Autor Zpráva
Mufna
Profil
Dobrý večer, mám prosbu. Může se někdo podívat na toto rozbalovací menu a říct mi, zda funguje v IE 7 ? ..... pouze tam, v ostatních prohlížečích mi jede ...... bohužel mám jen WIN 98 a tam IE 7 nedostanu ..... díky, moc

menu
Str4wberry
Profil
Dívám se. A vidím, že nefunguje. Podnabídka „Služby“ je pořád vylezlá.
Mufna
Profil
A teď .... ? Změnil jsem ve stylopisu "visibility" ....

ul.sub {position: absolute;
z-index: 10;
visibility:hidden;}
Str4wberry
Profil
Teď ano. Ale zobrazuje se mně vodorovný posuvník.
Mufna
Profil
Tak supr, díky moc, ten posuvník už nějak odstraním ..... díky
Alphard
Profil
mně se teda nabídka služeb nezobrazí vůbec
Mufna
Profil
Alphard

Hmm ...... tak to nevím, jak to budu řešit :-(
Alphard
Profil

Kurzor se změní na hand (nevyfotil se do screenu), pozadí se obarví, ale nabídka se nezobrazí
IE 7.0.5730.13
Mufna
Profil
Alphard
Takhle to bylo původně - bez "visibility:hidden" .

menu


To taky nejede ? ..... mám tam ve zdrojáku podmínku pro IE 7, aby už nepoužil hover.htc a behavior (úplně původně jsem tu podmínku měl konstruovanou pro IE 5+), o IE 7 toho moc nevím, ale ten už by, co jsem se dočetl, tuhle obezličku neměl potřebovat :-|
Alphard
Profil
to je, jak již psal Str4wberry, zobrazené neustále
Mufna
Profil
A ta podmínka je alespoň v pořádku ? Resp. je to tak, že IE 7 už hover.htc nepotřebuje ?
Str4wberry
Profil
„Resp. je to tak, že IE 7 už hover.htc nepotřebuje ?“
Je to tak.
Mufna
Profil
Hmm .... tak to mi asi nějakou chvíli potrvá, než zase něco vymyslím ..... asi zatím díky .....
Alphard
Profil
Mufna
nepoužívej 3x "m" za sebou, přivolává to moderátory (na hlášení spamu apod.)
už ti někdo měnil příspěvek výše
Bubák
Profil
„Resp. je to tak, že IE 7 už hover.htc nepotřebuje ?“
Jak kdy, ve qirku potřebuje, ve standardu ne. Ty máš IE ve qirku, takže hover.htc potřebuješ, nebo změň vykreslovací režim:
http://wellstyled.com/html-doctype-and-browser-mode.html
www.lupa.cz/clanky/navrat-modreho-e/ Vliv <!doctype> deklarace na vykreslovací režimy prohlížečů
Mufna
Profil
Bubák
Díky, o režimech něco vím .....


Tak jsem zas "dal něco do kupy", tak prosím, jestli někdo může mrknout (o tom, že má jiný <!doctype> vím, taky mi trvalo celý dnešek, než jsem předělal svoji webovku .... a ještě tam mám poměrně dost co k dodělávání, ale aspoň je to zatím vše validní ..... A prosím zase jen v IE 7 .... má to ještě nějaké mouchy, ale to už si doladím, hlavní pro mě je, jestli se správně rozbaluje. Pokud pojede, zbavím i se hover.htc pro nižší IE, neb je to celé v CSS. Ale jméno Stu Nicholls a CSSplay Vám asi určitě něco říká :-)

snad uz konecne hotove menu, jen to ostylovat
Alphard
Profil
zdá se, že je vše OK
Mufna
Profil
Alphard

Díky .... jen doufám, že se zas neozve někdo, komu to nepojede .... abych se neradoval předčasně ....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0