« 1 2 3 4 5 6 »
Autor Zpráva
Kajman_
Profil *
       Sraz diskuse • 2010: hlasování o termínupodrobnosti o místě a termínu


Co po roce zanalyzovat události na místní diskusi a probrat naživo směr budoucího vývoje djpw?

Osobně bych preferoval večer v pátek 8.10.2010, spojilo by se to s jinou cestou do Prahy ;-)
Str4wberry
Profil
Zúčastním se. I když dva měsíce je dlouhá doba. Nebylo by to lepší spojit jako loni s WebExpem?
Kajman_
Profil *
Právě proto, že je to dlouhá doba, je k dispozici spousta termínů a času k jednání (loni se termín určoval asi měsíc :).
Joan
Profil
Mně se nápad srazu taky líbí :-) . Ráda poznám osobně ochotné a laskavé lidičky, kteří mi nezištně odpovídají na moje zvídavé otázky a díky nimž mám větší šanci proniknout do kouzelného světa programování a tvorby webových stránek. Teda - pokud sraz není plánován jen jako "pánská jízda" ;-)
Joker
Profil
Taky bych se zašel podívat :-)

Joan:
Teda - pokud sraz není plánován jen jako "pánská jízda" ;-)
Plánován ne, ale minule to tak dopadlo :)
Petr ZZZ
Profil
Já bych se taky zúčastnil hrozně rád, zatím neznám nikoho osobně a rád bych to napravil. Mám to ale do Prahy kolem 350 km a zřejmě se tam z jiného důvodu objevím o víkend dřív. Tak bych se rád zeptal, zda tu není ještě někdo, komu by se hodil líp např. buď pátek 1.10.2010, nebo neděle odpoledne/večer 3.10.2010, nebo sraz třeba někde na jihu Moravy, např. v Břeclavi, kam by se mohli snáze dostavit i kolegové ze Slovenska. (Rakouska, Maďarska, Polska… :-) Že by to mohlo být takové "vícelaterální".
Alphard
Profil
Petr ZZZ:
nebo sraz třeba někde na jihu Moravy, např. v Břeclavi
To asi neprojde. Ale Brno by mohlo mít šanci, když to minule bylo v Praze :-)
Joan
Profil
Alphard:
...Ale Brno by mohlo mít šanci...
Já zvedám ruku za Brno!
Petr ZZZ
Profil
Alphard:
Brno by se mi taky líbilo. :-)
Taurus
Profil
Brno? Tak to bych se taky rád objevil a přiřadil si přezdívkám ciferníky. :-)
Chamurappi
Profil
Může být sraz na více místech současně. Ale do Brna se mi moc nechce. Zlatý klas na Smíchově se docela osvědčil.
Přestože si moje babička na ten druhý říjnový víkend opět naplánovala narozeniny, v pátek bych si čas udělal. I okolní víkendy mám zatím volné.
Joker
Profil
Chamurappi:
Může být sraz na více místech současně.
Možná lépe ne současně, spíš podle toho kdy by mohlo nejvíc lidí v dané lokalitě.
No a třeba se najde někdo dost potrhlý na to, aby chtěl jít na oba/všechny :-)

Přestože si moje babička na ten druhý říjnový víkend opět naplánovala narozeniny
To snad dělá schválně, jako :-)
roberta
Profil
do Brna by som možno prišiel aj ja. do Prahy to mám ďaleko
kordy
Profil *
brno vyhovuje :D rad Vas uvidim...
Petr ZZZ
Profil
Joker:
No a třeba se najde někdo dost potrhlý na to, aby chtěl jít na oba/všechny :-)

Mno, tak… za určitých podmínek bych byl schopen se dle naznačeného algoritmu potrhnout. :-) Na všechny srazy bych asi nejel, ale kdyby ten v Praze byl první pátek nebo neděli v říjnu, patrně bych se zúčastnil jak v Praze, tak v Brně. Pokud by se konal v Praze sraz v jiný víkend, zúčastnil bych se asi jen v Brně.

