« 1 2 »
Autor Zpráva
Tin
Profil
Zítra je poslední den školy, rozdává se vysvědčení, lidé odjíždí na prázdniny.....
Co budete dělat?
Boldrik
Profil
TOHLE ma bejt za tema na diskusi "Jak psát web"?
jdi si na hofyland nebo podobnou NEODBOROU diskusi.
thingwath
Profil
Chm, proč by tu jednou za nějakou dobu nemohlo být nějaké menší zřetelně označené OT vlákno... Každopádně, co já budu dělat, to nevím, ale chtěl bych někam pryč, moc daleko, daleko od všeho a všech :-/
fimmos
Profil
já jedu do prahy, už se moc těším :oD
Charlie
Profil
Já jedu na Floridu, taky se moc těším :o)

Rodiče mi na začátku prázdnin seberou kompa, takže nejdřív budu muset přežít počáteční absťák. Příští školní rok mi ho možná vrátí kvůli internetu a informacím. Každopádně já a webdesign se k sobě z pohledu rodičů vůbec nehodíme, takže to mám asi spočítaný. Musím toho využít a co nejvíc tady teď radit ostatním lidem, protože až sem zase někdy přilezu, tak už si nic nebudu pamatovat.
Marty
Profil
Charlie soucítím s tebou, mě čeká něco podobného. Odjíždím do míst, kde lišky dávají dobrou noc, tzn. bez počítače asi celý prázdniny.
LukasMage
Profil
Za****ý ucitelky :D , nastesti jsem v 9tce a uz jsem prijatej na strední (vypoceni technika), takze uz mi to tolik nevadí, ale mamce to asi vadit bude (este o tom nevi). Fakt, kdyz se treba kdykoli v Matematice zeptam na latku, tak mi rekne, ze jsme to probirali nebo at se kouknu do ucebnice (ikdyz jsme to probirali minulou hodinu) nebo kdyz jsem byl se skolou (a asi s polovinou tridy) na vylete a prijeli jsme, tak nam dala hned pisemku s tím, ze jsme byly na vylete a ze ji to nezajima, ze to mame v ucebnici a ani nam to nrvysvetli. (vysvetleni u ni znamena 10minutove povidani a tri radky zapisu do sesitu, z cehoz nam ani nevysvetli teorii nebo k cemu je to dobry, takze pri pocitani ani nevim co vlastne pocitam, ale hlavne ze pocitam : ) Takze musim chodit na doucovani atd. -----------> na druhou stranu mame zase UZASNOU ucitelku na anglictinu, ktera me fakt hafo naucila (oproti ucitelkam na anj co jsme meli pred ni, ti nas naucily kulovy :D .....potreboval jsem to nekomu rict, protoze s makou se o tom neda bavit, jelioz si mysli ze je to podobny jako v meste kam chodila do skoly ona :D Lukas
LukasMage
Profil
ma*m*kou
flying gentleman
Profil
no ja musim na brigadu, ale docela se tesim, chci si koupit mo3 prehravac:))tak snad si na to vydelam.
jinak bracha se bude stehovat a kompl asi bere s sebou, takze me ceka neco podobnyho jako charlieho a martyho, akorat asi na delsi dobu.
samozrejme jinak se planuju koupat, jezdit na kole a hrat fotbal.proste tak nejak.
flz
Profil
ide sa na festivali! a este pred tym na ne zarobit :-/
LukasMage
Profil
gentleman : Ja si chci po Brigade taky koupit MP3 prehravac !!!!!, uz mas nakej vybranej ? ja uz jo.
ronnie
Profil
No, pánové, máte to jednoduché. To já budu celý příští rok na cestách, takže se za tyto dva následující měsíce musím naučit cca 120 maturitních otázek tak, abych si je jen o maturitním týdnu zopakoval:)
Šlaha
Profil
To jsou dvě denně, to snad není tak těžký
ronnie
Profil
Po 60 dní denně?:)) Otázky nejprve vypracovat, např. do fyziky spočítat všechny příklady k tématu, do češtiny je to cca 250 stránek A4, matika to jsou jen příklady...angličtina procházka růžovým sadem, ale i tak, mít brigádu v tiskárnách, pak brigáda na netu a ještě k tomu vyřešit denně dvě otázky?:))
LukasMage
Profil
pohodicka :D
flying gentleman
Profil
LukasMage:ja uz mam taky vybranej, tenhle- www.mp3store.cz/dt/?c=56942. na zadnej jinej si totiz nevydelam:D
LukasMage
Profil
http://www.123mp3.cz/detail/142834/

+

http://www.123mp3.cz/detail/147013/?cat=3432

ja si vydelam asi 5000,- ale nechci to vsechno utratit za prehravac :D
S timhle si snad vystacim :D
LukasMage
Profil
ps : ten muj hraje o 30 hodin dele nez ten tvuj, ale zase ma interni pamet 256 MB narozdil od toho tveho, kterej ma harddisk 2GB :D Jinak ten tvuj je fakt nice.
Tin
Profil
Marty, Charlie:
Hmm, jedu na chatu, technika tam končí zavedenou elektrikou a chemickym wc.
Počítač? ani ve snu, zarostlo by to tam lišejníkem.
Dokonce jsem si musel v knihovně půjčit atlas kytek, co se ho máme přes prázdniny doučit a co mám naskenovanej v počítači
Charlie
Profil
Sakra, to ty prázdniny nemůžeme posunout o pár dní? Asi z toho budu mít abstinenční šok! :o)

Největší průšvih ale je, že mám rozdělanou nějakou práci a rodiče rozkázali, že to musí být do zítra hotové. Ale já bych na to potřeboval ještě asi měsíc, takže díky nim asi přijdu o spoooooustu peněz :-/
LukasMage
Profil
charlie: kolik ti je ? :D
Martin Kuželka
Profil
OT v OT ( :-) ): flying gentleman: ten mp3 přehrávač měl kamarád a každou chvíli byl rozbitý :-(
Tin
Profil
;-))) ;-))))) ;-))))))))))))))))))))))))))))))
Charlie
Profil
LukasMage, je mi 15. Můžu si vydělávat maximálně 10 tisíc měsíčně minus 15 % daň, takže 8 500 čistýho. Zaměstnavatel mi posílá každý měsíc dvě smlouvy, jednu podepisuje táta a druhou máma. A takhle si vydělávám na živobytí :D
Charlie
Profil
Tahle Diskuse se mi začíná líbit :-)

Tin, děkuji ti za tvůj thread, povyražení nikdy neuškodí, ale mohlo by to být častěji :-\
Tin
Profil
Budeš si muset počkat do nejbližších větších prázdnin... že by Vánoce? ;-)
Tin
Profil
Narazil jsem na super hru na dlouhé letní večery: http://web.volny.cz/zabava/hry/~volny/_instance_id/902/_mode/showplain details/action/play/id_hry/69/
Charlie
Profil
Vánoce? Týjo to je dost pozdě :-)

Třaba ukecáme Yuhůůůa, aby nám zde zřídil fórum "Pokec bez zábran" :-)
Charlie
Profil
To je hustááááá hra!
Tin
Profil
Pár tipů:
1)přepnout na anglickou klávesnici
2)skok+box=kop
3)chůze+skok=salto
4)chůze+skok+boxování=parádní kop ve výskoku (pro karatisty jokogeri kekomi)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0