Autor Zpráva
AM_
Profil
Zdravím,
možná chci moc, ale napadlo mě následující vylepšení: často, když chci někde poradit, pročítám vlákno třeba o deseti delších příspěvcích a na konci si všimnu, že je momentálně vyřešené a není tam co dodat.
Proto by u odeslání příspěvku mohl každý mít možnost zvolit stav "aktivní dotaz", "zodpovězeno" (zaslána odpověď) a zakladatel vlákna (a moderátor) by měl možnost ještě "vyřešeno". Mohlo by to dost zrychlit orientaci v diskusi pro ty, kteří se nepřišli ptát, ale odpovídat, a vyřešená vlákna by byla odlišena (např. barevně), aniž by se musela zamknout a znemožnit tak případné navázání někým dalším.
Chamurappi
Profil
Reaguji na AM:
Viz Možnost označit téma jako vyřešené, tento nápad je momentálně někde mezi základní úvahou a začátkem implementace.

Mohlo by to dost zrychlit orientaci v diskusi pro ty, kteří se nepřišli ptát, ale odpovídat
To, že bylo odpovězeno a že je tazatel spokojený, ještě nemusí znamenat, že je vyřešeno.

aniž by se musela zamknout a znemožnit tak případné navázání někým dalším
Nezamykáme. Nedoporučujeme zamykat. Odemykáme.
AM_
Profil
Díky za odpověď.
S nezamykáním souhlasím, jen jsem chtěl naznačit, že momentálně jediná (a špatná) možnost, jak označit vyřešené vlákno, je uzamčení.

Chamurappi:
To, že bylo odpovězeno a že je tazatel spokojený, ještě nemusí znamenat, že je vyřešeno.
pochopitelně. Ale právě proto by se vlákno pouze označilo a nezamklo. Když budu chtít někomu poradit a nebudu chtít procházet všechno, půjdu raději po vláknech, kde si uživatel stále neví rady.

To jest jen co mě napadlo k tvé odpovědi. Pokud to považujete za hodnotné, možná toto vlákno někdo z moderátorů prosím přesuňte do zmíněného, aby to bylo pohromadě.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0