Autor Zpráva
Ghosting
Profil
Lze vůbec nějják zjistit kolik domén hostuje daný server u hostera?
Další podotázka, lze nějak zjistit kolik GB(MB) zbývá na diskovém poli u hostingu?
Dík zy odpověď.
Zdeněk Košťál
Profil
Ghosting
Funkce disk_free_space() v PHP, ale často bývá blokována. (Alespoň si myslím, že je to ta správná funkce.)
Ghosting
Profil
Funkce disk_free_space() v PHP, ale často bývá blokována. (Alespoň si myslím, že je to ta správná funkce.)
Ano v php info() je ta funkce, ale je blokována tak nic no :(
armin
Profil
Ghosting: Tato informace je ti myslim k nicemu. Kazdy solidni webhosting by si mel misto dostatecne hlidat. To ze treba dnes ve 23:00 zjistis ze je volno 50MB, pritom ze svych rekneme 5GB prostoru mas obsazeno 2,5GB a nutne potrebujes nahrat 2GB fotek (coz jednoznacne spada do tveho predplaceneho prostoru) a nemuzes, tak never tomu ze napises na podporu a do 5 minut ti prihodi do serveru dalsi disk.

Spis ale myslim ze jsi myslel ze jak v php zjistit kolik prostoru mas volneho ze svych jiz spomenutych 5GB a to se obavam ze v php nijak nezjistis.
souki
Profil
armin
přes ftp fce by to jít mohlo, ne?
armin
Profil
souki: Pokud by dany hosting pouzival quoty (omezeni prostoru), coz nepouziva kazdy hosting.
Ghosting
Profil
Konkrétně jsem to chtěl na úrovni PHP, zatím jse mi ještě nikdy nestalo že by došlo místo na disku.
souki
Profil
Ghosting
php má fuknce pro práci s ftp :)
Ghosting
Profil
A na tu první otázku nikdo nezná odpověď?
Jurass
Profil *
Lze vůbec nějják zjistit kolik domén hostuje daný server u hostera?
Zkuste ranky.cz, zadejte tam nějakou doménu u které víte, že hostuje na daném serveru a klikněte na odkaz sousedé.

Pokud se nemýlím, tak je to výpis webových stránek hostovaných na daném serveru.
Ghosting
Profil
Díky Jurassy, fugnuje to, našel jsem 134 sousedů.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0