Autor Zpráva
Vladosik
Profil
Narazil jsem na zajimavy ukaz na mych strankach. V IE 6 tento problem neni, IE 7 nemam.

V prohlizeci Firefox se mi zobrazena fotka pres lightbox trosku vybouli (samotna fotka ne, ramecek a nevigace ano) pres reklamu AdSense. Nac to slozite popisovat, obrazek zde:
Ve Firefoxu

V Opere se mi zas AdSense vubec neztmavi. Stejne se zachova i Blueboard. Zde opet ukazka:
V Opere


Co vy na to? Cim to?:-)
Vladosik
Profil
Tak nevim, aspon nejaky nazor jsem na to teda cekal...:-)
Plaváček
Profil
Vladosik

Mám názor ten, že prozatím nemám žádný názor. Především proto, že AdSense a Lightbox jsem dohromady zatím nikdy nezkoušel. Navíc bez konkrétní ukázky zdrojového kódu je každá odpověď divná. Výraz "divná" přitom znamená, že je stejná jako tato moje odpověď. Čili k ničemu.
Vladosik
Profil
Kod neni potreba ukazovat. Na strankach je nijak neupraveny vlozeny skript AdSense a nijak neupraveny Lightbox...
ale kdyztak se jedna o stranky, ktere mam v profilu...

Čili k ničemu
Neni k nicemu, porad lepsi kdyz mi nekdo za cely den napise ze s tim nema zadny zkusenosti nez kdyz si budu myslet, ze na me vsichni se*ou:-))
Vladosik
Profil
Omlouvam se predem, ze vytahuji opet toto tema, ale nevi ted nekdo, jak toto napravit? Zvlast ta Opera me stve, ovsem ta deformace ve Firefoxu mi take dost vadi, na nekterych obrazcich je to dost markantni a nevypada to dobre.
quinux
Profil
Vladosik
Omlouvam se predem, ze vytahuji opet toto tema, ale nevi ted nekdo, jak toto napravit?
Myslím, že pořád platí Plaváčkova poznámka, že bez ukázky ti nikdo pomoci nemůže. ;o)
koudi
Profil
U me v opere OK (9.10).
Jinak jestli muzu osobni poznamku, tak lighbox nemam rad.
Vladosik
Profil
Myslím, že pořád platí Plaváčkova poznámka, že bez ukázky ti nikdo pomoci nemůže. ;o)
On o ukazce nemluvil ne? Navic obrazky jsou prilozeny a tam to je videt. Jinak jde o stranky, ktere mam v profilu?

U me v opere OK (9.10).
Fakt? Ja kdyz se podivam v Opere i na jinou stranku, ktere ma lightbox a adsense, tak mi to udela to same, tedy ze tyto skripty se neztmavi...

Jinak jestli muzu osobni poznamku, tak lighbox nemam rad.
To je mozne, take jsem nemel;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0