« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »
Autor Zpráva
Davex
Profil
Petr ZZZ:
Nebo by se mohl uživatelům bez příspěvku odmazat z profilu odkaz na web
On ten odkaz ani moc nevadí, protože na profil uživatele bez příspěvku nevede žádný odkaz. Nicméně některé uživatele z vyloženě náhodným jménem bych nepovažoval za živé uživatele a je smutné, když z 34 včerejších registrací je 28 falešných.

Automatizovaně rozlišit registrace reálných uživatelů od registrací robotů by šlo asi tak, že automaty vyplňují v profilu jen jméno, WWW a většina má e-mail na hotmailu, gmail nebo 163. Nevím, jestli je zaznamenána IP adresa, odkud došlo k registraci, podle které by to šla zkontrolovat země.
Fisir
Profil
Nové mobilní styly OK, jen mám stále problém s tím, že se mi zalomí poslední slova v poslední diskusi a naopak se mi ani u mezery nezalomí kódy.
Radek9
Profil
Při landscape zobrazení vypadá všechno správně, při widescreen se mi ale nahoře špatně zobrazuje vyhledávání:
nemeja
Profil
Krapet blbne okraj prispevku

omlouvam se za velky obrazek, neslo by to zmensovat pomoci css?
Davex
Profil
Str4wberry:
V ostré diskusi jsem číslo změnil.
Bohužel to nepomohlo. Dnes už 19 registrací. Asi bude nutné zavést sofistikovanější opatření proti spamoidním registracím.
_es
Profil
V sekcii „Profil“ v časti „Poslední zaslané příspěvky“ mi nefunguje CTRL+kliknutie na otvorenie novej „karty“ vo Firefoxe. Odkaz sa otvorí do toho istého okna. Je to úmyselné, či chyba?
Chamurappi
Profil
V mobilních stylech jsem měl hack na mobilní Explorer 9, který zmenšoval velikost písma na 80%. Mně to tak ve WP7 dost vyhovovalo, proto jsem to teď zkusil nastavit všem. Při 320px odpovídá šířka textu 40em, při 480px odpovídá 60em. Zvyknete si na to, nebo mám vyrobit přepínač velikosti písma?


Reaguji na Radka9:
při widescreen se mi ale nahoře špatně zobrazuje vyhledávání
Všechny mobilní styly se teď soustředí na šířky menší nebo rovny 480px. Tvůj prohlížeč zjevně simuluje 640px. Chtěl bys při tomto rozměru raději koukat na mobilní styly (jednosloupcové tabulky atd.), nebo jen na opravené desktopové?


Reaguji na nemeju:
Vůbec netuším, proč máš jméno odesílatele tak velké. A tlačítka u tebe nemají tlačítkový styl…

Krapet blbne okraj
Mně blbnul dříve také, byl to jeden z důvodů, proč jsem začal mobilní CSS upravovat.
Zkusil jsem teď nastavit display: block i pro <tbody>. Možná by to mohlo vyřešit i Fisirův problém.


Reaguji na Davexe:
Dnes už 19 registrací.
Hodilo by se vidět IP adresy, ze kterých registrace vznikají. V databázi už políčka jsou, ale prázdná. Aha, on je to teprve návrh. Mrknu do logů…


Reaguji na _es:
Je to úmyselné, či chyba?
Asi to byla chyba. Zjevně se tam chytá onclick a při něm se mění adresa tak, aby se odkázalo přímo na příspěvek. Upravil jsem onclick, aby při ctrlKey a shiftKey nic nedělal.
_es
Profil
Chamurappi:
Na titulnej stránke nejde obnoviť stránku kliknutím na logo. To je tiež chyba?
Str4wberry
Profil
Reakce na Chamurappiho:
Zjevně se tam chytá onclick a při něm se mění adresa tak, aby se odkázalo přímo na příspěvek. Upravil jsem onclick, aby při ctrlKey a shiftKey nic nedělal.
Tak ale bude odkaz s Ctrl fungovat jinak. Možná by se přímo ty odkazy mohly nasměrovat na přesměrovávací vpost skript. (Bohužel už si nepamatuji, proč jsem použil ten onclick.)