Chamurappi:
Nechceš se podívat do Brna? Je tam hezky. :-)

Pokud jde o to Brno, kde by se to dalo nejlépe udělat? Napadá mě restaurace na Myslivně. Už je to sice nějaký pátek, co jsem tam byl naposled, ale matně si vzpomínám, že to tam bylo příjemné, snad by tam mohlo být i dost místa pro neznámý počet hostů a rozhodně je tam pěkné okolí a hezká vyhlídka a myslím by tam mělo být i dost míst na zaparkování. Nevím, jak je to tam s MHD, je možné, že by to bylo spíš pro motoristy, ale na druhé straně se tam dá taky dolézt zespoda od autobusu do kopce, nahoře se lze opít a k půlnoci se skutálet zase dolů z kopce k autobusu. Zda jezdí nějaký autobus i přímo k Myslivně, nevím, ale nedivil bych se, kdyby i tam nějaký jezdil. :)

Nevěděl by někdo o Myslivně něco bližšího nebo má na to někdo nějaký názor? Případně, našel by se někdo z Brna, kdo by tam byl ochoten zatelefonovat, jak je to tam s místem, pokud bychom se rozhodli to tam udělat a věděli bychom termín? Četl jsem na webu, že je tam jednoduchý příjezd z dálnice D1, a když nad tím tak přemýšlím, tak to bude pravda (zatím jsem nad tím totiž moc nepřemýšlel, neb jako děcko jsem byl zvyklý chodit na myslivnu spíš pěšky lesem. Rostly tam václavky a běhali tam střevlíci. Ten les tam myslím ještě je a nahoře snad je dokonce i kus stepi. :)
Joan
Profil
Jestli mohu přidat svou zkušenost, tak místo na srazy Siemensmanie jsem dokonce předloni zajišťovala osobně a velmi se nám líbilo tady. Je to od hlavního vlakového nádraží kousek (čtvrthodinka pěškobusem), parkování auty taky nebyl problém, nedaleko katedrály Petrov a za zamluvení polootevřeného salonku pro asi 20 lidí nechtěli vůbec žádnou zálohu. Nevadily jim ani zapnuté notebooky. Taky tam dobře vaří :-)
P.S.: Já přímo z Brna jsem a nemám problém vytipovaná místa vlastnonožně oběhnout.
Str4wberry
Profil
Zdá se mi, že nějak brzy začínáte volit konkrétní lokál — to je v zásadě až poslední důležitá věc.

Jinak s tím Brnem se mi to také moc nelíbí, mám to tam trochu z ruky. Navíc předpokládám, že ta Praha bude pro více VIPů výhodnější.
Taurus
Profil
Pokud to není výkřik do tmy, přimluvil bych se za pražské i brněnské setkání. S ohledem na [#17] a taky polohu Brna blízko slovenských hranic + skutečnost, že dost jmen je tomuto městu blízko.

Brno, Brno, ...designerů plno...
DoubleThink
Profil *
Pokud by to mělo být v Praze, souhlasím se Str4wberrym a přimlouval bych se na sloučení data s WebExpem.
Majkl578
Profil
Dávám bod nápadu s WebExpem.
Petr ZZZ
Profil
Čas plyne a diskuse o srazu nějak vázne. Pro mě víkend s webexpem padá, mám termín ve Vídni. Nechtěl by někdo navrhnout nějaký termín v Brně? 1.10. by mi bylo jedno, zda to bude v Praze nebo v Brně.

Vycházím z toho, že by to měl být pátek večer a že jsou reálné Praha a/nebo Brno. Sepsal jsem pátky do začátku listopadu, možná by pomohlo při hledání termínu a místa, kdyby případní účastníci srazu napsali, kdy můžou a kdy ne. Já to teď udělám za sebe (1=mohl bych, 0=nehodí se mi to):

03.09.2010 Praha 0 Brno 0
10.09.2010 Praha 0 Brno 0
17.09.2010 Praha 0 Brno 0
24.09.2010 Praha 0 Brno 0
01.10.2010 Praha 1 Brno 1
08.10.2010 Praha 0 Brno 0
15.10.2010 Praha 0 Brno 0
22.10.2010 Praha 0 Brno 1
29.10.2010 Praha 0 Brno 0
05.11.2010 Praha 0 Brno 1

Dodatek: Uvědomil jsem si, že 29.10. nemůžu.

