Autor Zpráva
Gekon
Profil
Zdravíčko...
Už delší dobu uvažuji o svojí vlastní doméně... Myslel jsem si na Gekon.net, ale tam jsou nějaké čínské patvary, což mě lehce prudí.... Poradíte mi něco? Pokud možno něco normálního...

PS: Varuji Jozoba, jestli sem napíše jenom jeden řádek, a je jedno, jestli česky, slovensky, anglicky nebo švédsky, budu zlej.
roberta
Profil
hmm... a čo tak si to nazvať podľa obsahu? čo tam budeš mať?
Gekon
Profil
roberta
Skladiště souborů, osobní prezentace, reference, nabídky služeb..... časem i weblog....
klokyn
Profil
Gekon
A Gekon je priezvisko, alebo prezývka? Tipujem prezývka, ale keď máš pekné priezvisko, prečo si ho nedať ako doménu ;-)
Gekon
Profil
klokyn
Podívej se do mého profilu na mail, a budeš mít jasno...:(
Peca
Profil
Volné jsou .info a .name. Nelíbí se?
Gekon
Profil
Peca
gekon.name se mi líbí celkem dost, to je jeden z vážných kandidátů... připojím se tak k Derovi, Wanto-ovi a mnoha dalším... asi. Ale díky
jozob
Profil
Gekon
jenom-jeden-řádek.cz
välgrundad-ett-versrad.se
len-jeden-riadok.sk
just-one-line.com
klokyn
Profil
Gekon
Komarek.nieco by bola pekna domena, ale myslim ze .cz, .name, .net, .biz, .info, .org sú obsadené... ;-)
Radek Hrabůvka
Profil
Nezkoušel jsem, jen střílím:
gekonovo
u-gekona
par-radku
jozob
Profil
Gekon
Nakoniec ma napadol menší zoznam, veď si vyber:
jenom-jeden-řádek.cz
välgrundad-ett-versrad.se
len-jeden-riadok.sk
just-one-line.com
nur-ein-zeile.de
yen-un-ligne.fr
yen-uno-linea.it
sólo-uno-línea.sp
только-один-строка.ru
modo-monos-versiculus.latin
WanTo
Profil
připojím se tak k Derovi, Wanto-ovi a mnoha dalším...
Hlavně si tu doménu nekup od Pipni, jako mé hloupé já :-) Už plánuji převod, bohužel u zahraničních domén je možný až po 60 dnech :-(
Gekon
Profil
WanTo
Přemýšlím o www.onebit.cz . Pokud ale někoho napadne něco lepšího, s cenou tak do 50 měsíčně...
WanTo
Profil
Gekon
Zkus hostingzdarma. Domény příšerně drahé, ale jinak (co jsem slyšel) kvalitní služby zadarmo. Akorát je tam jen jedna MySQL databáze.
Gekon
Profil
Tak ne, měním priority, může to být i něco jiného než jen gekon... to jenom-jeden-řádek.cz a par-radku.cz je celkem dobré... další nápady?
Gekon
Profil
Hosting mám jasný - beru tenhle (ten SAVANA 500)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Gekona:
1) lepsi-ja.cz
2) horsi-ja.cz
3) omylem.cz
4) nekousu.cz -- vezmeš-li v úvahu své příjmení a to, že jsi sameček (předpokládám).
5) na-drate.cz
6) hrisnik.cz
7) ubrousek.cz

Kdybych náhodou někoho inspiroval, budu vděčný za odkaz :-)
Gekon
Profil
Chamurappi
Díky za dobré tipy!

1) lepsi-ja.cz
2) horsi-ja.cz

Tohle se mi líbí nejvíc, ale chtělo by to koupit oboje, aby to bylo něco jako dvě 512ky v dual channelu:)

3) omylem.cz
No, to nevím, to asi není pro mě to pravé

4) nekousu.cz -- vezmeš-li v úvahu své příjmení a to, že jsi sameček (předpokládám).
Předpokládáš správně, ale moc se mi to nelíbí

5) na-drate.cz
6) hrisnik.cz
7) ubrousek.cz

Tak to není nic pro mě, možná tak to na.dráte.cz, ale pro to by se hodilo komerční využití.

Každopádně moc děkuju za nápady.
Gekon
Profil
už nikdo nic??
jozob
Profil
Gekon
online = na-lajne.cz
Ale ktovie, ako to návštevník pochopí :o))
Gekon
Profil
jozob
jop, to si rovnou můžu objednat mam-rad-piko.cz
souki
Profil
nehci rejpat, ale komáři enkoušou nýbž píchaj.... ale doména www.nepicham.cz asi nebude nejšťastnější =)
Bubák
Profil *
souki Doména www.picham-mlade-kusy je obsazená
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0