Autor Zpráva
Petr ZZZ
Profil
Omlouvám se, že už zase otravuju s obrázkem , ale v příspěvku, který jsem právě odeslal ( Názor na stránku » MojeZvíře.cz ), mi IE6 nezobrazí horizontální rolovací lištu, z obrázku je vidět jen levá část. (Příště poskládám příklady pod sebe, ale tu lištu by možná přesto neškodilo nějak ošetřit.)
DoubleThink
Profil *
Je to tak schválně, větší obrázky nezodpovědných uživatelů pak nerozbíjí layout celé tabulky příspěvků.
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
To, že se nezobrazí posuvník, je ale chyba.
Zechy
Profil
Chamurappi:
A já si říkal proč zmíněný posuvník nevidím.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
Děkuji za doplnění posuvníku. Příště se pokusím vyrobit obrázek na výšku.

Doplňuji (16:30): Možnost umístit např. screenshot celé obrazovky bych v diskuzi o webdesignu považoval za výhodnou, pokud však to administrace nepovažuje za důležité, samozřejmě to respektuji. Při této příležitosti bych rád zdůraznil, že bez stránek Jak-Psát-Web a zdejší diskuze nevím, zda bych dnes vůbec měl nějaký web, a jsem vděčný, že to zde funguje jak to funguje. I proto se snažím chovat zodpovědně a přání administrace samozřejmě beru na vědomí.
Str4wberry
Profil
V nápovědě se praví: „nevkládejte, prosím, obrázky širší než 750 pixelů“

Pokud to některý uživatel nedodrží, vkládáme kolem obrázku značku [pre], která by měla umožnit dostat se k celému obrázku ve všech prohlížečích.
Petr ZZZ
Profil
Díky Str4wberry, těch 750 pixelů jsem nějak přehlídl nebo zapomněl. Teď už si to snad budu pamatovat. :-)
DoubleThink
Profil *
Petr ZZZ:
Možnost umístit např. screenshot celé obrazovky bych v diskuzi o webdesignu považoval za výhodnou
Žádná běžná diskuse není připravena na umístění nezmenšených screenshotů. Ideální bude, když použiješ nějaký image-hosting a sem dáš už jen thumbnail s odkazem.


imageshack.us ti dokonce nachystá bb kód kompatibilní s tímto fórem.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
Díky za tip, je to zajímavá možnost.
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
imageshack.us ti dokonce nachystá bb kód kompatibilní s tímto fórem
Vidím-li, že je obrázek hostovaný tam, tak mám tendenci se na něj nedívat, protože je tam dost otravná reklama.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0