« 1 2 3 4 5 6 »
Autor Zpráva
habendorf
Profil
Rád bych se zúčastnil, bohužel termín je poněkud nešťastně v době konání voleb (jsem v komisi). A vyrážet v deset večer z Plzeňska na Prahu moc nedává smysl :o(
Petr ZZZ
Profil
Taurus:
Můžeš dojet tramvají na zastávku Lipová na Hlinkách? Kdysi tam jezdily tramvaje číslo 1, 8 a 18, když tak mi dej vědět, zda to ještě souhlasí, už jsem tam dlouho nebyl. Tam se - doufám - dobře parkuje a snad tam nebude postávat tolik lidí, aby hrozilo, že se nenajdem. Hodinu našeho srazu v Brně bych řešil zítra, podle toho, zda se někdo ozve ze Slovenska a na kdy by byl schopen přijet do Vídně.

Je zde ještě někdo, kdo by se chtěl svézt z Brna? (Z Mikulova, Břeclavi, Modřic…?)
kelvin
Profil
Možná se zúčastním. Nejede někdo v pátek z okolí Plzně do Prahy, či později zpátky?
Taurus
Profil
Petr ZZZ:
Napíšu ti soukromě, měl bych dva zájemce na cestu Brno–Praha. Na Lipovou jezdí 1, v tomto je to stejné. :-)
Petr ZZZ
Profil
Ze Slovenska se zatím nikdo neozývá. Ještě mám volné jedno místo na trase Vídeň-Brno-Praha a tři volná místa na trase Praha-Brno-Vídeň (dva cestující zůstávají v Praze déle, takže zpět jedeme zatím dva). Můžete mi psát i na e-mail (viz #29 na předchozí straně). Každopádně jedu. (Ehm… Je už ta hospoda zarezervovaná? :)
Str4wberry
Profil
Ano, už na nás čeká 14 míst. Akorát u Drahokoupilů (mapa). Termín je stejný: pátek 15. 10. 2010 v 19.00

Což je ještě trochu blíž od metra (2–3 minuty chůze) jako původně plánovaný Klas, akorát výstup na druhou stranu stanice Anděl tj. „Na Knížecí“ – po vyjetí nahoru z metra tuším hned první východ vpravo, potom se stačí dát vlevo a na následné křižovatce už cílový podnik spatříte. Pro přijíždějící autem je nedaleko parkoviště. Důležité je se dát po vstupu do restaurace po schodech dolů. Rezervace je na mé jméno. Pokud se kolega Mistr vytáhne jako minule, tak by na stole mohla být cedulka:



Těším se na vaši účast!
Retal
Profil
Přátelé, pokud máte místo a nemáte nic proti, rádi bychom přišli dva další účastníci.
Majkl578
Profil
Str4wberry:
Ano, už na nás čeká 14 míst.
Nevíš, jestli bude problém, když se sejde víc lidí? Už teď nás je víc než 14 a mám takové tušení, že přijde i pár dalších lidí neohlášeně.
Petr ZZZ
Profil
Majkl578:
Nevíš, jestli bude problém, když se sejde víc lidí?

Dva ze tří cestujících, které vezu do Prahy, nejedou na diskusi (jen Taurus a já). Ale jinak si taky myslím, že 14 míst by mohlo být málo (projížděl jsem diskusi a spočítal jsem minimálně dva účastníky, kteří chtějí přijet, ale nejsou ještě v tabulce; já jsem sice v tabulce, ale původně jsem 15.10. do Prahy nechtěl).

