Autor Zpráva
Michi
Profil
Určitě si vždy ověřte svého spolupracovníka, pohledejte v diskuzích apod jestli to není nějakej podrazák.
Já sem na jednoho narazil a chtěl bych vás varovat.
Jmenuje se Jan Doušek přezdívaný Lexter, rád si taky vymýšlí nové přezdívky.
Měl jsem s ním rozdělaných pár projektů, šlo to dobře dokud nedošlo na větší sumu peněz co mi měl dát v pátek a já je doteď neviděl. Právě teď mi neodpovídá na mail, icq atd..
Ovšem je taky pravda že kdybych se dřív porozhlýdnul tak najdu pár článků kde píšou mě podobní že doplatili na důvěru v Lextera.
DoubleThink
Profil *
Má někdo další podobnou zkušenost s Lexterem? Může Lexter doplnit nějaké vysvětlení?
Pokud ano && ne, doplním k jeho nicku a ip adrese vykřičník.
Gekon
Profil
DoubleThink
Keilew s ním nějaké problémy měl...
Railbot
Profil
Má někdo další podobnou zkušenost s Lexterem?
Nepochybně ano.

http://diskuse.keilew.net/index.php?action=vthread&forum=5&topic=2

http://www.tlachtace.cz/1_267_0
Nox
Profil
S Lexterem jsem měl co dočinění u dvou zakázek (přes jednu firmu, ovšem komunikoval jsem pouze s ním)
- ke druhé z nich ještě od něj čekám info, takže zatím bez komentáře

Onu první zakázku jsem vyhotovil ihned, všechny úpravy také provedl v momentě, kdy mi byly zaslány
Komunikace byla občas těžší, ikdyž u mě taky ne dokonalá

Peníze jsem dostal, ikdyž až po měsíci a několika dotazech
(nevím co Michi myslí "větší sumou", u mě o velké obnosy nešlo)
Michi
Profil
Moc se všem omlouvám za blafy co sem vypustil na net, všechno se vyřešilo, nejspíš to byla moje demence..
Hlavně se moc omlouvám Honzovi za pošpinění jména:(
DoubleThink
Profil *
Budiž. Jaký je tedy výstup? Odpustit a zapomenout? Nebo reflektovat na ostatní a přidat vykřičník?
Michi
Profil
DoubleThink
Co se týká mého případu tak odpustit a zapomenout
Chamurappi
Profil
jsem skoro chtěl přijít a chlapsky uznat „Keilewe, nekecals, nejsi sám, komu Doušek dluží“… a najednou to Michi celé zkazil.

Mezilidské vztahy jsou složité. Nejdřív píší Lexter a Keilew na diskusi JPW, odkud jsou vyštípaní kvůli svému láskyplnému švitoření. Zakládají si vlastní tlachací fórum, kde už ale spolu moc nešvitoří, protože Lexter pravděpodobně Keilewovi dluží a pálí za sebou mosty. Exkomunikován z Keilewovi komunity pak užívá desítky přezdívek na diskusi JPW, zakládá nové zajímavé weby o grafice, které vzápětí maže, domlouvá si další kšefty a údajně se znovu zadlužuje. Vzpomínky na švitoření blednou. Najednou bum prásk, Lexter je zpátky v plné parádě, údajné dluhy údajně platí, bratříčkuje se s Keilewovým bratrstvem, jako by se nic nestalo, a má nový zajímavý web o grafice. Vzpomínky na pálení mostů blednou. Na diskusi JPW pak rozjíždí další kšefty (jedna z referencí prý není tak úplně původní, ale to je zcela neprůstřelně objasněno). Pár měsíců uteče jako voda, jeho zajímavý web o grafice je opět v čudu, vychází betaverze prohlížeče Google Chrome a s ním i poslední Lexterův příspěvek na diskusi JPW. Na scénu přichází nová postava — Michi — údajný Lexterův programátor. Keilew Lexterovi po Michim vzkazuje, že mu Lexter opět dluží a blafuje, že mu dochází trpělivost (zjevně nekonečná). Mosty se opět pálí, Keilewova družina prahne po krvi svého bývalého druha. Vzpomínky na bratříčkování blednou. Ale Michimu Lexter už asi nedluží, takže je vše odpuštěno a zapomenuto. Pokračování příště…

Uznávám, že je to divácky zajímavé, plné nečekaných zvratů. A roztomilé naivity.


Reaguji na DoubleThinka:
Nebo reflektovat na ostatní a přidat vykřičník?
Jestli jsem nepřehlédl žádnou důležitou kapitolu děje, tak teď dluží jen Keilewovi. Ten je prý poučen a posílá smlouvy i na opravu rozpadlého layoutu za 100 Kč, takže buď má současný dluh právně ošetřený, nebo mu Lexter dluží méně než stovku.
Manq
Profil
Chamurappi
Nechceš to vydat knižně? Myslím, že to nebylo nutné, Keilewova sestřičko.
Gekon
Profil
Chamurappi
Páni... jak dlouho ti trvalo tohle sepsat?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Manqa:
Nebylo to nutné, ale pro leckterou paměť osvěžující.