Reakce na _es:
Nové příspěvky/témata se obnovují AJAXem. Ta animace je nejasná, nebo snad nefunguje?
_es
Profil
Str4wberry:
Aha, to som si doteraz nevšimol, funguje to. Akurát že animácia prebieha tak, že ju nevidno, malo by to byť asi nejako tak, aby ju bolo vždy vidno. Možno by bolo dobré, aby sa niečo „animovalo“ už ihneď po kliknutí, rovnako aj pri odosielaní príspevku, či vyvolaní „náhľadu“.
Radek9
Profil
Chamurappi:
Chtěl bys při tomto rozměru raději koukat na mobilní styly (jednosloupcové tabulky atd.), nebo jen na opravené desktopové?
Asi spíš na ty mobilní styly, abych pravdu řekl. Ty desktopové mi na mobil (i přesto, že je to widescreen) přijdou zbytečně složité na ovládání.
nemeja
Profil
Chamurappi:
tlacitkove styly mi nevyhovovali, mnohem vice se mi libi obycejne odkazy, tak jsem si je dodatkem zrusil, nicmene jmeno je takto velke porad
Fisir
Profil
Reaguji na Chamurappiho:
Možná by to mohlo vyřešit i Fisirův problém.
Nevím který, ale ten se zalamováním ne. A teď babo raď, který, protože se zalamováním souvisejí oba. Tak tedy: kódy se mi u mezer již zalamují ale stále se nikdy nevejde poslední slovo do řádku:


K velikosti písma nemám výhrad.
_es
Profil
Chamurappi:
Líbí se mi funkce, že když do hledání napíšu číslo vlákna, hodí mě to přímo na něj.“ (5/28)
Ja som na túto „funkciu“ prišiel náhodou. Nepodarilo sa mi nájsť, kde bola navrhnutá. Je to dobrý nápad? Čo ak niekto naozaj chce hľadať to číslo, napríklad číslo chybovej hlášky? Najprv som to považoval za nejakú chybu vo vyhľadávaní, než som skúsil zadať iné číslo a všimol si URL.
nemeja
Profil
Při psaní dodatku jsem narazil na problém s TAB a také obarvování kódu by se hodilo. Nicméně mě napadlo, nešel by dodatek propojit s kod.djpw.cz, bylo by to mnohem přehlednější a když jí tu máme, proč jí nevyužít ;) Co si o tom myslíte?
Fisir
Profil
Ve WP8 nefunguje automatické nascrollování na kotvu. Je sice zvýrazněná, ale musím na ni dorolovat sám.
nemeja
Profil
Zdravím, po delším čase jsem zas narazil na takový zádrhel. Při navštívením sandboxu z nového počítače se mi zobrazili všechny témata jako nová, nicméně po přihlášení jsem již neměl zvýrazněné nová témata, pouze ty, kde přibily nové komenty. Šlo by udělat, aby si to v případě přihlášení generovalo korektně?
Dalo by se jednoduše, z hlavní tabulky pro kategorii, označit vlákno jako přečtené?
Str4wberry
Profil
Nevím, jak by to mělo být korektnější. V případě přihlášení se zvýrazní příspěvky od poslední přihlášené návštěvy hlavní strany. V případě nepřihlášení se tatáž informace o posledním načtení uchovává v sušence.

Máte nápad, jak označení jako přečtené jednoduše realisovat?
nemeja
Profil
Právěže se to neuchovává, zobrazí mi to od té návštěvy hlavní stránky před přihlášením.

Nakliknutí řádky a budto zmáčknutím klávesy, nebo checkboxy po stranách a poté tlačítko označit jako přečtené
Str4wberry
Profil
Vskutku, už to vidím. Ale momentálně nevím, jak to rychle opravit.

Nakliknutí řádky a budto zmáčknutím klávesy, nebo checkboxy po stranách a poté tlačítko označit jako přečtené
A není jednodušší si tu záložku otevřít a vzápětí ji zavřít (dvě kliknutí kolečkem)?
Chamurappi
Profil
Pár nahromaděných myšlenek:

1) Možná by mohlo být zabráněno, aby v seznamu „Odkud se sem odkazuje“ bylo přímo to vlákno, u kterého ten seznam je. Vidím to teď před pár týdny třeba ve vlákně o JS.

2) Co kdybychom změnili viditelné (a odkazovatelné) číslování příspěvků na neprvních stránkách vlákna tak, aby vyjadřovaly skutečné pořadí ve vlákně? Myslím tím, že třeba tenhle příspěvek by měl u sebe #261 místo #21. Nezjednodušilo by to pár věcí? Nebylo by pak teoreticky snazší udělat opravování odkazů na kotvy při moderátorských zásazích? Abychom nenarušili zpětnou kompatibilitu, tak u příspěvků poslaných před touhle změnou by se číslovalo postaru.

