« 1 2 3 »
Autor Zpráva
jenikkozak
Profil
Petr ZZZ:
Vzal jsi do úvahy i ten jeho dnešní příspěvek (který psal do cizího inzerátu), který jsem mu hodil do kontejneru?

Chamurappi:
Jsem pro. Jeho pokřikování „chyťte zloděje“ ničemu nepomáhá.
Spokojil bych se se zákazem inzerce, ale na druhou stranu je fakt, že kdybychom tak postupovali vždycky, dost bychom si tím dost přidali práci, protože by si stejně nikdo nepamatoval, kdo co má zakázané.
Snažil jsem se mu vyjít maximálně vstříc. Nabídnul jsem mu, že když sem nebude dávat inzeráty, které mě štvaly, tak se nebudu šířit o tom, o jak pochybný projekt jde. Tuto možnost nevyužil. Jenom mě to stálo spoustu času.
Petr ZZZ
Profil
jenikkozak:
„i ten jeho dnešní příspěvek...“
Chystal jsem se ho vyhodit, ale byls rychlejší. Dá se říct, že jsem ten příspěvek nezohlednil; všiml jsem si ho, když jsem se moje stanovisko, nad kterým jsem dumal déle než mi bylo milé, rozhodl konečně odeslat. Nicméně předpokládám, že si toto vlákno přečte a buď mu to bude podnětem osvojit si konečně zdejší pravidla, nebo se mu to nepodaří a já svůj souhlas s banem přidám, jakmile zas něco vyvede, nebo někdo jiný přidá ten třetí souhlas už teď a je to vyřešené.
Joker
Profil
Není mi zřejmé, k čemu jsme tu nakonec došli.

Jestli jsem to pochopil, je tu jen jeden hlas pro ban, ale tři pro zákaz inzerce a nikdo proti. To se udělá jakým způsobem?
Ovšem jak vidím, už byl i předtím varován.
jenikkozak
Profil
Joker:
jen jeden hlas pro ban
Tři. Dva Chamurappiho a jeden můj ([#1]).
Joker
Profil
jenikkozak:
Dva Chamurappiho
Co?
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Jokera:
„To se udělá jakým způsobem? “
Stejně jako obyčejný ban. Napíšeme do seznamu, že nesmí inzerovat, jako píšeme u jiných hříšníků, že nesmí psát vůbec nic. Nebo přidáš souhlas se standardním banem a máme tři souhlasy. (Já se zdržuji, čekám, jestli zase něco provede. :) (Ale nevetuji. :)
Chamurappi
Profil
Petr ZZZ:
Vzhledem k tomu, že sem, jak se zdá, dva měsíce nic nenapsal, jsem ohledně banu na celou diskuzi přesto nerozhodný
Takže za opakované vědomé porušování pravidel a lhaní nedostane ban jen proto, že se tu rozproudila debata o pravidlech kategorie, která vyšuměla? Nebo čím si ten mírnější přístup zasloužil?
Joker
Profil
ad Petr ZZZ, to jsem raději pro ban, než si vzpomínat, že někde v nějakém seznamu máme člověka, který nemá psát do kategorie PaZ.
Petr ZZZ
Profil
Chamurappi:
Ban je tvrdý postih a řídím se podle hesla in dubio pro reo, nic víc za tím nehledej. Čistě subjektivně mám pocit, že jiní zabanovaní dělali mnohem větší nepořádek (a jeden nejmenovaný bez banu zaměstnává moderaci jako pět zabanovaných). Za sebe říkám "zdržuji se hlasování", nic nebrání tomu, aby se mezi ostatními jedenácti moderátory sešly tři souhlasy s banem.

No vidíš, zatímco píšu tento příspěvek, Joker ban odsouhlasil.