Reaguji na Gekona:
Čtyřicet minut včetně zkracování :-)

Reaguji na Keilewa:
Já jsem také občas na Tlachtaci slavný, i když tam dávno nic nepíšu, ale ještě mě nenapadlo se za to pochválit :-)
K tématu: Ty si myslíš, že si Lexter zaslouží vykřičníček? Uznávám, že před rokem jsi nekecal — nebyl jsi sám, komu Doušek dlužil.
Plaváček
Profil
Ty si myslíš, že si Lexter zaslouží vykřičníček?

Neznám tak dalece zmíněného Lextera, o Michim jsem v životě neslyšel a Keilewa znám jenom letmo, poněvadž jsem celebritujícím členem jeho honosné družiny. Myslím si ale, že Lexter už párkrát prokázal, že je osobou mírně řečeno nedůvěryhodnou a pokud mohu osobně posoudit, jeho přínos této diskusi je prakticky nulový. Alespoň si nepamatuji, že by kdy někomu pomohl, ale mohu se samozřejmě mýlit, protože takový přehled jako Chamurappi, kterého jsem také nikdy neviděl, nemám. Takže ano, já osobně si myslím, i když se mě nikdo neptal, že Lexter si vykřičník zaslouží.
Morasino
Profil
„Ty si myslíš, že si Lexter zaslouží vykřičníček?“
Zasloužil.
Na to kolik mu je se chová jak 14letý puberťák, umí vyštvat lidi a neplatí ... co ještě potřebuješ?
oogi
Profil
že by kdy někomu pomohl
Je to sice trochu staré, ale myslím, že Lexter v následujícím threadu pomohl nebo se alespoň pomoci snažil:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=52406&foru m=2&page=-1
imploder
Profil
že by kdy někomu pomohl
Taky tak nějak staré: mně se Lexter pokoušel pomoct s GimPhoto/GimPadem.
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=24&topic=7 3781
DoubleThink
Profil *
Smyslem tohoto vlákna není Lexterův přínos diskusi, ale jeho solvence.
Na konci bude nebo nebude k jeho příspěvkům v zakázkách připojen vykřičník.
Lexter
Profil
Ale bude, co by nebyl ;). Osobně je mi to jedno. Jsem složitej tvor.

Michi
Nic se neděje míšo, však se stane.

Na to kolik mu je se chová jak 14letý puberťák, umí vyštvat lidi a neplatí ... co ještě potřebuješ?
Někdo je takovej a někdo makovej, kařdopádně to co o mě tvrdíš je pravda a jsem s tím smířen ba co víc, mě to baví. Ale to stejně všichni víme, že jsem nehorázný tvor, takže rozpitvávání není nutné :).

ale jeho solvence.
Trvá to zatrackaně dlouho, ale nakonec věci dávám do kupy.

A ne, nezmizel jsem, jak mi bylo zvykem i když chápu, že to tak vypadá. Vysvětlení je prosté, nemám čas na tlachtání, práce je až příliš.
Lexter
Profil
oogi
imploder
To je přece fuk, pomáhá tu kdekdo.
oogi
Profil
Lexter
S imploderem jsme se snažili vyvrátit Plaváčkovu domněnku, že na fóru nikomu nepomáháš. Ber to jako podporu ve volbách :)
vertigo4
Profil
Nemohu souhlasit s tím, že tu Lexter nikomu nepomohl a že je jeho přínos diskusi nulový. Když se, pánové (?), ráčíte podívat zejména do sekce Webová grafika všeobecně, najdete mnoho vláken, kde se snažil pomoci, a to dokonce i vlastními názornými ukázkami. Navíc si myslím, že reaguje povětšinou na témata, kterým rozumí.

Moderátor <G>: Odmazán výpad na jistého člena diskuse.
Gekon
Profil
Vlákno pročištěno a vráceno zpět mezi ostatní, tj. do sekce Nezařaditelné dotazy.
Chamurappi
Profil
Plaváček zde psal k tématu toto:
Omlouvám se Lexterovi, zapomněl jsem, že se vyskytuje především v grafických tématech a některé jeho nápady jsou, jak koukám, moc pěkné.
Gekon
Profil
Chamurappi
Tak to se Plaváčkovi omlouvám, jeho příspěvek jsem smazal omylem.
DoubleThink
Profil *
Na konci bude nebo nebude k jeho příspěvkům v zakázkách připojen vykřičník.
Ale bude, co by nebyl ;). Osobně je mi to jedno. Jsem složitej tvor.

Tak jo, bude. Co by nebyl. Žluté barvy nám neubude.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0