Jiná otázka: Koukal jsem do mapy jak jet a říkám si po D1 z Brna, na okraji Prahy odbočit na Jižní spojku (jaké tam jsou na dálnici cedule? Spořilov? Smíchov? Beroun? Plzeň?), přes Vltavu a po levém břehu Vltavy směrem na sever, Strakonická, Křížová, Radlická. Půjde to nebo mám jet jinak? (D1, pořád rovně, doleva na Ječnou či Žitnou, přes Jiráskův most, Zborovská, Lidická, Radlická?) Co je lepší? Díky.
Majkl578
Profil
Petr ZZZ:
Jiná otázka
Nejsem v Pražské dopravě moc zběhlý, ale co sjet z D1 na nový okruh (u Modletic) a ten opustit před Lahovicemi? Tzn. přes centrum × přes Lahovice a Barrandovský most?
Petr ZZZ
Profil
Majkl578:
Díky za tip, zdá se, že možnost by to byla, ale připadá mi to delší, tak to asi vezmu přes tu Jižní spojku (snad nebude moc zacpaná); jen koukám, že lepší než Strakonická pak bude Dobříšská (kterou má postarší papírová mapa ještě neznala). Tak se těším. :)
Kajman_
Profil *
Nevíš, jestli bude problém, když se sejde víc lidí?

Snad si ještě stihnu sednout, dostanu se tam až kolem půl osmé :-)
panther
Profil
Kajman:
Snad si ještě stihnu sednout
v nejhorším postojíš, takový sraz „na stojáka“ taky nemusí být k zahození :-)
Chamurappi
Profil
Abych předešel divným situacím:
Část lidí se se mnou sice již viděla na minulém srazu, ale upozorňuji, že si vaše tváře moc nepamatuji, takže budete-li chtít, abych věděl, s kým si povídám, řekněte mi znovu, kdo jste (pokud možno přezdívku). Představujte se prosím zřetelně. Minule jsme na sraz dorazili jako první já a Mistr, on mi sice řekl, že je Mistr, ale nějak jsem to nepochytil, takže jsem následujících pár minut přemýšlel, s kým si to vlastně povídám, a těšil jsem se, až přijde někdo další, komu se ten člověk představí.

Mě možná půjde rozeznat i bez představování podle žlutého trička (bez nápisů).
Kdyby mělo víc lidí žluté tričko, tak jsem ten, co má zároveň modré trenýrky.
Kdyby mělo víc lidí žluté tričko a modré trenýrky, tak jsme ztraceni.
Taurus
Profil
Taura zase poznáte podle 164 cm... 15 lidí, 15 tváří, těžko si to všecko zapamatujeme, aspoň já na to nemám a po dvou sekundách nevím. Asi poznám jen Petra ZZZ a Marka Prokopa. :-)

Edit: a Joan bych mohl...
Majkl578
Profil
Zkusím dorazit včas, ideálně i dřív, budu člověk v triku z letošního WebExpa a s černou kšiltovkou s nápisem nette.

Jak s vesničany, má smysl vyhlížet je v metru? Nebo zvládnou nezabloudit?

(Přemýšlel jsem, jestli si vzít notebook nebo ne — do jaké míry jde o akci typu „pokecáme si u piva“?)
Joker
Profil
Chamurappi:
Část lidí se se mnou sice již viděla na minulém srazu, ale upozorňuji, že si vaše tváře moc nepamatuji
Podobný problém asi bude mít víc lidí.
Takže já se rovnou předem omlouvám těm, se kterými se budu seznamovat podruhé :-)
Str4wberry
Profil
Joker: „Podobný problém asi bude mít víc lidí.
Pokud dobře počítám, tak bude s loňskem stejných akorát 6 lidí, takže by to snad nemusel být takový problém.

Majkl578: „do jaké míry jde o akci typu ‚pokecáme si u piva‘
Do té nejvyšší. :–)
tiso
Profil
Chamurappi: robí sa to takto.
Honza Tvrdík
Profil *
Já se objevím asi 18.30.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Retala:
pokud máte místo a nemáte nic proti, rádi bychom přišli dva další účastníci
Nevím, jestli budeme mít místo. Vyhánět nikoho nebudeme. Je to sraz DJPW, ústředním tématem bude další vývoj této diskuse (a setkání s lidmi, které známe jen virtuálně), nicméně poznatky z fungování WebTrhu můžou být přínosné. Takže nic proti nemám…


Reaguji na tisa:
robí sa to takto
Cedulky bych dokázal vytisknout, ale o způsob připevnění by se musel postarat někdo jiný.


