Autor Zpráva
UnReSt16
Profil *
Čaute, nahodou som objavil tento web, nevedel by mi niekto spraviť ale poriadne veľke nejake logo s tematikou trance, techna. Napr. velmi sa mi páči logo ktoré ma tiesto. Chcem to na tričko a preto je dôležite aby pozadie loga bolo jednofarebne, najlepšie biele alebo čierne a malo veľmi veľke rozlišenie. Navrhujem si tričko na [url]www.shirt.sk[/url] Ak tam vložim obrazok aj v rozmeroch viac ako 1024x768px je jeho veľkosť nedostačujuca a obrazok na tričku je maly aby sa zachovala kvalita. Preto potrebujem nejake poriadne veľke logo. Najlepšie by bolo tiestove logo. Vedel by mi niekto pomocť?
Joker
Profil
UnReSt16
Pokud je to žádost aby to někdo udělal, patří to spíš do sekce "Práce a zakázky".

Jinak tip: To logo je poměrně jednoduchý obrazec, zkusil bych vzít vektorový obrázkový editor a to logo "zvektorovat", tj. převést na vektorový obrázek. Vektorový obrázek jde potom libovolně zvětšovat a zmenšovat, takže není problém ho zvětšit klidně na 1024000 * 768000 a potom zase exportovat třeba do JPG.
Hodil by se na to například prográmek Inkscape, http://www.inkscape.org/
UnReSt16
Profil *
Dik, pomohol si mi a nevedel by si ako sa da urobiť transparentne pozadie aby so mal len čiste logo bez pozadia? Ale nie .png, podporovane su len jpg, bmp, tiff ak je to vôbec možne aby obrazok v takom formate mal transparentne pozadie.
Gekon
Profil
UnReSt16
Průhledné pozadí můžeš mít i v .gifu, stačí jednu z těch 256 barev nastavit jako průhlednou.
UnReSt16
Profil *
Mne to neide, nespravil by mi prosim niekto to logo transparentne? teda pozadie loga. PLS ozvite sa mi niekto moj e-mail je unrest16@azet.sk, logo na upravu pošlem mailom.
temistokles
Profil
podporovane su len jpg, bmp, tiff

Tuším som niekedy zahliadol v nejakom programe priehľadnosť pre JPEG, ale nikdy mi to v ničom inom nefungovalo, teda pochybujem, že je to štandardné :) Ani do jedného zo spomínaných formátov ale transparenciu nedostaneš (len do gif, png,...)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0