Autor Zpráva
Marek Prokop
Profil
Před tolika lety, že už si ani nepamatuji, kolik jich bylo, jsem si všiml, že se ve zdejších fórech o SEO a reklamě často objevuje spam (to zde ještě nebyly současné antispamové vychytávky), a nabídl jsem Dušanovi, že mu to sem občas skočím promazat. Dostal jsem administrátorská práva a pod tlakem zodpovědnosti začal chodit denně.

Diskuse mne začala bavit a navíc jsem zjistil, že je pro mě velmi užitečná. Školil jsem on-line marketing, většina mých žáků byli začátečníci a já se v diskusi, kde také převládali začátečníci, učil rozumět jejich otázkám a odpovídat na ně tak, aby zas oni rozuměli mně. Doufám, že to celé ty roky nepomáhalo jen mně, ale i jim.

Poslední rok, dva jsem ale čím dál víc přemýšlel o tom, že své zdejší působení ukončím, a teď jsem se již definitivně rozhodl. Není to tím, že by se mi tu přestalo líbit. Je to tím, že chci dělat asi desetkrát víc věcí, než mohu stihnout, a chtě nechtě musím něco obětovat. Zatím to vždy bylo něco jiného, ale tentokrát už došlo i na JakPsátWeb. Rozhodování mi ulehčil i fakt, že už je zde dost zkušených lidí, kteří dokáží ve fórech o SEO a SEM odpovídat stejně dobře jako já, ne-li lépe. Snadno se tedy beze mne obejdete.

Asi sem občas ještě zaskočím, ale přispívat budu už jen velmi zřídka a rozhodně nebudu schopen plnit své moderátorské povinnosti. Proto bude asi lepší, když mi seberete moderátorská práva, ať to lidi neplete.

Všem děkuji za to, co mi fórum dalo, Dušanovi za to, že ho založil, a moderátorům za tu úžasnou práci, kterou pro fórum dělají.

Mějte se tu hezky

Marek
panther
Profil
Marek Prokop:
Marku, za sebe ti strašně moc děkuji. Z tvých odpovědí jsem se dozvěděl strašně mnoho podstatných a zajímavých věcí z oboru, který mi byl dlouho vzdálen.

Věřím, že sem budeš s nějakou pravidelností přispívat a radit nejen začátečníkům, ale i rozšiřovat obzory nám ostatním, kteří tuto rubriku se zaujetím čteme.

Rozhodl ses jistě správně, nezbývá než ti popřát hodně štěstí v oněch vyvolených oblastech, kterým se chceš věnovat naplno na úkor zdejší diskuse.
Petr ZZZ
Profil
Šmankote, Marku, co to? Já se pořád chystám, že se tě zeptám, zda ještě platí tvá nabídka, a pořád to odkládám, protože pořád nemám čas, a tak se teda teďko ptám dvě otázky:

1. Platí ještě tvá nabídka?
2. Nechceš si to ještě rozmyslet s tím loučením? Kdo to tady má hlídat, zda někdo neplácl nějaký nesmysl!? A kdo sem bude vůbec psát odpovědi s hlavou i patou!?

No vidíš, čtyři otázky. Mám pocit, že tvůj kurs mi udělá dobře!
Marek Prokop
Profil
Petře, ano, nabídka platí. Ozvi se, až vypíšeme termín, který se ti bude hodit. Asi to bude někdy v říjnu.
Petr ZZZ
Profil
Marku, díky, určitě se ozvu! (Na ty ostatní tři otázky mi odpovídat nemusíš, stačí když tu zůstaneš. :)
Plaváček
Profil
Marek Prokop:

Škoda. Zase o jedno místo méně, kam se dalo odkazovat. Takže - sbohem a šáteček :)
Cody
Profil
Marku, ty mi kazíš články!:-) V dalším pokračování o zdrojích pro začítečníky o SEO jsme chtěl odkazovat sem a ty mi takhle zničíš koncepci:-)

Teď vážně. Díky moc za skvělou práci a je mi to líto.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0