Autor Zpráva
Werewolf
Profil
Zdravím.
Mám dva (bláznivé) nápady na vylepšení. Typuji, že ten druhý bude také zamítnut, pokud se k němu někdo vyjádří.

• Alternativa k [mod] - zamítnuta.

• A pro pohyb v kódu (když „leží vodorovný posuvník zakopaný tři obrazovky pod místem, kde je nutné rolovat“ - cituji Chamurappiho) by se mohlo používat tažení myší. Prostě Click & Drag.

Tak a teď se s tím poperte.
tiso
Profil
Werewolf: schválne, čo máš pod menom napísané? Člen! Takže o čom točíš?
Aha, ty si to myslel ako členskú poznámku k príspevku niekoho iného... Aký by to malo význam? To by tu bol milión poznámok...
Werewolf
Profil
[...]

Nemá to smysl.

Mimochodem, opravdu vtipná změna, Chamurappi.
Joker
Profil
Werewolf:
Mohla by se přidat alternativa k [mod] pro členy.
K čemu by to bylo dobré?
Vlastní příspěvek si můžu upravovat jak se mi zlíbí a pro označení editovaných částí jsou IMHO už stávající možnosti formátování dostačující.
Cizí příspěvky zas upravovat nemůžu a když k nim mám nějakou poznámku, napíšu to jako reakci.

edit:
Aha. Ale pořád nevím k čemu by to bylo dobré... když chci doplnit nějakou poznámku k příspěvku, můžu prostě napsat "edit:" a poznámku. Když chci nějak zasahovat přímo do textu, můžu použít přeškrtnutí nebo small
Str4wberry
Profil
Tu „členskou poznámku“ nechápu. K čemu by to bylo dobré?

Moderátoři mají ve zvyku čmárat do cizích příspěvků , proto zde dříve fungoval tento dohodnutý styl. Značka [mod] jen usnadňuje aplikaci specifického stylu na sdělení.

K čemu by to bylo členům? Když nemohou zapisovat do cizích příspěvků ani provádět moderátorské akce?
tiso
Profil
Werewolf: nepochopil som tvoje vysvetlenie...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Werewolfa:
Chápu, že ti to přijde jako nesmysl, že jsem líný.
Mně přijde jako nesmysl, že tohle chceš do svého příspěvku vložit.


Reaguji na Jokera:
Když chci nějak zasahovat přímo do textu, můžu použít přeškrtnutí nebo small
Nebo [edit].
Jan Tvrdík
Profil
Ukázka nevhodného použití
Osobně jsem pro odstranění výše uvedeného postupu (byť trochu nedokonalého) pro falzifikaci moderátorské poznámky. Nelíbí, že se takové postupy dostávají mimo mrazák.
Werewolf
Profil
Jan Tvrdík:
Už ne.

Chamurappi:
Tobě. Mě se to zalíbilo.

Str4wberry, Joker:
K ničemu.

tiso:
Jaké vysvětlení? :-)

<mimo-téma>
Člen Werewolf: Dobrá. Už to nebudu používat.
</mimo-téma>
Werewolf
Profil
Vyjádří se někdo k „pohybu v kódu“?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0