3) Pokud v nadpisu hodnocení stránky není adresa webu, tak se k němu dává odkaz na web jen na úvodní stránce. Nešlo by ho dostat i na ostatní stránky?

4) WHOIS služba na moderátorské zkoumání IP adres se nějak porouchala (asi změnila systém adres).

5) Při řazení témat podle založení by se nemělo sledovat jen datum založení, ale i datum vytažení spícího vlákna. Vytáhne-li někdo rok staré vlákno příspěvkem, který je k tématu, zaslouží si srovnatelnou pozornost, jako kdyby založil nové vlákno. Nevím, kde by měla být přesně hranice pro délku prodlevy, možná by mohla být stejná, jako je při zobrazování protivytahovací zábrany.

6) Pokud je v adrese odkazu mezera, vymaže se z něj při převodu z BB na HTML. To se (tuším) dříve nedělo. Odkazuje-li se pseudokotvou #najdi na něco víceslovného na jiné stránce, musí se teď používat %20.

7) Popisky odkazů na JPW (malé podbarvené texty před nimi) by mohly fungovat podobně, jako odkazy do DJPW — aby odkazující mohl určit, jestli se zobrazí, nebo ne, tzn. využít <u>. Mám to tak předělat? Když chci na něco odkázat uprostřed věty, tak se mi do ní popisek nešikovně vtírá.
Fisir
Profil
Pro přepnutí sledovanosti by mohla být univerzální URL, když mám stránku nakešovanou, kliknu na očičko, vybafne na mně, že se nic nezměnilo a tak musím jít zpátky, stránku aktualizovat o zrušit sledování. Ale má to malou prioritu, už připravuji mám hotový skript, který sledování zruší sám, při odeslání příspěvku je automatické přidání do seznamu pro sledování otravné.
Kajman
Profil
Davex:
Asi bude nutné zavést sofistikovanější opatření proti spamoidním registracím.

Snad by pomohlo poslat na zadaný email ověřující kód pro aktivaci uživatele.

Do té doby taky můžete dát nofollow na zadané stránky uživatele, zrušit odkaz na posledního ve statistice a vyhodit uživatele bez příspěvku ze sitemapy (teď mají tuším jen sníženou prioritu).
Davex
Profil
Kajman:
Snad by pomohlo poslat na zadaný email ověřující kód pro aktiviaci uživatele.
Tohle naprogramovat by bylo docela hodně práce a může při tom vzniknout spousta nedoručitelných e-mailů.

Předpokládejme, že spamboti jsou neinteligentní, jednoúčeloví a pracují s pevně danými názvy polí ve formuláři.

V registračním formuláři navrhuji skrýt a zkrátit prvek <input name="login" style="display:none" maxlength=1 size=1> a jako náhradu hned za něj přidat nový s méně profláknutým názvem. Při registraci se pak bude používat jméno z nového prvku a pokud robot pošle vyplněný login, tak registrace neskončí úspěšně.
Amunak
Profil
Napadlo mě, jestli se s odpovědí/citacemi nechcete inspirovat třeba u toho, jak to teď funguje v novém XenForu. Po vybrání textu se hned vedle výběru objeví "cituj mě". Myslím, že by to bylo praktičtější než zdejší citování, protože pak není potřeba trefovat se do odkazu tlačítka v rohu příspěvku (kolikrát se mi stane že to minu).

Sice už jsem si zvykl na to, co dělá tlačítko odpovědět, ale přijde mi to trochu matoucí - typicky když kliknu na odpověď, vloží se mi celý příspěvek do citace. To je sice většinou nežádoucí, ale usnadnilo by to používání diskuze z telefonu, kde mi jinak nejde snad nijak citovat. Jméno by mohlo vkládat prostě kliknutí na jméno, tak jako to bylo vždy.

A mám ještě jednu prosbu - šlo by do klávesové mapy přidat odkaz na práce a zakázky? Přijde mi, že tam lidi posíláme dost často na to, aby se takové usnadnění vyplatilo.

Jo a nevím jestli je to amýšlené, ale "tlačítka" odopovědět a citovat mi překrývají jednopixelovou mezeru, která odděluje příspěvky:

Asi by to vypadalo lépe, kdyby byly trochu níž.