Joker: Vzpomínat si musíme tak jako tak, ne všechno okolo banu řeší skript.
Joker
Profil
Petr ZZZ:
Vzpomínat si musíme tak jako tak, ne všechno okolo banu řeší skript.
Nojo, ale fakt nechci ještě řešit, do kterých kategorií kdo může a nemůže psát.
juriad
Profil
Co ho alespoň ozdobit ikonkou vykřičníku, který se stejně zobrazuje v PaZ. Než se dohodnete jinak... Třeba to bude stačit.
Petr ZZZ
Profil
juriad:
Už jsme se dohodli, Joker je třetí souhlasící s banem.
ErapliX
Profil
Moderátor jenikkozak: Přesunuto z Nabízíme: Tvorbu webových stránek, portálů, e-shopů a graf..

Dobrý den,

ráda bych Vám za webové studio ErapliX nabídla tvorbu webových stránek, internetových portálů a aplikací, e-shopů a počítačové grafiky. Můžete se těšit na profesionální přístup, diskrétní jednání, zapálení pro věc a plno nápadů z naší strany.

Nabízíme:

– Grafický návrh webových stránek (aplikací, portálů, e-shopů) v PSD
– Zhotovení stránky (aplikace, ...) podle PSD šablony
– Optimalizace stránek pro dosažení lepší návštěvnosti (SEO optimalizace)
– Navrhnutí a vytvoření vektorového loga
– Technická podpora a úprava již hotových stránek
– Návrh plakátů, bannerů, ...
a mnohem více...

Výběr z referenci:

Freeapz : obchod s mobilními aplikacemi
DIDIS.cz : digitální distribuce programů a her
Czech Tonight : nezmeškejte žádnou párty


Pokud máte zájem o naše služby, nebo chcete naši radu, můžete nás kdykoliv kontaktovat.


Kontakt:

Web: www.eraplix.cz/kontakt
Skype: ErapliX
E-mail: info@eraplix.cz
IČ: 88512525

Těším se na spolupráci. S pozdravem,
Lucie Drábková | www.ErapliX.cz
Chamurappi
Profil
Moderátor jenikkozak: Přesunuto z Nabízíme: Tvorbu webových stránek, portálů, e-shopů a graf..

Ban internetového studia ErapliX stále trvá.
ErapliX
Profil
Moderátor jenikkozak: Přesunuto z Nabízíme: Tvorbu webových stránek, portálů, e-shopů a graf..

Nemohli byste mi, prosím, Ban zrušit? Děkuji
jenikkozak
Profil
Moderátor jenikkozak: Přesunuto z Nabízíme: Tvorbu webových stránek, portálů, e-shopů a graf..

Jsem proti. Podepisuješ se jako Lucie Drábková, ale nejsi jí.
ErapliX
Profil
Moderátor jenikkozak: Přesunuto z Nabízíme: Tvorbu webových stránek, portálů, e-shopů a graf..

No to teda jsem, nechápu co je za problém, že to máme dohromady s bráchou? Děkuji
ErapliX
Profil
Rád bych poprosil o zrušení banu Webového studia ErapliX. Děkuji
Marschmallow
Profil
ErapliX:
Tak až ho budeš chtít zrušit, stačí napsat.
Mimochodem pořád porušuješ pravidla.
ErapliX
Profil
No zrušit ho chci. Psal jsem Chamurappimu mail.

Podpis pryč, díky za poučení. ;)
jenikkozak
Profil
ErapliX:
Na řešení diskusních záležitostí prostřednictvím e-mailu tu nejsme technicky připraveni.

Chci si myslet, že již není nutné, abyste tu ban měli, a proto jeho zrušení podporuji.

Marschmallow:
Mimochodem pořád porušuješ pravidla.
V tomto případě mi nevadí, že pod příspěvek své jméno napsal, když je ve vlákně uvedeno, že z toho účtu sem psal kdekdo. Upozorňování na takové blbosti je zbytečné.
Joker
Profil
Já jsem pro ukončení banu.

Jestli jsem dobře četl, hlavní důvod bylo opakované inzerování, za to mi skoro rok a třičtvrtě připadá dost dlouhý trest.
Sekundární důvod byla nízká kvalita práce, což se za tu dobu taky mohlo změnit.

