Autor Zpráva
Slim12
Profil *
Mužete mi prosim poradit nejakou středni školu programovani hlavně webových stranek (PHP,MySQL, HTML,CSS,JAVA SKRIPT) ale v Praze.Muzete mi poradit školu kteru teď studujete.DIKY všem moc :-D.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Slima12:
Viz:
Jakou školu se zaměřením na počítače?
Výběr školy se zaměřením na programování
Akacko
Profil
Slim12
Nerad kazím Tvoje představy, ale nespoléhej jen na to, že tě to na škole skvěle naučí. U mě například to bylo tak, že v programování (jestli se tomu dalo tak říkat) nás dva roky učili věci, které jsem se doma dokázal naučit (a mnohem lépe) za několik dní nanejvýše týden. Někdy to však bylo kvůli slabším studentům, kteří ani po dvou letech neuměli z hlavy napsat cyklus for().

Jen tím chci říct, že klidně jdi na školu, kde tyto věci učí, ale začni s tím sám (pokud něčeho chceš dosáhnout).
mgiel
Profil
nejlepší škola je život, asi jak píše Akacko. Z vlastní zkušenosti ti mohu říct, že jsem chtěl také na školu s PC a naučit se programovat a tak všechno kolem toho, ovšem jako 14letý jsem netušil do čeho jdu. Pak jsem byl sklamán, učili mne psát na klávesnici, ve wordu, šroubovat skříně a programoval jsem v čemsi co do teď nikdy nepochopim.

V tědlech školách naučí spíše ty co neumí vůbec nic, pokud chceš bejt konkurence schopnej a třeba se tím i živit, musíš se učit sám či s někým kdo na tebe bude mít čas. Až budeš dělat patnáctý web, bude určitě lepší než ten první.

Osobně si myslim, že konkrétně na weby škola není asi žádná.
lukasik
Profil
asi tak já sem na prum > IT, programujem v delphi,
ale do teď někteří spolužáci nechápou random() a for

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0