Autor Zpráva
Casero
Profil
chci se zeptat, mám notebook se spoustou filmů, a ted naši koupili velkou telku, ale hafo velkou, tak sem si říkal, že by bylo dobrý, jestli by to šlo spojit s tím notebookem, nějak abych se díval na ty filmy tam, pač je to lepší než an te 15"..jde to nějak?..případně jak?
koudi
Profil
Musíš tam mít nějaký video výstupy.
Bubák
Profil
Některé nové TV mají VGA, DVI, HDMI vstup. Koukni do návodu nebo na telku.
TooFew
Profil
Prostě spojíš výstup (viz Bubák) grafické karty a TV. Jako u monitoru, jenom jiný kabel.
roberta
Profil
Casero
v PC musíš mať grafickú kartu, ktorá má výstup TV OUT
Casero
Profil
roberta
to mám no...ale jakej kabel je potřeba na spojení, nebo kam to patří v tv??
Casero
Profil
ale u TV mám vstupy je n z S-video a jakýsi 2x composite..a video...tak to nepojede, co??
Bubák
Profil
Předpoklápám (od počátktu), že tvůj noťas nemá výstup TV OUT. Kdyby náhodou měl, tak by to šlo.
Casero
Profil
Bubák
v papírech je, že tam je...ale když dam do TV do zdiřky s-videa, kabel co sem k tomu dostal tak nepasuje do toho notasu, možná je to jen prodlužovací kabel na s-video...protože je s obou starn se stejným koncem, má to tak být??
Voody
Profil
Jaký maš notebook? podle fotky by se ty konektrory daly lepší poznat....
Casero
Profil
Voody
už sem s ena to vykašlal, ale díky za rady
Mistr
Profil
Casero
Kdyžtak mrkni na přehled konektorů. Lepší jsem nenašel.
Casero
Profil
Mistr
dík..stejně to přestalo mít budoucnost
Stinky
Profil
Hele pokud je na NB výstup s-video, tak stačí koupit redukci na Cinch konektor a pak kabelem pripojit primo do televize...pokud takovy vstup ma. Pokud ne tak jeste musis koupit redukci Cinch->Scart a nacpat ji do telky. Zvuk se pripoji kabelem Jack 3,5mm->2xCinch.
Casero
Profil
Stinky
dík no..spíš na telce mám s-video..jen sem nějak netušil jestli jako ten kabel na spojení má obě strany stejný...
Anonymní
Profil *
osobne pouzivam tady to
http://www.computershop.cz/eshop/default.asp?mtc=0&cls=stoitem&stiid=4 949&stiplname=kabel-scart-m-s-video-m-stereo-jack-3-5mm-m-10m
cy.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0