Autor Zpráva
Měsíček
Profil
Zajímalo by mě z jakých zdrojů (pokud možno odkazy) jste se učili prog. jazyky (nebo také značkovací jazyky) .. a také jak dlouho než jste si řekli, že to jakž takž umíte. Prosím, nechci v tomto tématu reakci na reakci, každý pokud možno jeden příspěvek. Děkuji těm co se budou chtít podělit :)
Lexter
Profil
HTML+CSS, jakž takž jsem se to naučil asi za 4 roky.
Dranel
Profil
Měsíček
HTML+CSS – myslím, že za 4 roky jsem se to naučil dobře; jpw.cz a knížky
PHP – za rok flákacího učení jsem se naučil velký hnědý; knížky a linuxsoft.cz
ShiraNai7
Profil
XHTML, CSS, PHP, SQL a základy javascriptu za 4 roky. Pořád se učím (to asi každý). Využíval jsem jen různé návody, manuály apod., knížky moc nemusím.
vertigo4
Profil
(X)HTML + CSS - 1 rok

EDIT: Myslím, že je úplně jedno, jak dlouho se člověk jazyk učí (to platí i pro jazyk jako lidskou řeč), ale jak jej často uplatňuje...
Jedna věc je umět jazyk v té teoretické rovině a druhá věc je se domluvit.

A zdrojem informací byla především (a stále je) zdejší diskuse, kde se člověk potká přímo s konkrétními problémy, má možnost hodnotit a vidět hodnocení druhých a někdy si z toho člověk dokonce i vezme ponaučení...
Kalby
Profil
html, css docela dlouho nez to za neco stalo, byl jsem samouk, prevazne jpw, a okoukavani ostatnich webu, php se stale ucim ale asi tak rok a pul,na c# jsem presel z javy a taky samouk ale porad nic moc mam za sebou asi 2 stranky v asp.net navodu je na netu hafo :)
joe
Profil
1) HTML a CSS - samouk - moc dlouho ne. To už je tolik let zpátky, že ani nevím :)
2) VB - samouk - příklady z internetu, zkoušení a metoda pokus-omyl.
3) PHP - stále se učím a pořád je co se učit.
4) Java - pár měsíců ve škole, už mi skončila a já s ní taky. Zatím v ní nevidím využití pro běžného uživatele.
Str4wberry
Profil
Zajímalo by mě z jakých zdrojů (pokud možno odkazy) jste se učili prog. jazyky (nebo také značkovací jazyky)
zase tě to zajímá, Měsíčku? Viz mou odpověď.

.. a také jak dlouho než jste si řekli, že to jakž takž umíte.
Tato situace ještě nenastala.
Měsíček
Profil
Ano, mám důvod proč to tady dávat "skoro znovu", prosím smaž teď tyto dva příspěvky.
kletely
Profil
Měsíček
Ja: HTML + CSS + JSsa učím dodnes zatial je tomu asi rok.
PHP dodnes je tomu zatial asi 6-7 mesiacov.
C to sa iba učím a je tomu asi 3 mesiace.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0