Autor Zpráva
panther
Profil
Přátelé, kamarádi,

panther se poslední dobou cítí být unaven a zároveň má strašně málo času. Nad chodem diskuse již nestíhá bdít, korunka pod jeho jménem se mu zdá být v tuto chvíli přebytečná.

Přiznám se, že se už téměř měsíc snažím z dění na diskusi vymanit, ale pokaždé se sem přihlásím a zkontroluji, co je nového. Možná to způsobuje právě ona korunka pod jménem a moderátorské žezlo, na které se začíná pomalu prášit. Možná to je nějaká tíha odpovědnosti, které se potřebuji zbavit, abych se mohl ze života diskuse v poklidu vytratit.

Jistě se najde mnoho vhodných kandidátů na moje moderátorské křeslo, pokud nechce zůstat neobsazeno. V diskusních kuloárech se už, pokud si dobře pamatuji, o tomto tématu mluvilo. Nyní je tedy na někom povolanějším, nebo radě starších skryté za diskusní oponou, zda chce diskuse dorovnat počet moderátorů, případně jej navýšit, nebo zůstane jedna židle neobsazena.

Posledních 5 let, z toho 4 aktivní a 2 roky v moderátorské židli, které jsem tu měl tu čest s Vámi strávit, byly hezké. Obávám se, že další už nepřibudou, nebo pokud ano, tak ve velmi střídmém tempu. Někde na chvostu výročních statistik, ne v jejich čele jako v posledních třech letech.

Tímto chci, mimo jiné, diskusi a pravidelným diskutujícím poděkovat. Poděkovat za to, že se panther dozvěděl mnoho zajímavého, a to zejména v začátcích své kariéry. Ještě v době, než se to kariérou dalo nazývat. Že mohl poznat spoustu zajímavých lidí, některé z nich i osobně. Navzdory tomu, že těch, které by rád poznal osobně, je mnohem více.

Tak, a protože panther je plaché kočkovité zvířátko a nepotrpí si na dlouhé proslovy, je na čase to bez zbytečných proslovů uzavřít. Díky.
Kajman
Profil
Velký díky i Tobě.
Someone
Profil
Já bych ti za sebe rád poděkoval panthere. Za všechno co jsi udělal pro diskusi i pro diskutující.
Sir Tom
Profil
panther:
Díky panthere! Ať jsou již příčiny jakékoliv, přeji ti mnoho úspěchů v budoucnu, ale na DJPW se určitě nevykašli. Rádi tě zde uvidíme i bez té korunky. :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na panthera:
Děkuji ti za vše, co jsi pro tuto diskusi udělal. Bylo mi ctí s tebou moderovat.
Plaváček
Profil
panther:

Sbohem a šáteček.
Kubo2
Profil
panther:
Nerád se loučím, no když už jsem se ozval, bylo by až nezdvořilé něco nenapsat.
Bude tě věčná škoda. A i když si byl přísný moderátor, diskuse bude bez teba jako skladačka puzzle s chybějícím rožkem.
Předsi jen, přeju ti hodně vela úspěchů do budúcnosti, a musím ti poděkovat za všechno, co si pro tuto diskusi udělal!
panther
Profil
Děkuji všem za posledních pár slov.

Chamurappi:
Bylo mi ctí s tebou moderovat.
nápodobně :-)

Kubo2:
A i když si byl přísný moderátor, diskuse bude bez teba jako skladačka puzzle s chybějícím rožkem.
najdou se jiní přísní moderátoři i mnoho dalších rožků do puzzle :-)
unlucky
Profil
Nechapu,
korunku si muzes nechat a kdykoli, kdy mas cas, tak se sem vratit. Nikdo te prece nenuti. Nebo si najdi "zastupce"
Str4wberry
Profil
Nejdřív jsem chtěl napsat nějaké rozloučení, ale soudě dle statistik bude pantherské střídmější tempo asi pořád slušné. :–)


Jak to vypadá s naším moderátorským kandidátem?
Petr ZZZ
Profil
panthere, diskuse bez tebe bude chudší, nicméně věřím a doufám, že se nejedná o odchod, ale jen o redukci frekvence, a těším se na další setkání virtuální i analogická.
tpilar
Profil
Díky Panterovi za to, že vyřešil můj problém. Ovšem dozvěděl jsem se to až ve chvíli, kdy jsem se snažil vygooglit opět nějakou dikuzi a to pořád okolo té samé vlasní neschopnosti. Za taková řešení jsem ochoten zaplatit pokaždé 500,- , neboť není možné aby za mne někdo dělal moji práci. Tedy aby mi pomáhal dolaďovat efekty webu, které já si vysním.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0