« 1 2 3 4 »
Autor Zpráva
Kajman
Profil
K dnešním 8. nasazeninám diskuse bychom mohli začít hloubat o vhodných termínech pro tradiční podzimní setkání.

Tak směle pište účastníci svoje datumové návrhy pro večery v pátky, soboty a neděle (stačí asi od půlky října do začátku prosince), ať to může nějaký šikovný kolega zanést do tabulky.

Termín srazu je pátek 23. listopadu 2012, 19.00 v Praze u Anděla, restaurace Hlubina (detaily).

Kdo se chce zúčastnit, nechť svou účast potvrdí v tomto vláknu nejpozději do 13. listopadu 2012.
Petr ZZZ
Profil
Mně by se nejvíc hodil pátek večer nebo sobota večer 5./6. října 2012. Ve druhé půlce října se pravděpodobně nebudu moct zúčastnit. Kde sraz hodláme spáchat? Zase v Praze?
Joker
Profil
Já bych samozřejmě byl pro Prahu.
Poznámka: Ono je docela fajn se občas podívat i jinam, ale předpokládám, že někteří účastníci by to časově nezvládali.

Ohledně termínu, předpokládám, že příští týden se to zorganizovat nestihne :-) a pak mi to zatím je jedno.
A stejně jako minule: preferuji pátek, pak sobotu a na konec neděli (předpokládám opět volbu mezi těmito dny).
mimochodec
Profil
Kolik lidí se na základě historických zkušeností asi tak dá očekávat?
Petr ZZZ
Profil
Poslední dva srazy nás bylo tuším něco mezi 10 a 20. Nebo 25? Zkrátka tak nějak. :)
Lexter
Profil
Petr ZZZ:
Co se tam vůbec dělalo? Bavili jste se o webu nebo dělali něco zajímavého?
Str4wberry
Profil
Co si pamatuji, tak odhadem 8 v roce 2009, 16 v roce 2010 a 8 v 2011.

Jinak podívat se jinam než v předešlých dvou letech se zřejmě budeme muset (v podniku, ve kterém se konaly oba poslední srazy, se od dubna opravuje voda a snad i je doposud zavřeno). Ale asi bych se držel kolem pražského Smíchova.
mimochodec
Profil
Str4wberry:
Proč jsem se ptal: kdyby připadalo v úvahu vyrazit někam z Prahy, tak bych mohl nabídnout fajn místo v Českém Švýcarsku. Limit by byl kolem těch Petrem zmíněných 25. Celé by se to pak dalo pojmout tak "trochu jinak".
Petr ZZZ
Profil
Lexter:
Ano prosím. Samé zajímavé věci. Šak přijeď, ne? :)

mimochodec:
Safra, České Švýcarsko, to by mohlo být hezké. Hlavně prosím né koncem října. :) Co mysliš takovym tym „trochu jinak“?
mimochodec
Profil
Petr ZZZ:
Safra, České Švýcarsko, to by mohlo být hezké. Hlavně prosím né koncem října. :) Co mysliš takovym tym ‚trochu jinak‘?

Hlavně jsem tím myslel neprosedět to v hospodě. Je tam kousek do lesa, kousek na Pravčickou bránu, dají se zařídit kola, pokud nebude sněžit, dá se do rána hulákat s kytarou a nikomu to nebude vadit. A kdyby sněžilo, dá se hulákat uvnitř. Opravdu může být veselo.
Petr ZZZ
Profil
Tak, že by se někdo z těch kamošů na fotu zrovna popadal za břicho, to bych asi nechtěl muset tvrdit, nicméně stolečky a židličky vypadají stabilně, a když je to kousek od lesa a od Pravčické brány – můj hlas máš, proč ne. Tam by možná ani nemusel být problém zaparkovat, není-liž pravda?
mimochodec
Profil
Petr ZZZ:
Ta fotka je stoletý vtip na téma "mejdan ajťáků". Tady vikslajvant nenajdeš :-) Opravdu je to fajn prostředí. Parkování v pohodě, pokud nepřijede 15 lidí každý ve svém. Více informací k dohledání tady v diskusi pod KW chřibská. A cenu berte jen hodně informativně. Při větším obsazení je s majitelkou o ceně velmi rozumná řeč.
Lexter
Profil
Petr ZZZ:
Já jsem z Boskovic, Morava. Pro mě trochu z ruky bohužel.
Str4wberry
Profil
Je otázka, zda by se něco takového povedlo v řádu měsíce dvou uspořádat, aby to slušný počet diskutérů časově zvládal.
Joker
Profil
mimochodec:
Nechci být škarohlíd, je to fajn nápad, jen vzhledem k tomu, jak dlouho ta organizace obvykle trvá, se to nejspíš bude konat někdy v říjnu, možná až v listopadu.
To asi nebude výletům moc přát počasí, zejména na severu Čech.

Hlavně jsem tím myslel neprosedět to v hospodě.
Ona nějaká „sedící-povídací“ část bude nutná, na srazech se obvykle projednávají i důležité otázky týkající se diskuse.

Upřímně, jak vždycky říkáme, že ty srazy by se měly konat častěji, tak mi tohle připadá ideální uspořádat někdy na duben. Na říjen-listopad by mi ale spíš přišla vhodnější ta hospoda.
Chamurappi
Profil
Všechny páteční, sobotní a nedělní termíny mi vyhovují. Upřednostňuji pátky.