Tady je ještě prázdná maska už není, viz #25 ↓
Joker
Profil
Bych udělal zase tabulku jako minule, jen:
- 3.9. je dneska :) a 10.9. bych taky vyhodil.
- Všichni považují za nejlepší termín pátek? Podle mě by pátek byl taky nejlepší, ale máme rovnou vyřadit třeba soboty?
Joan
Profil
Joker:
A v jakém časovém rozmezí probíhá setkání? Tj. jestli na cestu z Brna do Prahy si budu muset vzít v pátek v práci náhradní volno a/nebo půlnočním rychlíkem se vracet zpátky nebo jak?
Sobota by taky nebyla špatná kvůli nám "přespolním" :-)
Joker
Profil
Joan:
A v jakém časovém rozmezí probíhá setkání?
Minulý sraz začínal v 19h a končil kolem půlnoci.
(edit) Dodatek: To samozřejmě neznamená, že i tentokrát to musí být stejně.
Petr ZZZ
Profil
Joker:
3.9. je dneska :)
No, však jsem to psal včera. :)
10.9. bych taky vyhodil
Vyhozeno. Sobota vlastně není špatný nápad, taky mám víc volných sobot než pátků. Doplnil jsem soboty a prosím zájemce o účast, aby si zkopírovali do vlastního příspěvku řádek s datumy a doplnili svoje jméno a svoje možnosti. Pozor, není to tabulka, je to nutné dát do <pre>, mezery jsou obyčejné bílé znaky (inspiroval jsem se Chamurappiho přehledem minule), při vyplňování je nutno dávat pozor, aby se to neposunulo, pozor na délku jména.

Potom bych poprosil někoho z moderátorů, zda by ty řádky jednotlivých účastníků mohl přikopírovat, buď sem do mého příspěvku, nebo do vlastního, to je mi jedno. Zatím jsem nemohl mnoho vyplnit, skoro nikdo sem zatím nenapsal konkrétní datum. Už se to začíná plnit; do zítřka dopoledne to rád budu průběžně doplňovat, potom už nemůžu. :) Jména jsem uvedl těch, kteří se dosud nějak vyjádřili, velmi však doufám, že ještě nějaká jména přibudou. A že bude vybrán některý z termínů, které by mi vyhovovaly, ale to doufá každý, že. :)

Uvedeny jen pátky a soboty. P = Praha, B = Brno    (Příklad: 1P = 1.10.2010 Praha, 1B = 1.10.2010 Brno)
                 září / september                říjen / oktober                                                         list / nov
jméno            17P 17B 18P 18B 24P 24B 25P 25B 1P 1B 2P 2B 8P 8B 9P 9B 15P 15B 16P 16B 22P 22B 23P 23B 29P 29B 30P 30B 5P 5B 6P 6B
Alphard
Chamurappi
DoubleThink
Joan              x   x           x   x           x  x        x  x        x   x           x   x           x   x           x  x
Joker             x               x               x           x           x               x               x               x
Kajman_                                                       x
kordy
Majkl578
Petr ZZZ                      x                   x  x                 x               x      x       x                      x     x
roberta
Str4wberry
Taurus
Joan
Profil
Petr ZZZ:
Já osobně se zatím "chytám" na každý pátek jak v Praze, tak v Brně :)
A kdyby třeba byl sraz v Praze a taky v Brně, tak napřed Praha a potom Brno - nebo obrácené pořadí - či dokonce současně?
Joker
Profil
Za mě Praha kdykoliv (preferuji pátky), Brno podle situace.

Joan:
A kdyby třeba byl sraz v Praze a taky v Brně, tak napřed Praha a potom Brno - nebo obrácené pořadí - či dokonce současně?
Asi podle toho, co se kde povede zorganizovat.
Petr ZZZ
Profil
Joan:
současně?
Tomu bych se snažil vyhnout. Někomu nemusí na lokaci záležet a při kolizi termínu by se musel rozhodovat mezi Prahou a Brnem. Počítal bych se srazem jak v Praze, tak v Brně a nad pořadím nepřemýšlel, ale určil oba termíny podle toho, na který by kde mělo nejvíc lidí čas.

Joan, Joker: Díky za termíny, doplněno. Do zítřejšího poledne to můžu doplňovat, potom bych poprosil někoho z moderátorů; na tomto místě tip: zjistil jsem, že pro doplňování je lepší si celou tabulku zkopírovat někam ven do neproporcionálního písma, neb v editoru diskuze se to dělá blbě, protože pracuje s proporcionálním písmem a do sloupečků by se mohla vloudit chyba.
Joan
Profil
„současně?“
Tomu bych se snažil vyhnout.

Však právě ;-)
Petr ZZZ
Profil
pavuk:
Moderátor Joker: Poznámka, reaguje na vyhozenou konverzaci
…sraz pragocentristů a brnocentristů
Tak jsem si říkal, zda bych nemohl navrhnout Vídeň… :)))
« 1 2 3 4 5 6 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0