Autor Zpráva
Jan Rippl
Profil

Není co dodat :-)
warman
Profil
hlavně v divné době :)
Bubák
Profil
Něco z EXIF:
Datum a čas pořízení: 2006:10:13 14:53:24
Aplikace: Adobe Photoshop CS2 Windows
Jan Rippl
Profil
Bubák
Aplikace: Adobe Photoshop CS2 Windows]“
Možná to dělal sám Bill, kdo ví... :-D
DoubleThink
Profil *
Pointa?

Když budu chtít, udělám ti banner, kde bude Bursík propagovat jadernou energii.
Jan Rippl
Profil
DoubleThink

Sem s nim! :-D

a Pointa?

Nabídka Start > Ovládací panely > Smysl pro humor
0 is disabled
1 is enabled
Bubák
Profil
Jan Rippl
Stačí vhodný obrázek, přemaluj si ho sám:
http://www.sfzp.cz/gallery/8/2523-martin_bursik_obr1.JPG
Jan Rippl
Profil
Bubák
DoubleThink
Nejde o obrázek, ale o to "na chvíli vypnout". diskuse.jakpsatweb.cz neni jediné tematicky zaměřené diskusní fórum, a přesto..., koukněte se jinam, a uvidíte, že tam existuje něco jako diskuse o ničem, kde si diskutující čas od času zažertují na nějaké téma. Tady se stále řeší jen do kola jedno a to samé. Ostaně v tom je možná i ta pointa. Uživatelé Open Source mají čas na to, zažertovat si, a to na rozdíl od lidí kolem produktů MS, jenž mají na starosti jen dvě věci:

- vydělat co největší balík (vývojáři a jejich nadřízení)
- udržet svůj systém při životě (uživatelé)

Zrovna tak, jako Bill Gates propaguje na tomto banneru Ubuntu, mohl by klidně Richard Stallman propagovat Windows Vista. Nic podobného na internetu však nenajdu. Proč?

Skuste se nad tím zamyslet...
Lexter
Profil
Jan Rippl
A mě se to líbí :), díky.

Bubák, Double
No tak, buď nemáte ani špetku pro humor nebo... Každopádně zasmát se sem tam vůbec nevadí ;).
DoubleThink
Profil *
Nejde o obrázek, ale o to "na chvíli vypnout".
V pořádku, příště zkus vtip, kterému se lze zasmát i v nezkouřeném stavu.

- vydělat co největší balík (vývojáři a jejich nadřízení)
- udržet svůj systém při životě (uživatelé)

Řekl bych, že aspoň polovina pc s Windows je určena jen a pouze pro zábavu (tj. hry, filmy, chat atd.)
Pokud jde o balík, investice do Windows se mě osobně na ušetřeném čase zaplatí už během instalace.
Zatím jsem nepotřeboval nic držet při životě, Win32 aplikace po instalaci totiž fungují bez nutnosti jakýchkoliv odborných zásahů.
Lexter
Profil
DoubleThink
O to tady vůbec nejde. Myslím, že to bereš strašně vážně aneb linux vs windows. Doufám, že to tu nezačne.

PS: „Win32 aplikace po instalaci totiž fungují bez nutnosti jakýchkoliv odborných zásahů.
Mě ty linuxové taky ;).
Jan Rippl
Profil
DoubleThink

Nebudu ti to vyvracet :)
Každý jsme z jiného světa, jenž si vzájemě konkurují...

Pravdou je, že mě nenapadlo, jakým směrem se "opět" ubere téma, když jsem ten baner vložil sem.
Pacik
Profil *
Pokud chceš tak ti klidně udělám obrázek jak Richard Stallman doporučuje Win Vista... Ale máš v tom pravdu, MS se snaží vydělat jen prachy, na kvalitě mu až tak nezáleží, ale komunita Ubuntu (a jinych Linuxu) se snaží udělat co nejkvalitnější systém zadarmo...
DoubleThink
Profil *
Nebudu ti to vyvracet :)
To by bylo zbytečné, popisuju jen své subjektivní zkušenosti.

Pravdou je, že mě nenapadlo, jakým směrem se "opět" ubere téma, když jsem ten baner vložil sem.
Tys začal, v příspěvku #8.

