Autor Zpráva
Tori
Profil
Moderátor Petr ZZZ: Vyčleněno z vlákna o srazu diskuse 2012.
Příbuzná témata:
Sraz diskuse 2013 v Praze
Sraz diskuse 2013 v Čechách mimo Prahu?


Někdo tu tuším vzpomínal Olomouc a podobné hanácko-moravské destinace, to bych se i třeba přidala.
candiess
Profil
Tori:
Byl bych jenom pro, Praha je nám Moravákům celkem z ruky. Mohly by se dělat srazy podobně jako třeba Linuxový pátek.
JaySee
Profil
Sir Tom:
Já si dám pivo s chutí i jiný den :-D

Tori:
Pro hanácko-moravské destinace bych založil vlastní vlákno, protože tady je to jen mlácení prázdné slámy.
Moderátor Petr ZZZ: Vlákno založeno.

candiess:
Byl bych jenom pro, Praha je nám Moravákům celkem z ruky. Mohly by se dělat srazy podobně jako třeba Linuxový pátek.
Zas tak železnou pravidelnost bych do toho netahal, sraz je jednou do roka, to je OK... tady jde jen o to se prostě sejít na pivu... kdo chce.
candiess
Profil
JaySee:
No, ale tak jednou do měsíce to taky nemusí být špatné, navíc je téměř 100%, že se nedostaví všichni dané pátky, každém to bude jinak vyhovovat a proto se tam ta společnost bude měnit. Takhle jednou do roka to má sice větší kouzlo, ale více než polovině lidí do toho stejně nakonec něco skočí, tyto "pátky" by byly prostě na sednutí a klidně ve třech městech najednou.
JaySee
Profil
candiess:
No osobně mi přijde každoměsíční setkání dost časté a pátky jsou pro mnoho lidí "odjezdový den". Nechci do toho tlačit nějakou pravidelnost. Už jen proto, že my vývojáři, programátoři, kodéři a bastlíři se těžko slejzáme. Natož pravidelně.

Ale líbilo by mi tady tlačítko "Zašel bych s tebou ve čtvrtek na pivo" ... A když už budou dva, může se třetí, čtvrtej, pátej přidat, když bude mít chuť a čas...
candiess
Profil
JaySee:
No na stejném principu se můžou odvíjet ty srazy. V práci se dozvíte, že vám odpadl nějaký večer a víte, že onen den je poblíž sraz DJPWáku, tak se z fleku sbalíte s vědomím, že tam někdo bude, někdo s kým si pokecáte. Nemusely by se řešit prostory k pronájmu a každý by si cvakl útratu.

Ten jednou-za-rok sraz je fakt málo, aspon 3x,4x do roka.
Sir Tom
Profil
JaySee:
Já si dám pivo s chutí i jiný den :-D
I mně to problém nedělá - ale v Praze, viď? (Asi bychom měli naši diskuzi přesunout do "pražské" sekce.) :)

Jinak co se týče Moravy, tak nejblíže to mám do Brna.
Petr ZZZ
Profil
Pokud jde o sraz na Moravě nebo v blízkém okolí, mně by nejvíc vyhovovaly destinace jako Brno či Vídeň, nebo něco mezi Vídní a Brnem (Břeclav, Mikulov...). Do Olomouce bych se možná taky dokopal, kdyby nebylo vyhnutí. :-)
Tori
Profil
Petr ZZZ:
Děkuju za úklid.

Tak buď se můžeme domlouvat tady, anebo si udělat nějakou stránku, kde každý, kdo bude chtít, napíše navrhnutý datum + město a případní zájemci to můžou okomentovat / přidat se. Já bych asi častěji než jednou za měsíc nešla. Pokud Brno, tak pátky odpoledne jsou ok, některé víkendy taky, přes týden jak kdy (=podle konkrétního datumu). V Olmu víceméně kdykoli, pokud tam budu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0