« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Str4wberry
Profil
Měli byste chuť a čas se zúčastnit již pomalu tradičního podzimního srazu diskutérů JPW?

Mohli bychom u této příležitosti nejen oslavit plánované nasazení nové verze diskuse a nebo alespoň odložení tohoto nasazení. :–)
Joker
Profil
Chuť určitě, bohužel je možné, že brzy přijde několik týdnů kdy nebudu moct, tak nechci slibovat.
Kajman_
Profil *
Když se nebude zapíjet smutek z odložení, ale bude se slavit nasazení, tak jsem pro :-)
Chamurappi
Profil
Ano. Edit: tak to sem rovnou střihnu tabulku.

# Hlasování o termínu

                 Listopad                                                                   Prosinec
—< PRAHA >————|  04.  05.  06.  11.  12.  13.  16.  17.  18.  19.  20.  24.  25.  26.  27.  09.  10. 
Str4wberry    |  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)   ×   (√)  (√)  (√)  (√) 
Joker         |  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)   ?    ?   (√)  (√)  (√)   ?   (√)  (√)  (√)   ?    ?  
Kajman        |  (√)  (√)   ×   (√)  (√)   ×   (√)   ×   (√)  (√)   ×    ×   (√)  (√)   ×   (√)  (√) 
Chamurappi    |  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)   ×   (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√) 
Yuhů          |  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)   ?    ?   (√)  (√)  (√)   ?   (√)  (√)  (√)   ×    ×  
Plaváček      |   ×    ×    ×    ×    ×    ×    ×    ×    ×    ×    ×   (√)  (√)   ×    ×    ×    ×  
janbarasek    |  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)   ?    ?   (√)  (√)  (√)   ?   (√)  (√)  (√)  (√)  (√) 
panther       |   ×    ×    ×    ×    ×    ×    ×    ×    ×    ×    ×    ×    ×    ×    ×   (√)  (√) 
Tori          |   ×    ×    ×    ×    ×    ×    ×    ×   (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)   ×    ×  
Petr ZZZ      |  (√)  (√)   ?    ?    ?    ?    ?    ?   (√)   ?    ?    ?   (√)  (√)   ?    ?    ?
AM_, Cody, Majkl578, Mistr, okolojdouci se zúčastnit chtějí, hlasovat o termínu ne.
panther
Profil
Ano, pokud... by se to stihlo do půlky listopadu (to se bojím, že se asi nestihne, leda by někdo teď hned navrhl termín).

Kdykoliv později to bude na 90% beze mě.


EDIT: tak je tu sice už tabulka, ale i ty termíny, které zatím můžu, jsou dost nejisté. Až se ujedná nějaké datum, tak se možná ukážu. Nerad bych se nahlásil a nemohl dorazit.
Joker
Profil
Já prozatím všechny termíny.
Pro mě by bylo lepší dříve než později a preferuji pátek, pak sobotu a na konec neděli.
AM_
Profil
taky bych se možná zastavil :) podle data, plány na listopad zatím nemám
Yuhů
Profil
Určitě nemůžu 23. 10., jinak asi kdykoliv.
Plaváček
Profil
24. a 25. listopadu budu zrovna v Praze (jdu navštívit školení Marka Prokopa), takže teoreticky bych se v tomto termínu mohl ukázat. Jinak je pro mě z Prajzské dost z ruky.
janbarasek
Profil
Já bych možná i přišel, ale jestli to bude jako na srazu jednoho dalšího nejmenovaného projektu, kde se mi nakonec vysmáli za mojí práci, co mám na webu, tak to asi nebude mít cenu. Můžu jenom pátky, soboty a neděle. Kromě soboty 15.10 (jinej sraz) můžu každý týden.
Cody
Profil
Bude-li možnost i čas, rád se zastavím. Po letech:-)
Majkl578
Profil
Pokud mi to čas dovolí, zúčastním se. Nicméně co bude za měsíc v tuhle chvíli nevím, dám vědět později.
Str4wberry
Profil
Kromě pátku 25. listopadu nevidím výraznější kolizi. Mezi dny v týdnu nedělám rozdíly, takže to mi je jedno.
Chamurappi
Profil
Ta kolize na 25. listopadu je nepěkná. Konečně bych viděl živého Plaváčka
Mně by asi úplně nejvíc vyhovovalo 21. října.
Nemůžeme ty srazy udělat rovnou dva? :-)
Joker
Profil
Chamurappi:
Nemůžeme ty srazy udělat rovnou dva? :-)
Koneckonců co tomu brání? :-)

Ale 21. října je příští týden, takže bychom to měli vyřešit rychle.
Kajman_
Profil *
Chamurappi:
Obou bych se nezúčastnil. Příští týden už bude sandbox nasazený, že se může dělat oslava? ;-)
Str4wberry
Profil
Ta kolize na 25. listopadu je nepěkná. Konečně bych viděl živého Plaváčka…
To je, ale už mám na ten den přes dva měsíce lístky na koncert, kterého bych se nerad nezúčastnil.

