Autor Zpráva
H13
Profil
Ahoj, rozhodl jsem se, že si pořídím nový monitor a vůbec nemám ponětí jak to teď s monitory vypadá, naposledy jsem kupoval klasický monitor (už ani nevím jak se jim říkalo)... Chtěl bych nějakou 19" TFT a mám dotaz.

Stále platí pravidla, jako že např. do 3 vadných pixelů nelze monitor reklamovat, atd... Jestli ano, jsou nějaké značky, kde to tak není. Mám si dávat na nějaký parametr pozor.

Díky Honza
Gekon
Profil
H13
Pokud chceš monitor na běžné užívání, nikoliv na DTP, grafiku apod., chceš 19", tak bych ti rád doporučil tenhle: Samsung SyncMaster 961BW

Mrtvý bod nemá ani jeden, a pokud se nepletu, s těmi třemi body je to stále stejné. Jinak dobrý je také ASUS VW 193D, ten je taky 19" širokoúhlý, ale ve středu jsem ho omylem shodil ze stolu:(
Pavliq
Profil
Samsung je snad jediná značka, kterou bych u TFT zvažoval, sám vlastním a maximální spokojenost.
Jinak raději TFT než CRT, už jen kvůli místu na stole :)

Naschle
Joker
Profil
Samsung je snad jediná značka, kterou bych u TFT zvažoval, sám vlastním a maximální spokojenost.
Tak například já používám LG a EIZO a jsem spokojený s oběma :)

Naschle
To bych neriskoval a před použitím nechal monitor pořádně doschnout ;-)
H13
Profil
Občas upravím nějakou fotku v GIMPu, ale to patří, myslím, mezi běžné používání ... skusím se podívat na nějaký Samsung... díky moc

BTW ... celkem by mě zajímala nějaká statistika padání monitorů ze stolů: TFT : CRT (99% : 1% ???) :-)

O monitoru EIZO asi nemá cenu diskutovat :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0