« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Gekon
Profil
Zdravím Vás, kolegové,

Dnes večer, když jsem diskutoval s Mistrem nad zlatavým mokem, tak nás osvítila pivní múza a pošeptala nám do ucha velmi originální nápad. Co takhle uspořádat další sraz aktivních členů diskuse? Vaše návrhy, komentáře, flejmy, ótéčka a další mile rádi uvítáme.
djlj
Profil
Kde?
Gekon
Profil
djlj
Dobrá otázka... přesná poloha je zatím neznámá, ale jedno víme s jistotou: bude to v Praze.
djlj
Profil
Aha, tak to nic..
Zahon
Profil
Nápad je zajisté originální. Ačkoli asi nepatřím k aktivním členům diskuse, mám rád flame, OT a podobné věcičky :-) Jenom bych doporučoval ať nejdříve se vyjádří ti nejzaměstnanější. To jest Yuhů ;-)
Gekon
Profil
djlj
Z ruky?
Gekon
Profil
Zahon
Yuhůa snad přemluví jeho stájový kolega, Honza, a.k.a Mistr
djlj
Profil
Gekon
To víš, já jsem z té poslední začátky před Vídní ;)
Gekon
Profil
djlj
Neva, přijeď koňkou:)
Zahon
Profil
Gekon
Já myslel o čase a datu ;-) Ale to je fuk, ne? Nepochybuji o tom, že Yuhů takovéto akce rád vidí...
Gekon
Profil
Zahon
To nepochybně... snad bude mít čas.
Gekon
Profil
Dnes večer jsme seděli v hospůdce na Michelské. Pěkné, útulné, ne moc smradlavé, Plzeň 12° za 30...

BTW nelekněte se těch stránek, nejsou zrovna moderní. :)
Zahon
Profil
Gekon - A taky nefungujou bez www ;-) Bacha na staré stránky ;-)
Gekon
Profil
Zahon
Mě naběhly v pohodě i bez .tldčka... prostě jsem firefoxu zadal: michelska a našel tu správnou.
Mistr
Profil
Sraz diskuze je možné uspořádat v několika restauracích:
(1) V Michelské, jak již zde Gekon zmínil.
(2) Fandům levného Gambrinusu lze nabídnout restauraci Mahagon (lidově nazývanou též Dřevák).
(3) Přépadně restauraci již známou z předchozích srazů: restaurace Na Cibulce.

Vyberte si.
llook
Profil
Pokud se nevybere vhodný timestamp, tak asi opět nebudu (nejlepší by byla sobota, ale to by zas mohlo dorazit až moc lidí...). Jsem pro kteroukoli z těch hospod, všechny jsou v dosahu nočních tramvají.
Ačkoli co já do toho mám co kecat, na tom seznamu jsem jen díky tomu, že jsem byl dost aktivní tak před půl rokem...

djlj To místo znám, o tom jsem už četl. ;-)
djlj
Profil
llook
Jo, to jsem já se svojí rodinou ;D
koudi
Profil
Koukám, že i já sem na onom slavném seznamu. Konečně mám šanci vetřít se mezi smetánku serveru JPW. :).
Teď trochu vážně - docela rád bych se stavil, ale museli byste s termínem trochu počkat. Řekněme 2-4 týdny. Do té doby snad už budu mít v Praze byt a nebude pro mě problém se dostavit. Jinak bych to měl docela z ruky a asi bych nepřišel. Nečekám, že na mě budete brát ohledy, ale kdyby jste s tou akcí moc nepospíchali, docela by mi to pomohlo.
Gekon
Profil
koudi
Termín asi upřesní Yuhů, tudíž se to celé bude odvíjet od toho. Takže zatím nezoufej, možná si s námi lokneš:)
Richi
Profil
i když mi do top 40 ješte nejaké ty rady a kecy chybý, ale kdyby to bylo v Mahagonu tak to mám 500 metrů a třeba bych se stavil "na jedno" vomrknout některé lidi
Cody
Profil
No já tu půl roku nebyl tak jsem se z aktivních členů nějhak propadl, ale byl jsem na prvním srazu JPW a bylo to fakt super, byly jsme v sudičce a tady je popis na blogu:
http://cody.web3.cz/archiv/2006/1_2006.htm#sraz-jpw
Takže pokud by to někomu vyloženě nevadilo, rád bych se zastavil, ale plně budu respektovat top 40 - pokud je to nezpochybnitelné pravidlo.
Mistr
Profil
Myslím, přátelé, že není nutné se úzkostně držet té TOP 40. Tato diskuze není přeci žádný klub elitářů a i její srazy jsou, myslím, otevřeny každému.

To je vzkaz nejen pro kolegu Codyho, nýbrž i pro ostatní.

Ostatně, jak to v takových případech bývá, platí obvykle ono známé cimrmanovské: Všichni byli návrhem nadšeni, ale nikdo se akce nechtěl zúčastnit. Většinou z rodinných důvodů. Takže, kdo má zájem, nechť příjde. Bude vítán!

A ohledně času? Zkusím se na to zeptat Yuhůa.
Cody
Profil
Mistr Děkuju ...
Yuhů
Profil
25. jsem na Pravdě
http://pravda.klubhracu.cz/
Gekon
Profil
Máte pravdu, jen jsem se držel toho standardu, co zavedl Yuhů v
tomto threadu. Stejně je velká část top 40 buďto mimo dosah, nebo na prázdninách, takže by nás tam přišlo pět, takže takhle to budel lepší.
Mistr
Profil
Takže jaké tedy stanovíme datum? 25. srpna? To je sice Yuhů na Pravdě, ovšem rozhodnutí nechám na vás, kolegyně a kolegové.
Cody
Profil
Já bych byl pro všední den večer. Tedy ne víkedn jestli můžu prosit.
Mistr
Profil
Cody
Pátek se Ti jako všední den nezdá?
Cody
Profil
Noooo, když bude nejhůř:-) Tak teda asi je všední, i když už trošku víkendovej:-)
Mistr
Profil
Tak tedy 24. srpna (je to čtvrtek)?

A kde?
K uvedeným třem přibyla ještě čtvrtý podnik: Sudička.

(1) Michelská má otevřeno do 23 hodin.
(2) Mahagon má otevřeno do 24 hodin.
(3) Na Cibulce mají otevřeno pravděpodobně do 23 hodin.
(4) Sudička má otevřeno do 22 hodin.

Vyberte si. Čas kvapí.
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0