Autor Zpráva
Lexter
Profil
Ahoj, pomůžete mi vybrat vhodný notebook pro grafickou práci? Má představa je zhuba taková: Když bude teplo, na všechno se vybodnout, popadnout noťas, vypadnout do přírody nebo na koupaliště a v klidu se věnovat svému koníčku. To je tak všechno :-D.

Přes hardware na tom nijak silně nejsem, proto se ptám vás, zda by jste mi doporučili nějaký typ. Hlavně bych byl rád za velkou výdrž. To abych hned nemusel domů :).

Cenová relace zas tak pevně stanovená není, ale když se to vejde do 20-25 tácků, budu rád... Dík
Joker
Profil
Mno a požadavky? Třeba rozměry, hmotnost, jaké aplikace by měl zvládnout,...?

Btw. jak se dá grafika dělat na normálním notebooku někde na koupališti- s klávesnicí a touchpadem? Nechtělo by to spíš tablet a dotykový display?
Lexter
Profil
Joker

To ani ne, poždavky jsou: Min 2GB RAM, dvoujádro, touchpad, stejně spíš pracuji s myší a se svým tabletem. Jsem zvyklý.
Davex
Profil
Nevím, jestli tě nezklamu, ale LCD displeje mají tak nízký světelný tok, že na nich ani venku ve stínu není moc vidět.
armin
Profil
Lexter: zapomen... hlavne kdyz tedka "frci" zrcadla ala Glare display - je kumst na tom videt neco ve tme a ne pres den a mimo barak! Ja byl pred x lety na Masarykovi v Brne a tahal jsem si z fotaku fotky auticek a na primem slunci s plnym jasem a kontrastem jsem skoro nic nevidel a nebyl to notebook s tim dementnim lesklym povrchem. Proste klasicky "matny" displej.
DoubleThink
Profil *
Nevím jak ty, ale na grafiku potřebuju jednak hodně věrnou reprezentaci barev a jasů a taky dost přesnou a citlivou myš/tablet. Tohle u notebooku nehrozí - notabene ještě venku.
Mimochodem - 25 tisíc je hodně low end.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0