Autor Zpráva
Gandalf
Profil *
Zdravím,

nevíte někdo zda existuje jednoduchý redakční systém kromě QUCK.CMS, který by využíval souborovou databázi? Musí jít využít ke komerčním účelů a mměl by být v češtině. QUICK.CMS mi nevyhovuje v tom, že vkládání stránek má primitivní editor a neumožňuje vkládání obrázků mezi texty, alespoň jsem nepřišel jak na to. Nepotřebuji nic složitého, kdyby měl QUCK.CMS editor jako QUCK.CART tuším u ver. 1.2, tak by mi snad i stačil.

Díky za rady tipy..
Taps
Profil
Gandalf
Jeden redakční systém, který je založen jen na používání souborů bez databáze najdeš např. na http://zumpa.ic.cz/
armin
Profil
Gandalf: www.freeguppy.org
Jedna se o redakcni system zalozeny na flat file db, sam jsem do nej pred 5ti lety psal par modulu, delal i lokalizaci. Pak jsem se ubral jinym smerem a zanechal svych aktivit. Jedna se podle me o hodne dobry projekt, ma jednoduche ovladani a hodne fce, sablon je na nej taky hodne...
souki
Profil
Gandalf
Můžu se jenom zeptat proč je tam požadavek nemít databázi?
Gandalf
Profil *
Můžu se jenom zeptat proč je tam požadavek nemít databázi?

to z toho důvodu, protože chci na subdoménách jedné domény spustit několik redakčních systémů a mám k dispozici v rámci domény jen jednu databázi..
aDAm
Profil
a to je problém jednotlivým tabulkám jednotlivých systému přidat prefix? snad většina systémů toto podporuje
Gandalf
Profil *
a to je problém jednotlivým tabulkám jednotlivých systému přidat prefix? snad většina systémů toto podporuje

šlo by o cca až 100 ks RS v rámci jedné domény, tak nevim zda by to jedna dtb pobrala.. zkusenosti s tim moc nemam. Myslim, ze bych brzy vycerpal pocty dotazu za hodinu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0