Autor Zpráva
pcmanik
Profil
Bolo by prosím možné mi zmeniť prezívku na moje skutočné meno - Peter? Už nemám zrovna vek na to, aby som tu vystupoval pod "hlúpou" prezívkou. Samozrejme ak by bol problém s tým, že by mohol vzniknúť u užívateľov problém s zamieňaním si ma s Peter ZZZ, samozrejme to pochopím.

Zároveň týmto príspekom začínam konečne písať s diakritikou, a budem sa snažiť aby moje príspevky mali väčsiu hodnotu, tak ako sa to na úroveň tejto diskusie patrí :)
Str4wberry
Profil
No, museli bychom někomu smazat účet. :–)

O uživateli peter
O uživateli PETER
O uživateli Peter
pcmanik
Profil
Str4wberry:
A mám nejakú šancu, že by prvý, alebo posledný užívateľ mohol byť zmazaný? Zrovna stredná voľba s kompletne veľkými písmenami sa mi nepozdáva.

Samozrejme nechcem, aby kvôli mne niekto prišiel o účet, ale keď vidím aká aktivita z tých účtov ide, nemyslím, že to bude problém, ale to už nechám na vašom rozhodnutí. Ale aj tak ďakujem :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na pcmanika:
Nechtěl by sis raději vymyslet nějaké unikátnější jméno? Samotná křestní jména jsou taková… až moc obecná.

Zároveň týmto príspekom začínam konečne písať s diakritikou …
Děkujeme. Hned to vypadá civilizovaněji.
pcmanik
Profil
Chamurappi:
Ano krstné mená su moc obecné, ale ja nemám jednoducho hlavu vymýšľať si novú prezívku. Jednoducho mám pocit, že krstné meno je pre mňa to pravé.

Nechcem teraz aby mi boli dávané nejaké návrhy, akú prezívku by som si mal zvoliť, len by som bol rád, ak by sa dala zmeniť práve na moje meno, ak nie, rád ostanem pri svojej starej :)
Str4wberry
Profil
Bylo by lepší, kdybys si vymyslel nějakou jinou přezdívku. Tahle vlastnost diskuse se nám moc nelíbí (dokonce už je i zakázaná).
pcmanik
Profil
Str4wberry:
Skúsim teda nad tým porozmýšlať, až ma niečo napadne ozvem sa.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na pcmanika:
„ak by bol problém s tým, že by mohol vzniknúť u užívateľov problém s zamieňaním si ma s Peter ZZZ, samozrejme to pochopím.“
V tomto bych problém neviděl, ale je fakt, že už tu tři další Petři bez bližšího určení jsou. Ale jestli tě to utěší – taky už jsem si několikrát říkal, že bych si mohl vymyslet nějakou jinou přezdívku, ale nic kloudného mě nenapadlo. :)
Joker
Profil
pcmanik:
Ano krstné mená su moc obecné, ale ja nemám jednoducho hlavu vymýšľať si novú prezívku.
Primitivní varianta je k tomu Peter ještě něco přidat, třeba první písmeno z příjmení, tedy například „Peter A“, nebo zkratku příjmení, nebo zkratku přezdívky, nebo tak něco.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0