Autor Zpráva
panther
Profil
#Odesíláni emailu pomocí php a html

Přidal jsem moderátorskou poznámku k prvnímu (a jedinému) příspěvku nově založeného tématu, uložil a... Ve výpisu témat zmizelo původní téma s 20 reakcemi, u tohoto se ve výpisu posledních zobrazuje 21 příspěvků, ale po rozkliknutí je téma nějaké nakoplé - jediný příspěvek v něm má datum založení na počátku věků (bez autora a textu).

Budeme moci zjistit, co se stalo? A proč?

Teď koukám, že se nové (duplicitní) téma objevuje i se zakládajícím příspěvkem, avšak bez mé poznámky, chybí u něj i znemožnění editace autorovi po zásahu moderátora.
Davex
Profil
Já jsem myslel, že Nikeboy založil jen další duplicitu. Dvě témata by se prolnout neměla.

Původní téma je Odesíláni emailu pomocí php (s 20 příspěvky)
Starší duplicita # nejdou mi odeslat nektere věci z webu na email
Novější duplicita #Odesíláni emailu pomocí php a html (s příspěvkem z 21:12:02)
A podle logu z novější duplicity vyhozený (asi) úvodní příspěvěk je v kontejneru (z 21:04:54).

Asi ještě upravoval původní verzi, ale tys ho nějak předběhl.
panther
Profil
Davex:
Původní téma je Odesíláni emailu pomocí php
teď ho vidím, ale na čas zmizelo. Dějí se tu nějaké podivné věci.

A podle logu z novější duplicity vyhozený (asi) úvodní příspěvěk je v kontejneru.
to také nechápu. Určitě jsem ho nevyhodil, vlastně to v jednom kroku společně s editací nelze (a editace se provedla, přibyl hash na začátku tématu. Tedy, částečně, moderátorská poznámka ze spodu příspěvku se ztratila).

Neprobíhaly na diskusi v posledních dnech nějaké změny, konkrétně týkající se ukládání/editování příspěvků?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0