« 1 2 3
Autor Zpráva
llook
Profil
Přijdu! Poznávací znamení? Partu ajťáků snad každej pozná na sto honů, ne? Neformální hadry, brejle, jeden při těle s tričkem Linux (já ne, tak rychle přibrat nestihnu) a kecy, kterým nikdo nerozumí. Myslim že se poznáme...
koudi
Profil
Kdyby to bylo řekněme o týden později, asi bych si ukázal, ale takhle spíš ne.
Nicméně "já sem vám to řikal" :).
Mistr
Profil
Sraz začne ve 20 hodin. Ta původní Gekonova verze nebyla příliš jednoznačná.
thingwath
Profil
Tohle ale zcela eliminuje byť i jen teoretickou možnost účasti mimopražských :-)
Anonymní
Profil *
No hlavně že to není v Brně !
Mistr
Profil
Anonymní
Doufám, že přijdeš, když už se tady tak navážíš do Moraváků.
Cody
Profil
Je možná na někoho dostat mobil, kdyby jsme se ztratili? Viz ICQ 273884664
mila
Profil
Tak já se stavím. Na srazu jpw jsem ještě nebyl a láhváče doma nejsou ono:)
Doufám, že platí.
Mistr
Profil
Právě jsem se vrátil ze srazu. Od místních servírek jsem se dozvěděl, že žádná hospoda na dnešek zarezervovaná nebyla. Z objektivních důvodů se akce nezúčastnil Gekon. Z ostatních na sraz dorazil jen mila. Popovídali jsme si o všem možném a strávili tak několik hodinek. Ve 23 hodin jsme pak sraz ukončili. Snad budou příští srazy v hojnějším počtu.
Mistr
Profil
Cody
Sice již zpětně, protože jsem v ten čas již na diskuzi nebyl, ale mobil je možné dostat. :-)
llook
Profil
Tak sorry, nevyšlo to. Do hospy jsem se sice dostal, ale trochu pozdě (kolem devátý) a jestli jste tam byli, tak jsem vás nepoznal (já vim, na sto honů...). Bylo tam asi pět stolů, které jsem tipoval, že by to mohlo být ono, ale znáte to. Když se uvolnila stolička, tak jsem se na tom baru rozseděl a už jsem ani neměl myšlenky třeba se zeptat některé z těch tří barmanek, prostě se mi tam líbilo takhle (já rád sedim na baru).
Navíc jsem věděl, že kdybych se s váma dal do řeči, zůstal bych tam do rána a do práce bych pak včas ani střízlivý nedorazil (a zrovna zítra si to fakt nemůžu dovolit), přecejen zítra vstávám ve čtyři ráno...

Možná jindy.
RPG
Profil
Mistr
Občas byste se vy, Mistři z Prahy, mohli kouknout k nám, na Moravu... To by se lidí na srazu určitě objevilo víc :o).
Timy
Profil
RPG
Jsem pro udělat sraz v Opavě ;-)
Mistr
Profil
RPG
Na Moravě jsem byl před čtnácti dny - Brno, Zlín a okolí.
RPG
Profil
Timy
Já se přidávám, Opavu mám kousek. Ale musel by být ten dort :o).
Cody
Profil
Takže, sraz byl báječný, dorazil jsem před hospodu v 19.50, zde jsem chvíli kroužil jako hladový sup, snaže se najít jakýkoliv volný stůl a ptal jsem se obsluhy zda ví něco víc. Nevěděla. Tak jsem se tvářil zmateně a zoufale a snažil se zjistit, zda někdo z přítomných se nenápadně nerozhlíží a nehledá člověka z JPW. Nehledal.
Tak jse se šel projít a vrátil jsem se v 20.00. Zde jsem zopakoval postup, na chvíli jsem si i sedl a pořád jsme fakt neviděl kohokoliv, kdo by jen zdáleně IMHGO připomínka kohokoliv z JPW. Pak jsme dalších 10 minut čekal opřený o zábradlí a snažil se odfiltrovat hovory zda někdo z přítomných nemluví o čemkoliv z webdesignu. Nemluvil. Tak jsem se sbalil a šel pryč.
Já tam byl.
Vývody:
- nutné když se dělá sraz zarezervovat hospodu s jasným jménem (kupříkladu Franta Vomáčka zarezervuje stůl pro sraz webdesignérů)
- nutné nějaké, jakékoliv poznávací znamení (noviny nebop kontakt ne někoho z nás).
Takže příště pokud tohle nebude podchycené, tak asi na sraz nepůjdu. Sraz co organizoval Pachollini byl lépe zorganizovaný.
mila
Profil
Michelská je příjemná.
Jen pánové - líná huba, holé neštěstí. Když už někam takhle jedu, tak se přeci zeptám:)
Cody
Profil
mila Já jsem se ptal obsluhy, koho myslíš, že jsem se měl ptát dál, celé hospody, jestli náhodou někdo není z JPW? Blbost. Mezi námi , kde jste teda seděli?
Mistr
Profil
Přátelé,

jelikož mě lze také počítat mezi organizátory zmíněného srazu, je vhodné, abych vše uvedl na pravou míru.