Reaguji na Honzu Tvrdíka:
To je půl hodiny před začátkem srazu. (Mně by nevadilo začít dřív.)
tiso
Profil
Chamurappi: nepreháňaj, to sú nalepovacie lístky do tlačiarne, vytlačí sa na ne adresa a následne nalepí na obálku, hľadaj v papiernictve. Postačia aj postit štítky. A prikúp si jednu fixku.
edit: prajem pekný zraz.
J
Profil *
Chamurappi: Fakt žluté tričko a modré trenýrky? Nebylo by stylovější něco jako
Bubák
Profil
J:
Je víkend, nech Chamurappiho odložit pracovní oděv panovníka.
Majkl578
Profil
Sraz byl (možná ještě je) fajn, rád jsem všechny účastníky poznal.


Můžete se těšit na skupinové fotky účastníků (z řad moderátorů včetně Yuhůa, Chamurappiho, Str4wberryho, Mistra, Jokera, kajmana, Marka Prokopa a mě), které pořídila Joan.
Str4wberry
Profil
Nene, skončili jsme (= vyhnali nás) asi v 0:30. Tak zase za rok!
Chamurappi
Profil
Sraz byl velmi příjemný, skvěle se s vámi povídá a i navzdory častým náhlým odklonům od tématu k tématu jsme doprobrali asi úplně všechno, co jsme nakousli.
Děkujeme Joan za výborný štrůdl a tyčinky!
Jedinou vadou na kráse bylo, že jsem si s některými lidmi na protilehlém konci stolu skoro nepopovídal, měl jsem více permutovat…


Reaguji na J:
To je ale náhoda! Na uvedeném obrázku mám také žluté tričko a modré trenýrky a osobě stojící naproti mně zrovna podávám tyčinku, zatímco pojídá štrůdl. Historie se opakuje.
(I když jinak je to zrovna jeden z nepovedených snímků, obeliskař mě zvěčnil v nestřeženém okamžiku, kdy jsem se na něj neusmíval.)



Někteří lidé se ptali, kdo moderuje jaké kategorie atd., což si můžou přečíst v před pár měsíci založeném vlákně Moderování na diskusi JPW.
Joker
Profil
Sraz výborný, ani jsem nečekal, že tam přijde tolik lidí.

Chamurappi:
Jedinou vadou na kráse bylo, že jsem si s některými lidmi na protilehlém konci stolu skoro nepopovídal, měl jsem více permutovat…
Tak trochu jsem čekal, že budeme zase permutovat všichni, jako minule.
Já měl výhodu, že jsem si sedl k té části stolu co odcházela dříve, takže jak se to postupně smrskávalo jsem se pak dostal i k těm ostatním :-)

Mimochodem, Chammurabi 1728–1686, případně 1792–1750 (př. n. l.), byl jsem o 200 let mimo, ale když sami historici v tom mají 100 let rozptyl, tak to snad není tak hrozné :-)
Taurus
Profil
Děkuju všem za přívětivé povídání o všem možném a nemožném. Teď nebude všecko tak neosobní. Těším se na další setkání, toto bylo fajnovéé...

PS – Petře ZZZ, díky za odvoz a bohaté rozmluvy :-)
PS2 – možná ještě dneska sepíšu pamflet a dám na své stránky (konec reklamy). Rád k tomu přidám i pár nějakých neutrálních fotek, bude-li záhodno.
Mistr
Profil
Joker:
Ještě jednou se za toho Miloše omlouvám. :-)

Majkl578:
Skoro jsem to číslo trefil, ne? 578...

Jon:
Podobně jako Chamurappi i já Ti děkuji za opravdu úchvatný štrůdl i za ty vynikající slané tyčinky.
« 1 2 3 4 5 6 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0