Autor Zpráva
Mufna
Profil
Zdravím Vás. Stala se mi taková věc, že jsem na svém obstarožním kompu s WIN 98 + IE 6 testoval stránku s flash animací a kvůli otestování zobrazení alternativního obsahu jsem se chtěl na chvíli zbavit flash playeru. Našel jsem nějaký sáhodlouhý návod na stránkách Adobe, no ale pak jsem to briskně vyřešil tak, že jsem na chvíli přesunul adresář se soubory flash playeru z adresáře WIN/SYSTEM/ někam jinam. Pak jsem to tam nakopíroval zase zpátky, ale od té doby IE flash player "nevidí" - takže mě vyzývá k jeho instalaci. To by ještě nebylo tak nejhorší, ale první problém je v tom, že pokud to odklikám, tak mi systém vyhodí hlášku, že můj systém již není podporován. OK, zkusil jsem si nalézt starší verzi flash playeru a "nainstaloval" ho, ale pořád nic. Zkusil jsem i přeinstalovat IE, taky nepomohlo.
Vaclav Cernik
Profil *
Dobry den,
myslim ze toto nebude chyba na strane aplikace Internet Explorer. Mozna zkuste Flash player odinstalovat a nainstalovat znovu. Ale urcite by pomohlo prejit na lepsi stroj a novejsi Windows ;)
Mufna
Profil
Vyřešeno ! Našel jsem na stránkách Adobe verzi Flash Playeru pro "nepodporované" OS a nainstaloval.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0