Zvolit ve snaze vidět živého Plaváčka čtvrtek 24. listopadu by byl pro některé asi problém, co?
okolojdouci
Profil *
Mohu-li, taky uvažuju o účasti, i když to nemám úplně za rohem. Živý Plaváček fajn, přihoďte živou Tori a přijedu.
Datum je mi jedno: až na výjimky, o kterých teď ještě nevím, mám času pořád stejně málo. Mimochodem, místo už bylo určeno?
Str4wberry
Profil
Místo bude nejspíš nějaká restaurace na Andělu.
Yuhů
Profil
moc se omlouvám, ale vlezlo mi na 21. a 22. soustředění před koncertem
Tori
Profil
okolojdouci:
přihoďte živou Tori a přijedu
Pch, takhle se mnou handlovat.

Můžu všechny termíny po 17.11 včetně ↓ mezi 17.11 a 1.12. (nevadí-li, že při mých současných (ne)znalostech budu asi spíš poslouchat než vykládat). :) Nejede náhodou někdo z/přes Brno, Olomouc a po srazu zpět?
panther
Profil
Přátelé, vzhledem k tomu, že bych vás některé rád poznal (a jiné znovu viděl), dovolil bych si k tabulce přihodit další termín, pátek-sobota 9. a 10. prosince.

To je jediný termín vyjma října (to by bylo bez Chamurrapiho, Kajmana i Plaváčka), který bych mohl, třeba by se to hodilo vícero lidem. Ostatní termíny budou už jistě beze mě (což nakonec vadit samozřejmě nemusí).
Cody
Profil
Můžu se zeptat kdo a kdy to definitivně rozsekne?:-) abych si mohl napsat termín do diáře (říjen pomalu ubíhá).
Chamurappi
Profil
Je to složité. Ten, kdo to rozsekne, bude muset někoho obětovat :-)
Do tabulky jsem připsal 9. a 10. prosince a zkusil jsem k nim doplnit hlasy podle dosavadních vyjádření.
Ještě jsem možná měl připsat 16. a 17. listopadu (státní svátek), tam bych ve středu mohl, ve čtvrtek ne.
Zechy
Profil
Uvažuju, že bych se taky zastavil, se podívat na tváře, které tu na foru vídám často :). Uvidí se, jak výjdou prostředky a čas, Prahu nemám hned za rohem.
Str4wberry
Profil
V prosinci můžu taky (nevím, jak, Chamurappi, spravuješ tu tabulku, takže do ní nebudu raději čmárat). Říjnové termíny a asi i neděle můžeme rovnou vyřadit.
Tori
Profil
Chamurappi:
Jestli jste tím „bych ve středu mohl, ve čtvrtek ne“ neměl na mysli všechny čtvrtky, mohl byste, prosím, přidat do tabulky toho 24.listopadu, kdy by měli čas jak Plaváček, tak Str4wberry? pantherovi to asi nepomůže, ale dalším moderátorům možná ano.
Kajman_
Profil *
Ve čtvrtky je pro mě Praha nedostupná. Asi nezbyde než vybrat pár nejčetnějších termínů a hodit si kostkou.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
nevím, jak, Chamurappi, spravuješ tu tabulku, takže do ní nebudu raději čmárat
Hloupě, obyčejně, textově. Tabulku jsem upravil, snad jsem to nepomotal. Až budeme odmazávat prosinec a přidávat únor, tak už mi to půjde lépe :-)
Teď lituji toho, že jsem rovnou na začátku nenapsal, ať lidi píšou všechny možné termíny, protože už podruhé plním tabulku otazníkama…


Reaguji na Tori:
neměl na mysli všechny čtvrtky
Spíš ten jeden, protože proti čtvrtkům se vzbouří hodně lidí, kteří v pátek ráno musí být mimo Prahu.


Reaguji na Kajmana:
vybrat pár nejčetnějších termínů a hodit si kostkou
18., 19. a 26. listopadu. Kdyby Plaváčka dokázal někdo přidržet v Praze o den déle, tak by 26. listopad byl ideální.
Čekal jsem, že by se ještě mohli vyjádřit další lidi, kteří byli na minulém srazu (vídeňskobrněnská delegace apod.).
Joker
Profil
Chamurappi:
Teď lituji toho, že jsem rovnou na začátku nenapsal, ať lidi píšou všechny možné termíny, protože už podruhé plním tabulku otazníkama…
V mém případě dávej všem termínům implicitně ano, u případných výjimek se kdyžtak potom ozvu.
« 1 2 3 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0