Autor Zpráva
camo
Profil *
Dnes som študoval nepriamy link buildink na http://vyhledavace.info/seo-faq/ z čoho som dostal záchvat link-buildingu
a tak si ku každému profilu na fórach pridávam odkaz na moju www str..
Väčšinou to ide bez problémov a profil sa zmeniť dá, ale v tejto diskusii sa mi to nepodarilo.
Snažil som sa pochopiť, prečo tu nemám možnosť si profil zmeniť.
Totiž žiadny svoj profil som si tu nenašiel. Podľa nápovedy, by mal byť prístupný v hornom menu, ale ja tam nič nemám.
V šoku som sa chcel ešte raz zaregistrovať, ale užívateľ s mojím menom a mailom, už existuje.
Ako to tu funguje?
Vďaka za vyčerpávajúce odpovede!
Alphard
Profil
camo:
Totiž žiadny svoj profil som si tu nenašiel. Podľa nápovedy, by mal byť prístupný v hornom menu, ale ja tam nič nemám.
Musíte být přihlášený, pak budete mít v horním menu volbu Upravit profil, ve kterém lze měnit adresu www stránek.
Dnes zde byly jisté technické problémy, nevím, jestli zasáhly i úpravu profilu, ale zkuste se na to prosím podívat ještě jednou. Napište, jak to dopadlo.

A k registraci. Z vaší IP tady nejsou příspěvky od žádného registrovaného uživatele. Navíc jsem prošel několik náhodných příspěvků od uživatele "camo" a vždy sem psal jako neregistrovaný (pod přezdívkou není "Člen").
Chamurappi
Profil
Reaguji na cama:
ale užívateľ s mojím menom a mailom, už existuje
Registrovaný člen camo tady neexistuje. Existuje jen člen Camo. Pokud ten si chce změnit profil, musí se přihlásit.
Camo
Profil
Tak som sa teda našiel, ale chcel som zachovať líniu camo s malým c a tak som sa pokúšal zmeniť si meno z Camo na camo.
Tu nastal znova problém, lebo mi to píše, že nič nebolo zmenené, aj keď som to c v profile zmenil.
Pri prihlasovaní mi, ale malé c nebere.
Ak neviete čo s tým, tak sa nič nedeje.
Vďaka za námahu.
Mistr
Profil
Camo:
mi to píše, že nič nebolo zmenené, aj keď som to c v profile zmenil
Jde o to, že přihlašovací jméno (podobně jako v jiných diskusích nebo na diskusních fórech) není možné změnit. Heslo ano, avšak přihlašovací jméno nikoliv. Přesněji možné to je, ale vyžaduje to hlubší zásah do databáze. Řešením by pro Tebe mohla být nová registrace s malým počátečním písmenem.
Majkl578
Profil
Mistr:
To je potom ale naprosto fatálním způsobem navržena špatně.
Joker
Profil
Majkl578:
To je potom ale naprosto fatálním způsobem navržena špatně.
Proč? Že si uživatel nemůže sám měnit jméno je vcelku běžné.
Už proto, že existují vtipálci, kteří by si jméno měnili každých pět minut.
Majkl578
Profil
[#7] Joker
Reagoval jsem na toto:
Přesněji možné to je, ale vyžaduje to hlubší zásah do databáze.
SwimX
Profil
Mistr:
Přesněji možné to je, ale vyžaduje to hlubší zásah do databáze.
Ke každému zaslanému příspěvkku se zapisuje jeho autor. Už to zde bylo někdy řešeno. (logické by samozřejmě bylo zapisovat jen id uživatele z druhé tabulky, kde by bylo jeho jméno, už kůli všemu :)
Str4wberry
Profil
Co tedy autor tématu požaduje? Registrovat si účet se jménem „camo“ by mělo jít.

Nebo můžu změnit první písmeno u současného jména. Přihlásit se při nedodržení velikosti písmen nelze. Plánujeme zamezit registrovat jméno, které se liší jen ve velikosti písmen od již použitého, nevznikne-li příliš mnoho kolizí.
Camo
Profil
Mistr:
Řešením by pro Tebe mohla být nová registrace s malým počátečním písmenem.
No to, ale nemôžem použiť ten istý email a takých schránok som si už na nete porobil ......... a ani neviem čo je v nich ani kde sú. A keď chcem sledovať tému cez email tak potom to budem musieť robiť na dvoch adresách. Alebo sa to dá inak?
Str4wberry
Profil
Přečti si můj předchozí příspěvek. Máš tam možné alternativy postupu s Tvým problémem.
Camo
Profil
Str4wberry:
ani jedno nefunguje. totiž, keď kliknem do iného poľa vo formulári na zmenu profilu, tak sa c automaticky prepíše na C.
aj keď chcem zmeniť, len c v mene, aj (a to je divné) keď sa chcem nanovo registrovať.
Jednoducho sa pri kliku do ďalšieho poľa automaticky prepíše c na C.
To už píšem, len ak by vás to divné správanie zaujímalo. Mne už o to nejde.
Tasartir
Profil
Camo:
keď kliknem do iného poľa vo formulári na zmenu profilu, tak sa c automaticky prepíše na C.
Tohle ti může dělat prohlížeč, pokud v něm máš pro danou stránku uloženou kombinaci jména a hesla.
Str4wberry
Profil
Že změnit jméno si člověk sám sobě nemůže, to víme. Ptám se, jestli chceš, abych Ti ho změnil já, nebo Ti můžu smazat účet Camo a zaregistruješ si camo.
Mistr
Profil
Camo:
A keď chcem sledovať tému cez email tak potom to budem musieť robiť na dvoch adresách. Alebo sa to dá inak?
Nebo si nechat poštu z jednoho e-mailu na druhý přeposílat.
Camo
Profil
Str4wberry
Nič sa nedeje, už si zvykám na Camo.

Mistr
To by hádam šlo, ale to nebude potrebné.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0