Mimochodem, diskuze se mě velmi pokoušela odrazovat od přispívání sem, a to je to tu staré jen dvacet dní. Není to trochu přehnané? :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Amunaka:
protože pak není potřeba trefovat se do odkazu tlačítka v rohu příspěvku (kolikrát se mi stane že to minu)
Není lepší zvyknout si na klávesovou zkratku? Po odcitování stejně asi musíš psát, takže mít jednu ruku trvale nad klávesnicí není až tak neefektivní.
O nějakém plovoucím čudlíku už jsem přemýšlel, ale jednak si nejsem jistý, jestli by to nedělalo neplechu při dotykovém ovládání, jednak by se muselo rozhodnout, jestli má plovoucí čudlík nahradit ten normální (čímž by se možnost citování zcela skryla a část lidí by kvůli tomu ani nenapadlo označovat), nebo ho duplikovat (čímž by vzniklo mírné zmatení, proč jsou tlačítka dvě).

typicky když kliknu na odpověď, vloží se mi celý příspěvek do citace. To je sice většinou nežádoucí
Je to nežádoucí téměř vždy. Strašně to znepřehledňuje diskusi. Jinak mezi citováním všeho a vložením samotného jména nevidím žádný praktický rozdíl, pořád není zřejmé, na jakou část příspěvku se reaguje.

usnadnilo by to používání diskuze z telefonu, kde mi jinak nejde snad nijak citovat
Jako že bys odcitoval všechno a pak odmazal, co se nehodí? Věřím ti, že by sis dal záležet, ale nemůžu říct totéž o stovkách kolemjdoucích. I to normální tlačítko „Citovat“ má mimochodem nastavený limit na počet citovaných znaků, protože lidi jinak ručně označují a citují úplně všechno. Několik let tu s tím moderátoři ručně bojovali.
Spíš bych chtěl vyřešit, proč ti nejde v telefonu citovat. Označení se ruší při kliku na tlačítko? Podporuje tvůj telefon událost oncontextmenu?

Jméno by mohlo vkládat prostě kliknutí na jméno, tak jako to bylo vždy.
Jsem si skoro jistý, že značná část běžných lidí o této funkci netuší. Jméno se netváří moc klikatelně. Proto jsem tlačítko „Odpovědět“ zaváděl.
Možná by šlo vymyslet nějaký „profesionální mód“, při němž by diskuse byla útulnější pro pokročilejší uživatele. O něčem podobném jsme chvíli fantazírovali na srazu (v souvislosti s weby Seznamu).

šlo by do klávesové mapy přidat odkaz na práce a zakázky?
Raději bych ho přidal do zakázaných slov, protože mimo vyhrazené kategorie nejsou dovoleny příspěvky s komerčním podtextem. Viz debaty v revizi pravidel: 1, 2, 3. Pokud odpovídající nezná odpověď, nebo ji nechce poskytnout zadarmo, nikdo ho nenutí odpovídat…

"tlačítka" odopovědět a citovat mi překrývají jednopixelovou mezeru
Ona tam visí tak nějak neurčitě, záleží jen na prohlížeči, jak si s vertikálním zarovnáním poradí. Souhlasím, že by se mohla srovnat.
Kdybys měl chuť, tak přes HTML dodatek v nastavení profilu si můžeš přilinkovat vlastní CSS a zkusit najít řešení.

a to je to tu staré jen dvacet dní. Není to trochu přehnané? :-)
Kdyby to byl obyčejný dotaz, bylo by to přehnané? Tuším, že limitem je 14 dní.
Možná by některé kategorie nemusely mít tuto zábranu.

Díky za příspěvek. Sice jsem tě asi odpověďmi moc nepotěšil, ale bylo to inspirující.


Reaguji na Kajmana:
Do té doby taky můžete dát nofollow na zadané stránky uživatele
Myslel jsem, že tam už rel="nofollow" skoro odjakživa je… a teď koukám, že není.
V ostré verzi jsem ho teď přidal. Ale nevím, jestli podobná opatření odnaučí našeho vytrénovaného spambota. Nejspíš mu bude fuk, že dělá zbytečnou práci.


Reaguji na Davexe:
Co jsem koukal do logů, tak tento druh robota zkouší posílat i požadavky cílené na jiné druhy fór. Není úplně hloupý (přihlašuje se a prochází vlákna i v rozpětí několika dní), ale není universální.
Takže by možná stačilo mít action=novyprofil místo action=registernew.
Amunak
Profil
Chamurappi:
Není lepší zvyknout si na klávesovou zkratku?
Je to pravda, snažím si zvykat. Škoda, že sandbox není nasazený - o zkratku bych narazil dříve. Asi to bude v nápovědě, ale všechny ty zkratky se těžko pamatují. To, jak je to teď v sandboxu, je skvělé.

