Autor Zpráva
Petroslav
Profil *
Ahoj, chtěl bych se zeptat co je podle vás lepší koupit si respektive nechat udělat E-SHOP, nebo si ho pronajmout? Někde jsem se díval na stránky a od 1500 za měsíc myslím.
A taky mě zajíma, když se podívame na internet, tak je těch e-shopu na netu spousta, jestli to ma cenu vůbec se do něčeho takoveho pouštět....
A kolik asi maji firmy pomoci těchto e-shopu tak měsíčně obědnávek? Když si vezmeme, že musíme započítat poštovne a balne což je taky docela dost peněz, tak si právě myslím, že si to drtiva většina koupi v tom obchodě...
djlj
Profil
A kolik asi maji firmy pomoci těchto e-shopu tak měsíčně obědnávek?
To nejspíš záleží na odvětví…

tak si právě myslím, že si to drtiva většina koupi v tom obchodě...
„Přece nebudu někam chodit, když mi to můžou dovést až domů, ne?“
souki
Profil
Petroslav
Záleží na druhu zboží. Například teď spravuji jeden obchod s kočárky a podobně. Obrat objednávek sice není přes internet až tak velký, ale když se udělal zběžný průzkum, tak se zjistilo, že opravdu velké procento lidí si kočárek vybralo na internetu a do prodejny si ho přišlo jen prohlédnout a vyzvednout. Takže to funguje jak má.
Důležitá je ale i propagace. Lehké SEO a lehčí reklama na internetu dělá divy.
Pokud by jsi měl zájem o něco finančně přístupného, tak mi napiš na mail svoje požadavky. Právě dokončujeme systém na pronájem eshopu pro podobné firmy, které si nemohou nebo nechtějí dovolit velké investice. Zaváděcí poplatek minimální a součástí pronájmu je i hosting, doména, technická podpora, ale hlavně propagace ve vyhledávačích (chytře řečeno SEO) a zajištění cenově přístupné internetové reklamy (chytře řečeno SEM).
soukup(zavináč)webnamiru.com
quinux
Profil
Petroslav
A kolik asi maji firmy pomoci těchto e-shopu tak měsíčně obědnávek?
To záleží na mnoha faktorech.

Když si vezmeme, že musíme započítat poštovne a balne což je taky docela dost peněz
Ceny na e-shop bývají dost často nižší, takže když vezmeš více produktů, tak tě to přinejhorším dostane na stejnou cenu jako v obchodě. U e-shopu máš, ale tu výhodu, že nemusíš nikam chodit. Navíc většina e-shopu při určitém objemu objednávky (ceně) neůčtuje poštovné ani balné.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0