Reaguji na Str4wberryho:
v podniku, ve kterém se konaly oba poslední srazy, se od dubna opravuje voda a snad i je doposud zavřeno
Zřejmě zavřeno zůstane, dokud si někdo nenašetří na nemalý nájem. To by byl drahý sraz :-)


Reaguji na mimochodce:
Tam to trochu znám, už jsem v okolí pár kilometrů několikrát nachodil. Ale nejsem moc nadšený turista. Stížnostmi na tempo chůze dokážu přimět i jinak hodné souputníky, aby mi utekli.
Kdyby byl sraz na jaře, asi bych se nechal přesvědčit, ale takhle souhlasím s Jokerem.
mimochodec
Profil
Joker:
„Hlavně jsem tím myslel neprosedět to v hospodě.“
Ona nějaká „sedící-povídací“ část bude nutná, na srazech se obvykle projednávají i důležité otázky týkající se diskuse.

Ale samozřejmě, předpokládám, že nějaké večerní posezení bude tak nějak podstatou. K dispozici tam je místnost, speciálně pro podobné dýchánky určená.
Ale nechci na to nějak tlačit. Prostě to berte tak, že ta možnost existuje.
Petr ZZZ
Profil
Mohli bychom spojit výlet se sběrem podkorního hmyzu, to se chodí tempem circa bratru 0,05 až 0,5 km/h. Podle množství kůry. :) Ale to by šlo i v dubnu.
Kajman
Profil
Zatím můžu přijet 19.,20.10., a pátky či soboty 2.11.-1.12.
Mistr
Profil
mimochodec:
kdyby připadalo v úvahu vyrazit někam z Prahy, tak bych mohl nabídnout fajn místo v Českém Švýcarsku.
Ta chata je Tvá? Pokud ne, pak bude problém se zálohami a jiným placením. A kdo by se ujal této organizace? Já bych preferoval Prahu a nějaké její restaurační zařízení.
mimochodec
Profil
Mistr:
Ta chata je Tvá? Pokud ne, pak bude problém se zálohami a jiným placením. A kdo by se ujal této organizace?

Je osoby, se kterou se dobře znám a když budu vědět, že tam těch plus mínus x lidí opravdu přijede, obešlo by se to bez zálohy.
"Ujal organizace" .. program, stravování, pití si můžeme komplet zařídit sami, druhá možnost je, že to zařídí majitelka, která je schopná zařídit cokoliv. Ber to tak, že to je věc velmi neformální dohody. Prošla tam nejedna svatba nebo nejrůznější party výletníků.
Str4wberry
Profil
Tak ať se trochu posuneme. Neděle jsem vyškrtl:

# Hlasování o termínu

                 Říjen                                                                   Listopad
—< PRAHA >————|  05.  06.  12.  13.  19.  20.  26.  27.  02.  03.   9.  10.  16.  17.  23.  24.  30. 
Str4wberry    |  (√)  (√)   ×   (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√) 
Joker         |  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)   x   (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√) 
Kajman        |   ×    ×    ×    ×   (√)  (√)   ×    ×   (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√) 
Chamurappi    |  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√) 
Petr ZZZ      |  (√)  (√)   ?    ?    x    x    ?    ?    ?    ?    ?    ?    ?    ?    ?    ?    ?  
Yuhů          |   x    x    x    ?   (√)  (√)  (√)   ?    x   (√)  (√)  (√)   x    x   (√)  (√)   ?  
Jan Tvrdík    |   x    x    x    x   (√)  (√)  (√)  (√)   x    x    x    x    x    x   (√)  (√)  (√) 
panther
Profil
Str4wberry:
ja zatim nebudu rikat termin, ale pokud bychom se s realizaci srazu presunuli do druhe poloviny tabulky a na patek, mozna (a rad) bych se zastavil. Pokud to bude mozne z casovych duvodu.

Terminy pred 20. rijnem jsou za me urcite passe, pozdeji by to snad i vyjit mohlo (bez zaruky).
Milkys
Profil
Lexter:
Trochu přiložím do ohníčku.
Mohu nabídnout náš penzion s Relax centrem na Vysočině, s organizací a zálohami by nebyl problém a na ceně bychom se také nějak domluvili. Kapacita 20 lůžek. Z Boskovic je to kósek. Jenom nevím odkud jsou ostatní, aby to neměli daleko.
panther
Profil
Milkys:
to asi neprojde. Pokud bude sraz, tak nejspíše stejně jako v minulých letech v Praze (už jen kvůli dopravě). Vlastně s tím asi tak všichni počítají, navíc, ač si nejsem přesně jistý, myslím, že z lidí, co jsou v tabulce kromě mě a Petra ZZZ jsou z Prahy a okolí snad všichni :-)
Jenicek
Profil
kdo všechno je zvaný? :D
margin
Profil *
Jenicek:
Předpokládám, že všichni, kromě spamerů a dalšího obtížného hmyzu.
Milkys
Profil
panther:
ok, nevěděl jsem, že "jádro" diskuse.jakpsatweb.cz je většina pražáků. Každopádně je dobře, že jsou zde lidi, kteří umí pomoci. S touto myšlenkou jsem i já sem vkládal můj příspěvek.
Juandev
Profil
Kajman:
pro tradiční podzimní setkání
Zajímavý! Ono se to tu taky sráží...
Kubo2
Profil
A čo my slováci? Do prahy je to dosť ďaleko aj časovo náročné...
« 1 2 3 4 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0