Když jsem to psal, napadaly mě podobné problémy. Nějaký ten expert mód by to vyřešil - otázka je, jak moc by s tím bylo práce. Navíc udržovat vlastně dva různé "stavy" jak pracuje diskuze... Ale z pohledu uživatele bych to ocenil.

Jako že bys odcitoval všechno a pak odmazal, co se nehodí?
Ano. Ale pokud vyřešíme, proč mi nejde v telefonu citovat, je ta moje poznámka bezpředmětná

Označení se ruší při kliku na tlačítko? Podporuje tvůj telefon událost oncontextmenu?
Ano. Ve chvíli, kd yklinu na citovat, se označení zruší. Event contextMenu podporuje. Dokonce funguje i rušení toho eventu (výchozí akce).

Raději bych ho přidal do zakázaných slov, protože mimo vyhrazené kategorie nejsou dovoleny příspěvky s komerčním podtextem. ... Pokud odpovídající nezná odpověď, nebo ji nechce poskytnout zadarmo, nikdo ho nenutí odpovídat…
Mám to tedy brát tak, že příspěvky, jako je tento, jsou nežádoucí?

Kdybys měl chuť, tak přes HTML dodatek v nastavení profilu si můžeš přilinkovat vlastní CSS a zkusit najít řešení.
Alespoň u mně to .postinfo.right{top: 5px;} spraví.

Sice jsem tě asi odpověďmi moc nepotěšil, ale bylo to inspirující.
Nevadí, hlavně, že je to inspirující :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Amunaka:
Navíc udržovat vlastně dva různé "stavy" jak pracuje diskuze...
Už teď je tu asi deset různých nastavení. Občas to je peklo, ale zvládnout se to dá. Kdyby měl existovat nějaký pokročilý mód, měl by mít víc vlastností, než zrušení tlačítka „Odpovědět“ (což by teda mě nelákalo, i když na něj nikdy neklikám).

Ano. Ve chvíli, kdy kliknu na citovat, se označení zruší.
Nějaké události při označování textu se vysílají? Když by mi tvůj telefon dal vědět, že jsi dokončil označování, můžu si výběr na chvíli zapamatovat.

Mám to tedy brát tak, že příspěvky, jako je tento, jsou nežádoucí?
Podle mě je. Skoro všichni se tady tím, o čem dobrovolně diskutujeme, i více či méně živíme. Kde by měla být ta hranice, kdy tazatelům začneme místo bezplatných odpovědí podsouvat své služby? Když si myslíme, že je to těžké? Když se nám to nechce řešit zadarmo? To jsou hodně subjektivní měřítka. Když se třeba někdo zeptá, jak nastylovat dva sloupce vedle sebe, opravdu by mi přišlo hodně hloupé, kdyby mírně pokročilý začátečník vytasil z klávesové mapy odkaz na kategorii Práce a zakázky. Ta kategorie je zde pro ty, kdo sem přijdou s úmyslem hledat lidi, nebo nabízet své služby, neměla by pohlcovat ostatní založená témata. Pokud sám nechceš položit inzerát, nebo si nějaký přečíst, představ si, že neexistuje…

Jinak tedy přidat adresu Prací a zakázek mezi zakázaná slova by bylo až předposlední možné řešení. Posledním možným by bylo kategorii zrušit.

Alespoň u mně to .postinfo.right{top: 5px;} spraví.
Zrovna relativní posouvání bych k tomu nikdy nepoužil. Pomáhá posun o 5px ve všech prohlížečích? Nezávisle na velikosti písma? Hm, teď jsem si to zkusil a nevypadá to špatně…

Tento náš dialog případně později rozházím do souvisejících vláken.
Amunak
Profil
Chamurappi:
Nějaké události při označování textu se vysílají? Když by mi tvůj telefon dal vědět, že jsi dokončil označování, můžu si výběr na chvíli zapamatovat.
To asi bohužel neumí. Nejslibněji vypadá ten event contextmenu - kdyby si to při něm zapamatovalo výběr, a byla pak nějaká nenápadná možnost u formuláře vložit to jako citaci, by bylo skvělé. Tedy jestli to vůbec práci s výběrem podporuje (nemám to jak otestovat).

