Autor Zpráva
Jan Tvrdík
Profil
Bylo rozhodnuto použít pro vývoj další verze diskuse SVN, které umožní snazší práci více lidí. Pro tyto účely je potřeba najít vhodný SVN hosting. Yuhů na srazu zakázal použití zdarma dostupných hostingů, protože jim nevěří, takže hledáme něco placeného.

V českém prostředí se mi žádný solidně vypadající SVN hosting najít nepovedlo, takže jsem skončil na porovnání zahraničních SVN hostingů, kde se mi nejvíce líbil hosting unfuddle.com (micro), který má pěkné uživatelské rozhraní se spoustou funkcí, které můžeme, ale také nemusíme využít. Docela dobře vypadá také sourcerepo.com (Level 1).

Jaké jsou Vaše tipy? Máte s nějakým komerčním SVN hostingem zkušenosti?
Kajman_
Profil *
Já jen vím, že se SourceForge se člověk krapet načeká. Jiné externě dostupné zkušenosti nemám.

Současný hosting jpw není ochotný svn nebo git poskytovat?

http://phpfashion.com/proc-opustit-subversion-svn
tiso
Profil
Jan Tvrdík: ešte je tu možnosť robehať svn u niekoho na vlastnom serveri, len sa potom diskusia (resp. jej vývoj) stane na ňom závislá.
Joker
Profil
tiso:
ešte je tu možnosť robehať svn u niekoho na vlastnom serveri, len sa potom diskusia (resp. jej vývoj) stane na ňom závislá.
Proč závislá? Je problém v případě nespokojenosti přejít někam jinam?

Chodí sem docela dost zástupců všemožných hostingů, třeba by hostování vývoje téhle diskuse pro někoho byla zajímavá reference ;-)
tiso
Profil
Joker: „Je problém v případě nespokojenosti přejít někam jinam?
Nie je (teda nemal by byť).
Jan Tvrdík
Profil
Reaguji na Kajmana:
Současný hosting jpw není ochotný svn nebo git poskytovat?
A víš, který to je?

http://phpfashion.com/proc-opustit-subversion-svn
Článek znám a výhod Gitu jsem si vědom, ale SVN mi přijde jednodušší a dostatečné řešení pro potřeby diskuse.

Reaguji na tisa:
u niekoho na vlastnom serveri
A znáš někoho konkrétního? A nebude Yuhů proti?

Reaguji na Jokera:
Chodí sem docela dost zástupců všemožných hostingů, třeba by hostování vývoje téhle diskuse pro někoho byla zajímavá reference ;-)
A znáš nějaké konkrétní hosting, který by měl zájem? Napadá tě jak je oslovit? Založit vlákno v sekci hosting? A nebude Yuhů proti?
tiso
Profil
Jan Tvrdík: keby som poznal tak ho tu už napíšem... Skôr som očakával, že sa toho ujme niekto z moderátorov, prípadne členov diskusie.
Jan Tvrdík
Profil
Pokud nikdo do zítra do večera nepřijde s nějakým konkrétním tipem, tak napíšu Yuhůovi, ať objedná unfuddle.com nebo sourcerepo.com (pokud nemá vlastní tip).
Yuhů
Profil
Právě jsem strávil 10 minut objednáváním sourcerepo, ale nepodařilo se. Na tenhle problém jsem ještě nikde nenarazil, je to vtipné, ale prostě nedokážu vymyslet dostatečně komplexní heslo. Nepustí mě to do posledního kroku objednávky. Všechna hesla, která jsem vytvořil, jsou jenom moderate.

Kdyby se vám tam někomu podařilo vytvořit heslo silnější než moderate (moderate nestačí), tak mi ho prosím pošlete mailem (sem ho nepište, to by pak už nebylo heslo).

Unfuddle mi přijde zbytečně drahý, ale jestli nevymyslíme heslo na sourcerepo, tak do něj asi půjdem.
Jan Tvrdík
Profil
Yuhů:
http://www.pctools.com/guides/password/
Yuhů
Profil
No, já jsem tam právě nechtěl ty šílené znaky. Ale díky, už se to povedlo. Teď ještě zbývající úskalí. Až bude objdnáno, komu mám poslat přístupové údaje?
Jan Tvrdík
Profil
Yuhů:
Asi Str4wberrymu, Chamurappimu nebo mně. Myslím, že je to celkem jedno.
Yuhů
Profil
OK. Zaplatil jsem PayPalem, zatím se to tváří, jako kdyby to chtělo zaplatit ještě jednou kartou. Dáme tomu pár hodin. Prsím šťouchněte do mě mailem zítra, mrknu na to.
Yuhů
Profil
Mňo, nevím, jestli je to sourcerepo dobrý nápad. Snažil jsem se založit projekt:

We're sorry, but something went wrong.

We've been notified about this issue and we'll take a look at it shortly.
Filip Pytloun
Profil *
http://www.ifrit.eu
Je možné dohodnout se na jakékoliv službě, která je technicky proveditelná :-)
V případě zájmu budu rád když nás kontaktujete na emailu hosting@ifrit.eu
Str4wberry
Profil
Jak to teď je s tím SVN?
Jan Tvrdík
Profil
Str4wberry:
Trochu mi uniká smysl tvojí otázky. SVN je zřízené, přístupové informace mám zatím , ty a Chamurappi. Pokud je chce někdo další, může o ně požádat.
Alphard
Profil
Jan Tvrdík:
Pokud je chce někdo další, může o ně požádat.
Já bych se na to podíval taky, jesti mohu poprosit. Soukromý kontakt.
Str4wberry
Profil
Spíš by mě zajímalo, jestli už tam někdo dělá, jestli ano, tak kam se píší změny a tak.
Jan Tvrdík
Profil
Str4wberry:
Změny vidíš v logu toho SVNka. Větší změny je imho dobré psát na fórum.

Zatím jsem se v tom hrabal akorát já a bude nějakou dobu trvat, než se v tom dohrabu do stavu, který půjde nasadit do sandboxu.
Jan Tvrdík
Profil
Alphard:
Pokud nikdo nebude proti, tak ti dneska (resp. až si vzpomenu) pošlu přihlašovací údaje.
DoubleThink
Profil *
Jan Tvrdík:
Můžu požádat taky o účet na SVN? Díky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0