Dál tu bylo podezření, že na jeden ŽL tam podniká víc lidí aniž by mezi sebou měli nějaké formální smlouvy. To mi nevadí.
ErapliX
Profil
Děkuji moc. Ještě jednou se omlouvám za ty nepříjemnosti.
A bylo by možné, pokud zrušení banu projde, smazat tohle téma "Ban internetového studia ErapliX"?
Děkuji
Petr ZZZ
Profil
Souhlasím s ukončením banu. V otázce smazání vlákna se zdržuji hlasování.
Joker
Profil
Administrativní poznámka:
Ukončování banu je trochu neprobádaná oblast :-)
Jelikož preferujeme mírnější tresty a konec banu je zmírnění trestu, teoreticky by ban mohl ukončit souhlas jediného moderátora.
Ale zase rozhodujeme konsensuálně a obvykle čekáme na tři hlasy. (Navíc kdyby kdokoliv mohl rozhodnutí vetovat jako obvykle, naopak by i jeden moderátor mohl prosadit přísnější řešení).


Každopádně jsme ukončení banu schválili z obou pohledů, takže to beru jako že ban je ukončen.
Nenašel jsem (už?) žádnou blokovanou IP adresu v souvislosti s tím banem, jestli potřebujete nějakou odblokovat, dejte vědět.


Smazání vlákna vidím jako problematické vzhledem k tomu, že nám slouží jako evidence, co jsme kdy řešili (a jak to dopadlo).
juriad
Profil
Nemazal bych vlákno, jen bych zařídil, aby se nedalo najítm, například všude změnit jméno Eraplix na XilparE. A odstranil identifikátory - vidím tu například IČ, Skype, mail.
Joker
Profil
juriad:
Nemazal bych vlákno, jen bych zařídil, aby se nedalo najít
Jenže to ho pak nenajdeme ani my :-)
ErapliX
Profil
Joker:
Jenže to ho pak nenajdeme ani my :-)
Věřím, že už ho hledat nebudete ani muset v budoucnu, ale pokud by to šlo aspoň nějak skrýt, byl bych vděčný.


Joker:
Nenašel jsem (už?) žádnou blokovanou IP adresu v souvislosti s tím banem, jestli potřebujete nějakou odblokovat, dejte vědět.
IP adresy by měly být v pohodě. Díky
Chamurappi
Profil
Tak já ještě také výslovně souhlasím s ukončením banu.


Reaguji na juriada:
Nemazal bych vlákno, jen bych zařídil, aby se nedalo najít
Toto vlákno není jediné místo, které vyznívá pro studio ErapliX poněkud negativně, museli bychom toho zrušit víc.
Obecně nejsem moc ochotný retušovat historii. Nemyslím si, že jsme drpovi/ErapliXovi před rokem a půl nějak ukřivdili, proto bych raději nechal minulost na pokoji. Zatím ještě ani s jistotou nevíme, jestli se skutečně polepšil (přestože je dost pravděpodobné, že počítat do třiceti už umí).


Reaguji na ErapliXe:
A bylo by možné, pokud zrušení banu projde, smazat tohle téma "Ban internetového studia ErapliX"?
Já si tě pamatuji také jako drpa, můžeme tedy za nějakou dobu toto vlákno přejmenovat na cosi jako „Ban uživatele drp (zrušen)“, pak nebude ve vyhledávačích tak na ráně a hravě ho předběhnou tvé skvostné inzeráty.
ErapliX
Profil
Chamurappi:
Já si tě pamatuji také jako drpa, můžeme tedy za nějakou dobu toto vlákno přejmenovat na cosi jako ‚Ban uživatele drp (zrušen)‘, pak nebude ve vyhledávačích tak na ráně a hravě ho předběhnou tvé skvostné inzeráty.
Pokud s tím nemáte tedy problém, tak proč ne :)
Děkuji
« 1 2 3 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0