Autor Zpráva
Chamurappi
Profil
Pokouším se podle podmínek přihlásit do soutěže jeden svůj web, ale nikdo mi neodpovídá. Podařilo se někomu z vás přihlásit se? Odpověděl vám někdo na mail?
quinux
Profil
Chamurappi
Je otázkou, zdali se nějaký potvrzujicí e-mail odesílá. Zkusil bych počkat jelikož je dnes uzávěrka, tak možná již příští týden bude zveřejněn seznam přihlášených projektů :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na quinuxe:
Právě proto se ptám, jestli někomu nějaká odpověď přišla.
Timy
Profil
Přihlašoval jsem tam svůj web a taky mi žádný email nepřišel. Taky jsem se nad tím zrovma dneska podivoval. Vilém mi jednou psal kvůli nefunkčnosti sémantiky, tak jsem se ho na to mimoděk zeptal, ale říkal, že jestli bude můj web přijat, se rozhodne až v pondělí (míněno pondělí před cca třemi týdny). Víc jsem se nedověděl.
shaggy
Profil
Chamurappi
tiež som nad tým rozmýšľal a dúfam, že im mail prišiel a že bude web prijatý... aj keď u teba je iná situácia a myslím, že tvoj tam nezaradia :D (alebo keď zaradia, tak nevyhráš, aj keď sa možno mýlim - a teraz nenarážam na kvalitu webu, ale na niečo iné).
Mimochodom som tvoj validátor používal pri kontrole toho môjho webu, ktorý som tam prihlásil. Tak som zvedavý :-)
quinux
Profil
Já myslím, že zbytečně plašíte ;) Interval je (pokud vím) stále "One Man Show" a tak prostě Vilém Málek nestíhá odpovídat na všechny maily. Uvidíte až vydá seznam přihlášených (alespoň myslím, že to tak vždy udělal) a teprve pokud tam nebudete, je důvod panikařit ;)
Str4wberry
Profil
Odpovídám quinuxovi:
Já myslím, že zbytečně plašíte ;)
Těžko říct, v minulých letech totiž odpovídal obratem.

Stejně jako výše uvedeným kolegům mně odpověď nepřišla.
Joker
Profil
quinux
Interval je (pokud vím) stále "One Man Show"
Nicméně ty soutěžní weby snad nehodnotí akorát jeden člověk, nebo jo?
quinux
Profil
Str4wberry
V minulých letech neměl třeba tolik práce ;)

Joker
Ne, hodnotí to porota, ale porota se k tomu imho dostane až nyní, po uzávěrce přihlášek.
Chamurappi
Profil
Reaguji na shaggyho:
Nepředpokládám, že bych se umístil na vítězných příčkách, vzhled mého validátoru nebude pro vymazlenou grafiku ostatních žádná konkurence. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.
Jestli mě pan šéfredaktor do soutěže nevpustí, jsem zvědav, jak to zdůvodní (pokud vůbec). Zatím mě uklidňuje, že nejsem sám, kdo nedostal odpověď.

Reaguji na Jokera:
Nicméně ty soutěžní weby snad nehodnotí akorát jeden člověk, nebo jo?
Prvotní hodnocení dělá jen on. Okoukne stránky, jestli má vůbec smysl vpouštět je do soutěže. Jinými slovy: projede je validátory, protože nevalidní stránky by mohly porotcům poškodit počítač :-)
Vilém Málek
Profil *
Seznam webů vzatých do soutěže bude zveřejněn ještě dnes. Každý obdrží oznamovací e-mail, včetně těch, kteří případně do soutěže přijati nebudou - takovým vždy píši naprosto přesně důvod, proč přijati nejsou. Všichni budou mít ještě týden na odstranění případných nedostatků, než bude vše definitivně uzavřeno a seznam webů předán porotcům k hodnocení ;-)

Reaguji na Chamurappiho:
Poznámka o nevalidních stránkách a monitorech porotců mi přijde velmi vtipná, vzhledem k souvislostem, o kterých asi nevíte. A sice, když se soutěž před šesti lety připravovala, několik porotců se obávalo nehodnotitelného množství příšerných "MSIE only" stránek plných blikajících gifů a poletujících nápisů, které tenkrát web zaplavovaly. Jejich podmínkou pro účast v porotě bylo, že tyto weby budou ze soutěže předběžně vyfiltrovány. Proto byl jedním z nich navržen požadavek na validní kód a XHTML, což byly dvě věci, o kterých se věřilo, že nás těch příšerností zbaví ;-)
Joker
Profil
Chamurappi
nevalidní stránky by mohly porotcům poškodit počítač
Interzen přece nemá validitu jako podmínku účasti.
Na druhou stranu: pokud je potřeba rychle, jednoduše, nezávisle, podle nějaké přesně dané metodiky, pokud možno co nejméně zpochybnitelně a s rozumnou mírou přesnosti oddělit kvalitní a nekvalitní kód, jaký je lepší nástroj, než validátor?

Asi jediná důkladnější věc by byla, že by nějaký odborník kód zkontroloval ručně, což by ho jednak stálo hrozně práce a jednak půlka odmítnutých pak bude říkat: "Nojó, von si tam natahal akorát weby svých kamarádíčků..."
Timy
Profil
Vilém Málek
„Seznam webů vzatých do soutěže bude zveřejněn ještě dnes.“
Je už ten seznam někde? Nemůžu ho najít.

Chamurappi
Tak co, přijali ti validátor? :-)
quinux
Profil
Timy
Je už ten seznam někde? Nemůžu ho najít.
Byl posunut termín uzávěrky http://interval.cz/zpravicky/interzen-2008-posledni-sance-pro-opozdilc e/
Timy
Profil
quinux
Aha, to vím, akorát mě nenapadla ta souvislost :-). Dík.
Vilém Málek
Profil *
Timy
Seznam webů jsem nakonec nezveřejnil, protože přišlo hodně přihlášek těsně po uzávěrce nebo neúplných. (Pro některé webdesignéry je zřejmě těžké pochopit, co je to poštovní adresa a jaké náležitosti jsou jí vlastní; pro jiné je jejich projekt tak důležitý, že o něm nedokáží napsat ani slovo, které by tuto důležitost objasnilo světu.) Proto jsem všem takovým dal možnost ještě do konce týdne přihlášky doplnit či opravit. Všichni autoři ale dostali e-mailem informaci o tom, že jejich projekt byl přijat, případně proč přijat nebyl.
shaggy
Profil
Áno, môžem potvrdiť slová Viléma Málka, dostal som "potvrdzujúci" e-mail :-)
Timy
Profil
Email mi přišel taky :-).

Vilém Málek
OK, díky za objasnění.
Chamurappi
Profil
Validátor byl přijat bez připomínek.

Reaguji na Viléma Málka:
Ten seznam přihlášených už asi nebude zveřejněn před vyhodnocením, že ne?
Joker
Profil
Mimochodem, už jsou výsledky. Pokud dobře čtu, skončil Chamurappiho validátor celkově na 8. místě.
Timy
Profil
Joker
Jojo, konečně jsme se dočkali. Zajímalo by mě, co to tak zdrželo, když výsledky už byly známy na Webcampu.

BTW: já jsem desátý :-).
Chamurappi
Profil
Doplním odkaz: http://interzen.interval.cz/2008/
Tak dobré hodnocení jsem nečekal.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0