Faktem zůstává, že mi tvůj banner nepřipadá vtipný. A tím, že ho doplníš legendou, to nezměníš.
Jan Rippl
Profil
Pacik

Jen jsem chtěl prostě ukázat něco vtipnýho, co se mě vtipné zdálo. :)
Je zvláštní, že například diskuse o oblíbeném toaletním papíru nevzbudí také vášně, jako diskuse o oblíbeném operačním systému, i když o tom na začátku vlákna nebyla zmíňka. Šlo pouze o paradox toho, že na banneru propaguje představitel jedné konkurenční platformy tu druhou.

Zajímalo by mě, jaký vtip by DoubleThinka rozesmál :)
Možná se časem polepším :-D
Str4wberry
Profil
Pro chvilkové vypnutí využívá nemalá část zdejších častých diskutérů Tlachtaci, takže to zde vidím skoro jako zbytečné.
Jan Rippl
Profil
Str4wberry

Nevěděl jsem, že jakpsátweb.cz má vlastní Tlachárnu :-D
DoubleThink
Profil *
Zajímalo by mě, jaký vtip by DoubleThinka rozesmál :)
Nějaký inteligentní, klidně proti windows, ale inteligentní. Ne pro děti do pěti let, prosím.

Jako inteligentní odpověd (na celkem stupidni) wow vista kampaň považuju třeba (skutečnou) reakci Apple:
Jan Rippl
Profil
DoubleThink

Při pohledu na druhý banner bych ani nepostřehl, že se jedná o narážku na Windows Vista a její kampaň. To bude asi tím, že se o Vindows Vista nestarám :) , nebo nejsem dostatečně inteligentní...
Timy
Profil
Mně se líbí tahle „reklama“ na Mac:



A tahle reklama na Dell:

Jan Rippl
Profil
Timy

Tohle třeba vtipné je a pochopí to i nezasvěcený :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jana Rippla:
Šlo pouze o paradox toho, že na banneru propaguje představitel jedné konkurenční platformy tu druhou.
To je velmi slabá pointa. Netušil jsem, že je až tak „divná doba“.

Zrovna tak, jako Bill Gates propaguje na tomto banneru Ubuntu, mohl by klidně Richard Stallman propagovat Windows Vista. Nic podobného na internetu však nenajdu. Proč?
Třeba i proto, že Stallmana skoro nikdo nezná. Teď jsem si našel jeho fotku, nepamatuji si, že bych ho viděl někdy dřív, takže bych takový pokus o vtip nechápal už vůbec.
Jan Rippl
Profil
Chamurappi
To je velmi slabá pointa. Netušil jsem, že je až tak „divná dobaaa“.
Divný je, že MS na jedné straně obviňuje Open Source z porušování softwarových patentů, aby ji mhol vzápětí sponsorovat viz. Apache.
Třeba i proto, že Stallmana skoro nikdo nezná. Teď jsem si našel jeho fotku, nepamatuji si, že bych ho viděl někdy dřív, takže bych takový pokus o vtip nechápal už vůbec.
Ono je toho víc, co uživatelé operačního systému Windows neznají...
Holt to nebylo kde naklikat.

Jinak nechápu, proč Chamurappi pokračuje v diskusním vláknu, když je vlákno u ledu ?????

Jinak kolik lidí zná Ballmera??? Zejména ti co Windows používají??? Slabá výmluva.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jana Rippla:
Divný je, že MS na jedné straně […]
To má být reakce na co? Na moji poznámku, že není až tak divná doba, abychom tleskali primitivnímu paradoxu z tvého obrázku?
O podstatě humoru se zde vedla pěkná debata před třemi roky, doporučuji pročíst.

Ono je toho víc, co uživatelé operačního systému Windows neznají
Jistě, neznají obzvláště takovou základní věc, jako je podoba Stallmana. Najdi si prosím pro své nářky jinou vrbu.

Jinak kolik lidí zná Ballmera??? Zejména ti co Windows používají???
Asi také málo. Je jim to jedno, Windows se zpravidla užívá, nikoliv uctívá.

Jinak nechápu, proč Chamurappi pokračuje v diskusním vláknu, když je vlákno u ledu ?????
K ledu jsem ho dal já. Nikoliv proto, abych si znemožnil sem přispívat.
Jan Rippl
Profil
Nebude lepší to tady zamknout? Nic kloudného tu stejně už asi nevymyslíme...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0