« 1 2
Autor Zpráva
Gekon
Profil
YoSarin
No, je to taková domovská hospoda mojí školy, takže by nás tam mohli nechat déle... ale já plánuju končit tak do 23:45, abych stihnul poslední 139ku:)
Gekon
Profil
Takže je nás pět, no paráda... chtělo by to ještě trošku rozšířit, rezervoval jsem to pro 5-10 lidí:)
YoSarin
Profil
Gekon
já možná doškobrtám na místo o něco později - podle toho jestli se stavím na tom koncertu nebo ne
Gekon
Profil
Tak co, už si to nikdo nerozmyslel?
Mistr
Profil
Nakonec se nás sešlo šest kolegů (v abecedním pořadí Gekon, Koudi, mila, Mistr, Polaroid a YoSarin). Možná přijde i jedna fotečka, viď Koudi...
YoSarin
Profil
Mistr
Proč sakra já sem dycky poslední... :-D
mila
Profil
back home...:)
koudi
Profil
Mistr, YoSarin, mila
že se vám ještě chtělo k počítači. No jo, to bude tim, že si hezky jezdíte metrem a tramvají a já musel domů celou cestu šlapat pěšky - a to člověka pěkně unaví :).

Možná přijde i jedna fotečka, viď Koudi...
Že by tahle? Tak takhle dopadlo naše včerejší snažení...
YoSarin
Profil
koudi
No, s tím chozením pěšky - mě se cestou busem nějak rozleželo v hlavě, že nechci jet až někam na nádraží strašnice a tam 15 minut čekat na tramvaj, když ten bus už předtim jede "kousek" od našeho baráku... cca 1 až 2 kilometry... Tak jsem vystoupil na Jesenické a šlapal pěkně pěšky :-)
Yo'Sarin
Mistr
Profil
YoSarin
Proč sakra já sem dycky poslední
To když si někdo neumí vybrat přezdívku... ;-)
koudi
Profil
Mistr
Proč se tady ještě neukázal Gekon? Že tys ho nakonec někde opravdu sejmul? :-)
Gekon
Profil
koudi
Ne, nesejmul mě, ale ještě v pátek večer jsem jel do Berouna:)

všem zúčastněným
Díky za pěkný sraz, zase někdy uděláme... chtělo by to v létě, to na Pekařce grilují prasátka:)
YoSarin
Profil
Gekon
to na Pekařce grilují prasátka:)
mlask
Gekon
Profil
YoSarin
Přesně tak... :)
Mistr
Profil
koudi
Proč se tady ještě neukázal Gekon? Že tys ho nakonec někde opravdu sejmul? :-)
:-))
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0