« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Str4wberry
Profil
Před pár dny v tichosti uplynulo 10 let od založení této diskuse (Založení diskuse » 6. 9. 2004 18:13:21).

Jak už to tak posledních 5 let bývá (’13, ’12, ’11, ’10, ’09), i letos proběhne další podzimní sraz diskutérů v Praze u Anděla v říjnu nebo listopadu v pátek či sobotu.

Pojďme vybrat termín, který se nebude hodit nejmenšímu počtu lidí. Napište, prosím, kdy máte čas. Nebo se rovnou poznamenejte do tabulky.

# Hlasování o termínu


Finální termín srazu je sobota 8. listopadu 2014, 19.00 v Praze u Anděla (Restaurant Tradice).

Zatím se přihlásili: Str4wberry, Joker, Chamurappi, Yuhů, Kajman, Jan Tvrdík, DJ Miky, Tori, RockFire, Amunak


                 Říjen                                                                   Listopad
—< PRAHA >————|  03.  04.  10.  11.  17.  18.  24.  25.  31.  01.  07.  08.  14.  15.  21.  22.  28. 
Str4wberry    |  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√) 
Joker         |   ×   (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√) 
Chamurappi    |  (√)  (√)   ?    ?   (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√) 
Petr ZZZ      |   ?    ?    ?    ?    ?    ?    ?    ?    ?    ?    ?    ?    ?    ?    ?    ?    ?  
Yuhů          |   ×    ×    ×    ×    √    √    √    √    √    √    √    √    √    √    √    √    √  
Jan Tvrdík    |  (√)   ×    ×    ×    ×   (√)  (√)   ×   (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)   × 
Amunak        |   ×    ×    ×    ×   (√)   ?   (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√) 
RockFire      |   ×    ×   (√)   ×   (√)   ×   (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√) 
Tori          |   ×    ×   (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√) 
Kajman        |   ×    ×    ×    ×   (√)  (√)  (√)  (√)   ×    ×   (√)  (√)  (√)  (√)   ×   (√)  (√) 
DJ Miky       |  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)   ×   (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)  (√)   ×    ×   (√) 



 

# FAQ

Kolik se schází lidí?
Přibližně 8 nebo 16 nebo něco mezi.

Existuje věkové omezení?
Ne.

Mohou na sraz i nemoderátoři?
Ano. Chamurappi z nich potom třeba moderátory udělá.
Joker
Profil
Na ten první termín (3. října) už něco mám, ty ostatní bych zatím mohl.
Chamurappi
Profil
Připomínám, že 10. a 11. října jsou volby. Na ty jsem si nechal otazníky.
juriad
Profil
Letos bohužel nemohu. Rád bych vás zase viděl a popovídal si s vámi, ale 16 000 km je prostě moc daleko. Užijte si to a napište někdo krátký report. Přeji pěkné ráno tam u vás!
RockFire
Profil
juriad:
16 000 km je prostě moc daleko
Ty si měkkej :)

Jinak za mě nemůžu 3. a 4. října, vše ostatní zatím vypadá volně, ale klasika, je to hodně dopředu ;)
Kubo2
Profil
Ja by som v podstate mohol na každý termín v novembri (teda okrem piatkov, vtedy mám školu) a rád by som vás diskutérov pospoznával, ale rodičia mi asi nedovolia cestovať cez celú Slovenskú republiku a pol Českej. :(
Ak by sa prihlásilo viacero záujemcov zo Slovenska, bolo by prijateľné pre ostatných presunúť zraz trochu bližšie k Morave?
Joker
Profil
Kubo2:
Jestli si dobře pamatuji, závěr na tohle téma byl něco jako že vzhledem k dostupnosti pro české účastníky se každoroční podzimní sraz bude pořádat v Praze, ale mohly by se současně nebo jindy pořádat i další srazy.
K tomu si vzpomínám na návrhy:
• Jednak je už takový folklór návrh na pořádání srazů častěji. To bylo zmíněné snad na každém srazu, na každém srazu to získalo kladnou odezvu… A každý další byl zase za rok :-)
• Návrhy uspořádat sraz na Moravě zatím končily na tom, že se nesešlo dost účastníků. (Což je i argument pro Prahu)
• Padl i návrh uspořádat něco jako hromadný výlet, resp. víkendový sraz včetně ubytování. Přijato vesměs kladně, ale s tím, že něco takového nemá cenu dělat na podzim… A pak to nejspíš upadlo v zapomnění.
lionel messi
Profil
V mojom prípade by nejaká exkurzia do Prahy pripadala do úvahy najskôr v lete 2015. Stovežatú som totiž ešte nenavštívil a chcel by som si vychutnať jej krásy, čo si žiada vyraziť z Bratislavy na viac dní (pri mojej vášni v spoznávaní a fotení aj 4 — 5), na jeseň sa nedokážem uvoľniť zo školy.

Napadlo mi, či bola niekedy vznesená otázka zrazu DJPW na Slovensku, hlavne jeho časti. Problém SR však vidím v rozlohe — sme príliš malou krajinou, aby sa tu nazbieralo dosť ľudí z BA/okolia a zároveň málo ostatných by cestu do Bratislavy na jeden zraz podstúpilo (napr. z Košíc je to 400km, 4,5 hodiny autom).
Joker
Profil
lionel messi:
či bola niekedy vznesená otázka zrazu DJPW na Slovensku
Jestli si dobře vzpomínám, jako kompromis vyšlo Brno, kam by se slušně dostali lidi z Moravy, dokonce i z Prahy a zároveň z Bratislavy. Ale nakonec ani tak nebyl dost vysoký počet účastníků.

