Autor Zpráva
miky
Profil *
som tretiak na sukromnom gymnaziu, a vraj sa mam cez prazdniny poobzerat po nejakej vysokej skole. chcel by som ist na nejaku skolu zo zameranim na programovanie a informatiku a tak... nepoznate nejaku dobru skolu ? aka je tu najlespia ? dobre by bolo na slovenku, no prekazkov by nebola ani ceska skola. dakujem
weckho
Profil
Já přemýšlím, že půjdu na ČVUT - fakulta informatiky. Jinak něco je myslím taky na VŠE... Ale to je všechno v ČR, na Slovensku nevím..
Anonymní
Profil *
FIIT
FEI STU
MATFYZ
miky
Profil *
tá Fakulta informatiky a informačných technológií na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave vyzera dobre nie ?? co vy na to ??
Freya
Profil
FI MUNI v Brně je prý dobrá :-)
miky
Profil *
ano, tu mam prestudovanu tiez, ako druhu alternativu, ale radsej by som isiel na slovensku skolu..
DoubleThink
Profil *
Taky záleží, co tě baví - jestli jenom webdesign, tak bys mohl být z programování jako takového (a informatiky obzvláště) docela znechucený.
Anonymní
Profil *
samozrejme, vebdesign ovladam, ale mam to skvor len ako vedlajsi konicek (xhtml/xml,css,php,sql) ale mna bavi skvor programovanie. ale nie grafika alebo hry, aj ked ovladam zaklady API (co je takmer nevyhnutne). zaujima ma skvor to hlbsie programovanie, a to co az tak "nevidno". mam rad aj internet a najma databazy. vlastne som si uvedomil ze webdesign uz nerobim s takym nadsenim ako ked som zacinal. poslednu dobu skusam aj assembler ale ten nie je velmi jednoduchy, takze som este dokopy nic neurobil, okrem toho, na konci roka nikdy nie je cas... takze tak
Mistr
Profil
weckho
půjdu na ČVUT - fakulta informatiky.
Na ČVUT Fakultu informatiky nemáme. Jsou zde jen
(1) Fakulta stavební
(2) Fakulta strojní
(3) Fakulta elektrotechnická, což je právě ta Tebou zmíněná
(4) Fakulta architektury
(5) Fakulta jaderného a fyzikálního inženýrství
(6) Fakulta dopravní
(7) Fakulta biomedicínského inženýrství

To jen tak pro úplnost.
printf
Profil
Je dobré taky zapřemýšlet co by člověk mohl po vystudování daného oboru dělat. Osobně bych nechtěl celý život prosedět u počítače, to se pak z koníčka může stát noční můra. Při programování PC se dnes k asembleru dostanete málokdy.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0