Autor Zpráva
Werewolf
Profil
Zdravím.

Nerad to dělám, ale jsem snad jediný, kdo si všiml, že Chamurappi se chová čím dál tím víc „moderátorsky“ a někdy dokonce svého postavení zneužívá?
Chci říct, že dokud mi DoubleThink nezakázal přístup do logů moderátorů, tak jsem viděl, že Chamurappi má čím dál tím víc zásahů.
Uvedu pár zbytečných (týkajících se jediného vlákna):

http://djpw.cz/98799 - #1 - „Před otazníkem se nedělá mezera.“ Znovu projdu první příspěvek - žádný otazník. Chamurappi, proč lidem typograficky opravuješ příspěvky?

http://djpw.cz/111 - #27 - Přesunuto z 98799. Znění: notepad++. Proč je příspěvek přesunutý? V 98799 je také #11 s jediným rozdílem, a to velké písmeno na začátku. Proč ne i ten?

A mimochodem, proč, Chamurappi, někdy po změně titulku připíšeš do příspěvku „xxx nebyl moc inteligentní titulek.“?

Nežádám nikoho, aby se vyjadřoval. Stačí mi Chamurappiho rozumný důvod a nechám to být.

Také není na místě, aby někdo přibyl na Tvůj černý list. Děkuji
tiso
Profil
Werewolf k tomu prvému: otáznik je v názve...
_es
Profil
Werewolf
K tomu druhému: jeden taký príspevok dáva nejakú užitočnú informáciu, druhý rovnaký v tom istom vlákne asi nie.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Werewolfa:
dokud mi DoubleThink nezakázal přístup do logů moderátorů, tak jsem viděl, že Chamurappi má čím dál tím víc zásahů
Nehledej za tím žádné spiknutí. Log moderátorů neměl být přístupný ani moderátorům, ani členům. DoubleThink zapomněl zakázat přístup v sandboxu, což si málokdo uvědomoval. Kdyby ses o tomto jevu nezmínil veřejně na diskusi, nežádal bych ho o zamezení přístupu.

Znovu projdu první příspěvek - žádný otazník.
V titulku byla před otazníkem mezera. Prosazuji názor, že za úroveň titulků vláken nesou částečně odpovědnost moderátoři, takže drobné chyby (i překlepy) opravuji. Nedávno jsem prošel všechna letošní vlákna s mezerou před otazníkem v titulku a odmazal z nich tu mezeru, což asi log moderátorských zásahů hezky nacucalo :-)

Co se týče odkázaného vlákna a hlavně jeho autora — docela mě překvapilo, že ta série upozornění nakonec zabrala, už mezeru před otazníkem nedělá.

Chamurappi, proč lidem typograficky opravuješ příspěvky?
Samotné příspěvky téměř nikdy typograficky neopravuji.

Znění: notepad++. Proč je příspěvek přesunutý?
Shledal jsem ho zbytečným, jelikož anketa byla měsíc stará a v 98799 je také #11. Smyslem takové ankety zjevně nebylo zjistit počty příznivců programů, takže když někdo vytáhne vlákno na světlo jen proto, aby zopakoval jméno programu, které už tam je, nechám ho zahučet zpátky do archivu. Ještě nevím, co s tím přesunutým příspěvkem nakonec udělám, možná ho vrátím, ale spíš ho smažu. Nebyl zase tak dlouhý, aby to hplayera mrzelo.

proč, Chamurappi, někdy po změně titulku připíšeš do příspěvku ‚xxx nebyl moc inteligentní titulek.‘?
Buď proto, že mi ten titulek připadal obzvláště neinteligentní, nebo proto, že někdo z odpovídajících reagoval na něco z titulku a ta reakce by po úpravě ztratila kontext.

Obvykle užívám frázi „Titulek ‚Malá stížnost na Chamurappiho‘ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.“ — jelikož ji mám v klávesové mapě, takže je snadné ji vložit. Vadí?

Také není na místě, aby někdo přibyl na Tvůj černý list.
Žádný černý list nemám.

Z titulku tohoto vlákna ti smažu hvězdičku, protože ta značí, že titulek upravil moderátor, což se zatím nestalo.
don jebot
Profil
Werewolf preco ti vadi ze opravuje chyby??? Cim dalej tym viacej sa tu zakladaju nezmyselne topici s nezmyselnimi otazkami ...Nepovedal by som nic ak by banoval niekoho ze mu je nesimpaticky ale za to ze opravy chybu ..
Werewolf
Profil
Chamurappi:
Dobrá. Omlouvám se. Klidně toto vlákno smaž. Bude to asi lepší. Jen mi pár věcí nelezlo do hlavy a přebral jsem si je jinak než jsem měl.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0