Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Píšu nový web o Tunisku http://tunisko.rovnou.cz
Mám spoustu svých fotek, ale chybějí mi fotky některých míst.
Pokud máte fotky z dovolené z Tuniska, mohli byste mi je poskytnout? Jde mi zejména o fotky úplného severu Tuniska a úplného jihu, ale přivítám prakticky cokoliv. V omezené míře můžu za kvalitní fotky i zaplatit.
Pište mi prosím na email janovsky@gmail.com. Případně mi některé komentované fotky můžete rovnou i poslat (připojte prosím informaci o tom, zda je mohu použít, nebo co za jejich publikaci chcete).

Díky moc,
Yuhů
thingwath
Profil
Trochu dotaz mimo téma, ale, budeš psát jenom o oblastech kolem Středozemního moře, nebo se chystá i nějaký web o místech kde jsou průměrné teploty aspoň o píď menší než v pekle? :-)
Yuhů
Profil
Zatím dělám Středozemí. Následovat bude Egypt, Korsika, pak asi Madeira, obecně Řecko, dál možná Turecko, Kypr a Bulharsko. Já jezdim většinou za teplem.

Nedávno jsem sice byl v Normandii a v Bretani, ale nepřišlo mi, že by se o tom dal napsat rozumnej web. Možná zkusím časem Norsko.
thingwath
Profil
No, poslední léta se za teplem nikam cestovat nemuselo... Právě naopak.
Gekon
Profil
Yuhů
Minulý rok jsem byl v Tabarce, 17 km od hranic s Alžírem, na okraji Sahary. Je jich jenom pár, asi deset, ale jestli našemu milému Yuhůovi poslouží.... :)
Yuhů
Profil
Tabarka se hodí hodně. Potřebuju vlastně cokoliv mimo Sahel, takže ideálně Tunis, Tabarku, Bizerte, Hammamet, Nabeul, Sfax, Djerbu, Tozeur a dál jih.

Normálně to pošli na mail. Dík moc!
Gekon
Profil
Yuhů
Eh, tak těch fotek je víc, mám i něco z Hammametu, Tunisu, a pár vesniček... ale jestli to chceš v rozumné kvalitně, tak se obávám, že mailem to bude prasárna, protože jedna fotka má okolo 2 MB
Yuhů
Profil
Vím, že už jsem s tím otravný, ale neměl byste ještě někdo pár tuniských fotek? Teď sháním hlavně Djerbu. Díky moc.
avaranger
Profil
Doufam, ze mne nikdo neukamenuje :P

Mam pocit, ze ty tunisky stranky jsou graficky fakt dost slaby (i kdyz vim, ze grafika neni vsechno a ze tady jde predevsim o obsah). Narozdil od stranek o Krete, me tyhle stranky odradili behem chvile. (Kretu sem precet vicemene celou) Zacinam Yuhua podezrivat ze straslive uchylky zvane Times New Romanstvi (nektere prameny to nazyvaji patkofilie) :P Na monitoru se to spatne cte :(

Vim, ze ty stranky tu nejsou na kritiku, ale proste sem si to nemoh odpustit.

BTW: Az pojedu do Tuniska tak neco poslu ;)
Gekon
Profil
Yuhů
To Ti nestačilo mých pár stovek fotek? :)) BTW, na tom webu jsem nezahlédl mojí snad ani jednu a chybějí Ti alty:))
Yuhů
Profil
Co se týká designu, tak jsem zatím žádný nedělal. Není čas. Tohle je provizorium. Ano, fotky samozřejmě nemají alty, není čas. A co se týká Times New Romanu, a patkofilie, tak asi ano, jsem tím postižen. Na monitoru se mi to čte lépe než arial nebo podobné bezpatkové věci.

Ad Gekon: jasně, tvoje fotky jsou super. Ještě je tam nemám, poněvadž to chci udělat najednou s nějakou další várkou fotek. Na dělání webu nejvíc času zabere příprava nějakého kroku, samotný krok je časově laciný. Chci toho pak stihnout víc najednou.
avaranger
Profil
Yuhů
Na monitoru se mi to čte lépe než arial nebo podobné bezpatkové věci.
Skvelej namet na flame. Ze bych zalozil novej thread? :P
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0