Ale teď to může být jinak, složení účastníků se mění… A třeba by se do Brna dorazil i juriad, který by to místo 16 000 km měl pouhých 15 700 :-)
Kubo2
Profil
Joker:
každoroční podzimní sraz bude pořádat v Praze
Mám to teda chápať tak, že približne na jar až v lete 2015 mám prísť na diskusiu s návrhom pre usporiadanie zrazu niekde pri hraniciach? Či to skúsime rovno teraz?

lionel messi:
Ty by si teda do Brna mohol prísť?
lionel messi
Profil
Kubo2:
Ty by si teda do Brna mohol prísť?
Teraz na jeseň sa mi veľmi cestovať nedá — o 2 týždne začínam študovať na výške a okolo toho je plno učenia, ale i ďalších vecí (papierovačky, zápisy na rozvrhy…), navyše mám aj isté zdravotné ťažkosti, skôr než na prelom rokov tomu veľkú šancu nedávam.
Tori
Profil
Milá diskuse, všecko nejlepší k prvním desítkovým kulatinám! :)

Předběžně (= definitivní plán práce na listopad budu mít cca 26.10.) bych měla mít volno: říjen 10,11,(17),18,(24),25,31; listopad 01,(07),08,(14),15,(21),22,28. Číslo v závorce značí, že bych asi dorazila pozdějc, např. po 20h.
Jan Tvrdík
Profil
Takhle do budoucna to vypadá, že budu moci kdykoliv kromě 10 11 a 25.
Taurus
Profil
Asi budu schopný dát vědět na poslední chvíli s ohledem na říjnové stěhování. Kdyby bylo dost zájemců v Brně, klidně zamluvím dobré místo, těch je tady hned několik... ale to zatím nikdy nedopadlo :-) a bylo by asi dost ochuzené o pražskou část.
Str4wberry
Profil
Se srazem třeba v Brně mám trochu obavu, aby to nakonec nedopadlo tak, že většina účastníků stejně bude z okolí Prahy a kvůli pár mimopražským bude dalece cestovat.

Jinak frekvence srazů mi přijde celkem vysoká. Už se stihly 2 srazy od posledního nasazení sandboxu. :–)
Joker
Profil
aby to nakonec nedopadlo tak, že většina účastníků stejně bude z okolí Prahy
Ale zase bychom se podívali po republice :) I když je fakt, že čekat v jednu ráno na vlak do Prahy a pak se ve čtyři ráno dostávat z Hlaváku domů by bylo příjemnější někdy v červnu, než v listopadu.

Str4wberry:
Už se stihly 2 srazy od posledního nasazení sandboxu. :–)
No, jenže „nasazení sandboxu“ je něco jako geologické období :-)
…střední pleistocén, svrchní pleistocén, spodní holocén, starší DJPW, první sandbox… :-)
Amunak
Profil
Str4wberry:
Už se stihly 2 srazy od posledního nasazení sandboxu.
No jo, a s každým srazem se nasazení sandboxu protáhne, protože každý, koho věci ze sandboxu zajímají, dorazí na sraz a dostane přístup :-)

03., 04., 10., 11. nemůžu.
17. nebo 18. je to tak půl napůl, a pak už bych snad měl mít celou dobu volné víkendy. Rád bych se s vámi zase jednou setkal.
Marschmallow
Profil
Amunak:
koho věci ze sandboxu zajímají, dorazí na sraz a dostane přístup :-)
Nebo o něj požádá veřejně, nebo se zeptá, jak ho získat a dostane ho ;)
Jan Tvrdík
Profil
Aktualizace, už nemůžu v 4, 14 a 15.
RockFire
Profil
Taky aktualizuji, 11 a 18 už bohužel nemůžu.
Joker
Profil
Ptal se někdo Yuhůa?
Str4wberry
Profil
Dobrá připomínka. Napsal jsem mu.
Yuhů
Profil
Já budu do 12. října v Turecku. Kdyby nás bylo osm nebo tak nějak málo, můžeme si dát sraz na Andělu u mě doma. Víc lidí jsem tu ještě netestoval, hlavně by nebylo na čem sedět.
Str4wberry
Profil
Chcete se ještě někdo vyjádři k volbě termínu srazu?

(Petře ZZZ, Kajmane?)
Petr ZZZ
Profil
Já někdy bývám první říjnový víkend v Praze i z jiných důvodů, ale letos je to nejisté a nemá smysl, abych se na diskusi okolo volby termínu podílel. Nějaký zvolte a kdyby mi to vycházelo, dám aspoň pár dní dopředu vědět. (Někdo si mé obliby prvního říjnového víkendu asi všiml a dal mi tam fajfku (√), změnil jsem ji zase na otazník.)
Joker
Profil
Ty první termíny jsou stejně už pasé, první z nich je pozítří.

Nejbližší termín který nemá žádný křížek je 17. 10. a nejbližší který má nejvíc fajfek je 24. 10. (17.10. má Amunak otazník).
Od toho by se šlo odpíchnout.
Petr ZZZ
Profil
V sobotu 18. 10. 2014 pořádá ČSE výměnný den a trochu si zahrávám s myšlenkou, že bych se tam podíval, čímž bych mohl spojit tuto akci se srazem DJPW v pátek 17. 10. nebo v tu sobotu 18. 10. (vycházím z toho, že sraz DJPW by byl večer).
DJ Miky
Profil
Tak se také hlásím, na termíny kromě 18 v říjnu a 21, 22 v listopadu.
Amunak
Profil
Joker:
Díky za připomenutí, 17. 10. budu mít volno, pokud mi do toho něco akutního nevleze.
Jan Tvrdík
Profil
Další aktualizace: nově nemůžu 17+28, zato pro změnu můžu 14+15
« 1 2 3 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0