Co se týče odkazů do prací a zakázek: Já se k tomu nechci stavět jako k výmluvě pro stručnější odpověď, ale někdy jsou dotazy kladené tak, že není poznat, jestli autor skutečně hledá jen hotové řešení, nebo radu (příklad takového vlákna, kde tazatel nejspíš nakonec skončí u zakázky). Anebo je tazatel tak nesrozumitelný, že je třeba ho požádat o lepší formulaci. Odkazem do prací a zakázek je mu naznačeno, že si taky může zaplatit za někoho, kdo se tomu bude věnovat naplno, a že by třeba bylo lepší formulovat odpovědi lépe, abychom se nemuseli zabývat špatně položenými otázkami. Tam podle mě spadá to dříve odkazované vlákno. Tedy - domnívám se, že v odůvodněných příkladech má odkaz na práce a zakázky své místo.

Zrovna relativní posouvání bych k tomu nikdy nepoužil. Pomáhá posun o 5px ve všech prohlížečích? Nezávisle na velikosti písma? Hm, teď jsem si to zkusil a nevypadá to špatně…
Zkoušel jsem to jen u sebe ve Firefoxu, a postupoval jsem asi takto: Vím, ž padding fungovat nebude (jenom by roztáhl tlačítko). Margin posune text příspěvku. Relativní pozicování tedy vyhrálo jako nejlepší volba, pokud nechci měnit HTML nebo CSS nějak víc zkoumat/zasahovat do něj (jenom jsem ověřil, že to neleze přes text).

Tento náš dialog případně později rozházím do souvisejících vláken.
Děkuji, nevěděl jsem, kam to zařadit.
Chamurappi
Profil
Pro moderátory, kteří mají přístup na FTP, bychom mohli zavést BB značku [html] na vložení libovolného HTML (což stejně můžou udělat přes DB).


Reaguji na Fisira:
stále se nikdy nevejde poslední slovo do řádku
Už jsem zjistil příčinu. Vlastnost -ms-text-size-adjust (a její -webkit-příbuzná) umí zvětšovat písmo výhradně v mobilu, ale při uvedení viewportu se v Exploreru 9 ignorovala. Což jsem si vyzkoušel na této diskusi, nastavil jsem -ms-text-size-adjust: 120% pro <html>. Tento pokus ve zdejším CSS zůstal a na Explorer 10 měl takový efekt, jaký jsi viděl.

Ve WP8 nefunguje automatické nascrollování na kotvu.
Mně ano.


Reaguji na Amunaka:
To asi bohužel neumí. Nejslibněji vypadá ten event contextmenu - kdyby si to při něm zapamatovalo výběr
Můžu při něm i přímo odcitovat, v kontextovém menu by stejně bylo jen kopírování a to se tu vesměs k ničemu jinému než k citaci nehodí. Ale opravdu tvůj telefon nevysílá jiné události?

Vím, že padding fungovat nebude (jenom by roztáhl tlačítko)
Asi by fungoval, .postinfo.right je <div>.

někdy jsou dotazy kladené tak, že není poznat, jestli autor skutečně hledá jen hotové řešení, nebo radu
I hotové řešení mu může někdo naservírovat do diskuse. Do prací a zakázek patří jen ta vlákna, kde autor výslovně zmíní, že chce soukromě komunikovat s někým, kdo jeho problém vyřeší, nebo kdo mu něco vysvětlí. Klíčové je, že chce projednávat zadání neveřejně, nikoliv to, že chce snadno a rychle vyřešit něco náročného.

příklad takového vlákna, kde tazatel nejspíš nakonec skončí u zakázky
Vzniklo z toho zcela zbytečné vlákno, které už nikdy nikomu nepomůže, přestože má docela jasně formulovanou otázku. Pokud vím, tak tazatel zakázku stejně nezaložil.

Odkazem do prací a zakázek je mu naznačeno, že si taky může zaplatit za někoho, kdo se tomu bude věnovat naplno
Bezplatné inzeráty nezakazujeme. Troufám si odhadnout, že většina z těch, koho jste poslali do Prací a zakázek a založila inzerát, v tomto inzerátu hledala bezplatnou (nebo skoro-bezplatnou) pomoc. Pokud jí našla, tak řešení zadarmo (nebo skoro-zadarmo) vzniklo a není na této diskusi. To je špatně.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0