Autor Zpráva
Timy
Profil
Vím, trochu mimo téma, ale nesehnal jsem jiné použitelné forum.

Máme telefonní číslo (pevná linka) a potřeboval bych zjistit, komu patří. Na informacích nám majitele nesdělí, ač nechápu proč, protože to číslo už stejně je ve Zlatých stránkách a teoreticky bych si ho tam mohl za pár dní najít :-). Nenapadá někoho nějaká možnost, jak se toho majitele dopátrat? Teoreticky by stačily Zlaté stránky v nějakém počítačovém formátu, kde by šlo uplatnit normální vyhledávání.

Metoda zavolej na to číslo zpátky prozatím ze záhadných důvodů nefunguje (asi máme tu smůlu a voláme v blbý čas).
Miloš
Profil
Poptal jsem se strejdy gůgla – není to zadarmo, ale aspoň tohle:
http://www.teleinfo.cz/
Telefonní seznam na CD-ROM
Nemáte permanentní přístup na internet a chcete mít neustále ve svém počítači telefonní seznam? Potřebujete občas zjistit komu patří to a to telefonní číslo?
Objednejte si CD-ROM jen za 179,- Kč.
FiryCz
Profil
Miloš
Tyto telefonní seznamy bývaly často jako příloha časopisu Počítač pro každého. Možná něco najdeš na jejich stránce.
Karellll
Profil *
No pevná linka je v poho, ale co kdyžpotřebuju zjistit majitele mobilního čísla?
Gekon
Profil
Karellll
Tak musíš dělat v PČR, vládě, BIS, nebo u operátora.
Joker
Profil
Gekon
Nebo tamtéž mít známého.
Ale to číslo nesmí být předplacená karta, tam majitele nezjistí nikdo.
Gekon
Profil
Joker
Jo, to jsem zapomněl dodat, díky;)
Pavek
Profil *
Do háje potřebuju nutně zjistit tel.cislo 381259714 možná je to tel. budka
Leo
Profil
"Do háje potřebuju nutně zjistit tel.cislo 381259714 možná je to tel. budka"

Mozna i ptaci budka. Leo
habendorf
Profil
Nebo kadibudka.
koudi
Profil
Tak tam zavolej a zeptej se.
Gekon
Profil
Pavek
Po žních půjde k Turkovi!.
Zamykám, řeší se tu močovina.

— Chamurappi: Pravdu díš, další močovina bude bez varování mazána. —
Chamurappi
Profil
Reaguji na Paveka:
Podle nápovědy u O2 není hledání v telefonním seznamu podle čísla z legislativních důvodů možné. Fulltextové vyhledávače nic nenachází. Šance, že tady bude někdo, kdo to číslo zná, je mizivá. Předvolba napovídá, že to číslo míří kamsi do Bechyně.
Příště zkus místo fráze „do háje“ poprosit a dostaneš smysluplnější reakce.

Reaguji na habendorfa:
Ale ne jen tak obyčejná. Kouzelná.
Bubák
Profil
Šance, že tady bude někdo, kdo to číslo zná, je mizivá.
Větší šance je, že někdo bude mít výše zmíněný tel. seznam na CD, já ho mám v PC 25km vzdáleném. Ale když někdo začíná hájem, tak ať zůstane v háji.
Ervin
Profil *
Prosím, potřebuju zjistit jedno číslo:728 841 164
Volá pořád nějaký hnup a nepředstaví se nic a pořád otravuje.Zkuste to někdo jestli se vám představí a prosím napište jeho jméno.Děkuji
Miloš
Profil
Ervin
A obrátit se na policii? Obvinění neznámého pachatele z obtěžování?
Ervin
Profil *
To by bylo možné, ale on nás všechny zná a ví kde bydlíme, tak máme podezdření, aby nás pak třeba nevykrad nebo něco takového. Ale dík, i když zkoušíme volat z jiného čísla, tak se nepředstaví a když jsme ho chtěli trochu vyždímat z peněz, jakože at si povídá a nechali jsme přijatý hovor, tak si povídal i dvě hodiny, je to prostě magor!!!
Morasino
Profil
Ervin
Asi nějaký úchyl... táhni to na policii to pomůže.
miniJOHN
Profil
Ervin
Tak jak to dopadlo?
schejk
Profil *
Mám podobný problém,potřeboval bych zjistit majitelku čísla 541216695 prosím o pomoc.Děkuji.
smajli
Profil
Nespletli jste si forum????
vertigo4
Profil
řekl bych že tu diskuse je od toho aby se řešili problémy okolo webu a webdesignu a policie je od toho aby řešila úchyly a magory.... --> 158
Gekon
Profil
Proto doufám, že tento thread zůstane zamčený, viď Chamurappi?

— Moderátor (Ch): Jak chceš. Ale kvůli tomuto zamčení si dříve či později někdo založí nové vlákno, kde nakonec budeme svá zdejší slova opakovat. Já bych nechal odemčeno. —
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0