Autor Zpráva
jojoj
Profil *
Poradíte niekto, na ktorom serveri v USA by sa dalo umiestniť zdarma svoje stránky, pre kamaráta, ktorý je v Amerike? Díki vopred

P.S. viem, že to patrí do hostingu, ale nedá sa to tam umiestniť, nie som registrovaný
Gekon
Profil
Myspace.com
jojoj
Profil *
Díki za tip, ešte nejaké?
jojoj
Profil *
opäť je to už aktuálne. Veľmi sa v om nevyznám, ale mám taký nápad, kúpiť si tu u nejakej trebárs slovenskej či českej firmy doménu s .com a ak to umiestnim cez sk či cz hosting, môže s tým byť nejaký problém v USA? Čo sa týka dostupnosti? Či by to bolo lepšie umiestniť to cez nejaký US hosting?
jojoj
Profil *
Poradíte? Aký by to bol rozdiel, keby stránka pre USA bola umiestnená na serveroch tu?
jojoj
Profil *
ešte raz otravujem :o)
ak by som kúpil tu, na Slovensku alebo v Čechách doménu .com trebárs a umiestnil by som na ňu stránky kamaráta v USA, ktoré by mali byť hlavne pre USA návštevníkov, bol by v tom rozdiel, ak by boli na našich serveroch umiestnené voči tomu, keby boli umiestnené na amerických serveroch?
quinux
Profil
jojoj
Pokud je ta stránka určená pro USA, tak je rozhodně lepší, když bude na hostingu v USA. Jednak mohou být ve spojení evropa - USA problémy s dostupností (vlastní zkušenost) a jednak i vyhledávače rozlišují umístění serveru (teda aspoň jsem to slyšel).
SuE
Profil
když budou mít velkou návštěvnost, freehosting tě vykopne, protože přístupy ze zahraničí jsou drahé :-)
jojoj
Profil *
už uvažujem aj s plateným hostingom, len stále neviem, či by bol rozdiel v tom, ak by bol hosting u nás s doménou .com alebo ak by mal byť priamo v USA?
jojoj
Profil *
pardon quinux, prehliadol som príspevok :o)
quinux
Profil
jojoj
k by bol hosting u nás s doménou .com alebo ak by mal byť priamo v USA
Rozdíl v tom je, už jsem to psal. Je-li ten web pro USA, tak ať je v USA (nebo Kanadě;o).
jojoj
Profil *
no tam to asi bude aj oveľa drahšie, nie? Tie rozdiely sú veľké?
quinux
Profil
jojoj
Nebude, hostingy tam vyjdou i levněji než u nás. Záleží na tom co potřebuješ. Třeba Godaddy má za 4$ měsíčně.
jojoj
Profil *
tak to nie je zlé :o)
tak teda kúpiť tu doménu a hosťovať tam v USA?
quinux
Profil
Jo, tu doménu můžeš koupit taky u godaddy vycházejí tam potom možná i nějaké slevy.
jojoj
Profil *
díki za všetky info, quinux
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0