Autor Zpráva
NevimNeznamPtamSe
Profil
Dobrý den,
již nějaký ten měsíc toto forum nepoužívám. Hodně jsem ho kdysi pročítal a dozvěděl se spoustu zajímavých věcí. Párkrát jsem zjistil, že jsem pěkný ucho a občas mě uklidnilo, že nejsem jediný ... :)

Dnes jsem se chtěl přihlásit abych smazal profil, ale nemohl se přihlásit. Asi 10x jsem si musel nechat vygenerovat heslo, pač už jsem ani nevěděl, jaký mám loginname. Tímto se adminům omlouvám, pokud je vzbudila sms s možnám útokem na webforum ;) .

Nyní bych chtěl pořádát adminy o smazání z DTB.

Ještě jednou děkuji jak komunitě a všem. Škoda že sem už nechodím. Kdysi to byla fakt špička, což předpokládám asi stále je ;)

Orevuár a nechť kvete český produkt
Str4wberry
Profil
Osobně nevidím důvod ke smazání — práce navíc a užitek minimální, takže ti asi nevyhovíme.
NevimNeznamPtamSe
Profil
Str4wberry:
Práce navíc
- cca 1min - pokud máte vy jakožto moderátor přístup ke smazání profilů (většinou jen tlačítko)
- práce 5 min - dle nicku smazat rovnou v DTB třeba přez adminera

užitek minimální
- měl bych rád volnou emailovou adresu
- za nick "NevimNeznamPtamSe" bych sem stejně dotaz položit nechtěl, byť i jako odpovídající, jelikož by nemělo už jen podle nicku žádnou vážnost. A když už bych sem chodil, tak asi jen odpovídat. Nick byl šitý horkou jehlou
- nebo alespoň zda by nešlo nick přejmenovat ... pač s tímhle nickem byť po X měsícich nečinnosti sem psát prostě nebudu a novou registraci a zadávat email nový taky ne.

Jednám s Vámi narovinu a korektně, a proto Vás o5 žádám o smazání.
Děkuji
Str4wberry
Profil
Přejmenovat tě můžu, to není žádný problém. Smazání v databázi tak jednoduché není, protože tam jsou různé další závislosti než jen jeden řádek v tabulce uživatelů.
NevimNeznamPtamSe
Profil
Ok, to mě vlastně mohlo napadnout ;) Napsána PM.
Vzhledem k ochotě se tu asi párkát ještě stavim ;) Neříkám, že jsem kdovíjaký odborník, ale občas třeba něco kloudnýho vyplodím ...
NevimNeznamPtamSe
Profil
PM tu asi neexistuje :D :P. Nenašel jsem ji.
Tak mě přejmenuj na helpik.JPW ok? Díky moc
Str4wberry
Profil
Hotovo.
helpik.JPW
Profil
Oki, díky moc.
Už se nemusím schovávat za nevhodnou a nepromyšlenou přezdívkou.
Muzete vlakno zamknout nebo uzavřít

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0