Autor Zpráva
Sat
Profil *
Zdravim. Mam dotaz. Mam zaregistrovane dve domeny. Jedna se o dvouslovny nazev, jedna z pomlckou druha bez pomlcky. Mám použít jako hlavní tu bez pomlcky? I kdyz se jedna o nazev na 16 pismen?

Dale bych potreboval poradit jak se resi kdyz pojedou obe domeny na hostingu DUPLICITA obou stranek, jak nejlepe jednu presmerovat na druhou?

.... DEKUJI za odpovedi, omlouvam se za zmateny popis.
Mistr
Profil
Sat
ad přesměrování:
http://www.jakpsatweb.cz/presmerovani.html#server
armin
Profil
Sat: osobne nemam rad domeny s pomlckou v nazvu, nakolik je potreba si hlidat (hlavne u notebookaru) pri psani jaka je klavesnice. Zda cz/sk nebo anglicka. Pokud se jedna o projekt bez klasicke prezentace (noviny, potisk automobilu, letaky) - tedy kdy to skoro nikdo nebude rucne zadavat, tak je to jedno...
Sat
Profil *
Dekuji za nazor, zacinam cim dal vice uvazovat o verzi bez pomlcky,,, Web bych chtel co nejlepe pripravit pro vyhledavace, U nekterych lidi panuji nazory ze vyhledavace nepochopi slozeninu, nekdo rika ze jsou uz na takove urovni ze jim to nevadi,,,

Nebude tedy verze bez pomlcky nejak limitovana oproti verzi s pomlckou co se tyce vyhledavacu? (klicove slova atd..)
Plaváček
Profil
Sat

Dekuji za nazor, zacinam cim dal vice uvazovat o verzi bez pomlcky

Názory odborníků se různí, ale pokud je mi známo, převažuje o fous řešení mít jako výchozí doménu bez pomlčky. Diskusí na toto téma se už vedlo mnoho (zkus třeba Gůglíka), ale nakonec vždy záleží na tobě. Já osobně jsem spíše pro doménu s pomlčkou, nějaké malé bezvýznamné plus to v SEO může znamenat, což je ale neprokázaná myšlenka a možná spíše zbožné přání. Těžko říct.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0