K čemu došlo? Asi před 10 dny jsme byli s Gekonem v Michelské na pivku a během naší diskuze se zrodila myšlenka na uspořádání dalšího srazu této diskuze. Gekon ještě téhož dne sem vložil pozvánku na tento sraz. Posléze jsme se s Gekonem dohodli na datu a místu konání tohoto srazu. Předpoklad byl, že se ho samozřejmě zúčastní oba organizátoři, tedy já a Gekon.

Protože jsem na víkend 19. a 20. srpna odjížděl pryč, požádal jsem Gekona, aby v restauraci zarezervoval stůl, a Gekon stůl zarezervoval. Do diskuze pak ještě napsal další noticku, kde zcela konkretizoval datum a místo konání.

V době, kdy sem bylo psáno ono pozvání, nemohl nikdo tušit, jaký spád vezmou věci kolem Gekona, které nikdo nemohl ovlivnit. Z nich vyplynulo, že se Gekon srazu nebude moci zúčastnit.

Když jsem pak opět zašel na diskuzi, všimnul jsem si, že je čas začátku srazu uváděn (cituji) od cca19-20 hodin. Protože se nejedná o jednoznačnou definici, rozhodl jsem, že se sraz uskuteční od 20 hodin.

A tak se také stalo. Samozřejmě i mě překvapilo sdělení barmanek, že v restauraci není žádný stůl rezervovaný. Zkoušel jsem se spojit s Gekonem, leč neúspěšně. Osobně rozumím tomu, proč se spojení s ním nepovedlo, ale o tom teď zde nechci čtenáře diskuze zatěžovat. O rezevaci stolu Gekonem jsem nepochyboval. Spíše jsem to přičítal například možné záměně data apod. Jak se později ukázalo, problém byl zcel jinde. Gekon v restauraci stůl opravdu zarezervoval, jenže na 19. hodinu. A protože jsem tento časový údaj nevěděl a na diskuzi zde byla pozvánka s časem začátku srazu mezi 19. a 20. hodinou, došlo k tomu, že v restauraci byl stůl rezervovaný na 19. hodinu. A protože v ten čas nepřišel nikdo, kdo by se o rezervaci stolu hlásil, byl posléze dán k dispozici ostatním návštěvníkům.

Abych to tedy celé na závěr shrnul. Gekon rezervaci stolu skutečně udělal (na 19. hodinu). Ze závažných objektivních důvodů se srazu nemohl uskutečnit, a když jsem pak přišel do restaurace kolem 20. hodiny, žádný stůl pro nás připraven nebyl a my jsme nakonec s kolegou milou museli, alespoň v počátcích, sedět na baru.

Úplným závěrem bych se ještě chtěl omluvit kolegovi Codymu, že byl ze srazu rozladěn. Naprosto jeho pocity chápu a nedivím se jim. Snad tento můj příspěvek alespoň trošku osvětlí, jak celý problém nastal. Čili nehažte, prosím, špínu na Gekona, že restauraci nezarezervoval. Zarezervoval ji!

Věřím, že se dalšího případné srazu této diskuze zúčastníte v co nejhojnějším počtu. Pokud budeme organizátory srazu my dva s Gekonem (a dostaneme vaši důvěru k jeho pořádání), můžeme slíbit odstranění těchto komunikačních šumů a informování o termínu a místu konání co možná nejpřesněji. Jistě pak sraz proběhne ke spokojenosti všech zúčastněných.
Mistr
Profil
Cody
kde jste teda seděli?
Abych ještě odpověděl na Tvůj dotaz, seděli jsme nejprve na baru a pak u stolu u okna na zahrádku. Ten stůl je přímo proti vchodu do restaurace.
Dero
Profil
vokouun: Příště, prosím, trochu kultivovaněji. Vaše příspěvky jsem vymazal.

Mistr: Vymazal jsem i Tvoji reakci na jeden z výše zmíněných příspěvků. Snad to pochopíš.
Mistr
Profil
Dero
Vymazal jsem i Tvoji reakci na jeden z výše zmíněných příspěvků. Snad to pochopíš.
No, uvidíme... :-)
Cody
Profil
Mistr Děkuji za jasné vysvětlení, mé rozladění bylo jen částečné, aspoň jsem se podíval do části Prahy, kde jsem nikdy nebyl:-) Hlavně, že víme čeho se příště vyvarovat.
Mistr
Profil
Cody
Krom toho, jsem Tě možná viděl. Když jsem přicházel do restaurace, stál před ní nějaký kluk a opíral se tam o zábradlí či o auto nebo co to bylo. Možná jsi to byl Ty. Teď už je to ale úplně jedno...
Cody
Profil
Mistr
Tak to jsem byla si já:-)
« 1 2 3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0