« 1 2 3
Autor Zpráva
Tomáš123
Profil
Joker:
Není bez šance sraz v Brně.
Bohužiaľ aj to je v mojom prípade dosť ďaleko. Ďakujem však za odpoveď a snahu vyjsť v ústrety. Možno sa to o pár rokov podarí :).

Ak môžem poprosiť, zverejnili by ste informáciu o zraze v Košiciach podobnou formou ako túto ak by som chcel niečo organizovať? Neviem aké percento diskutérov je odtiaľ, netypujem mnoho, ale pár ľudí sa tam možno stretne... Ak niečo tak v lete samozrejme.
lionel messi
Profil
Tomáš123:
Joker:
„Není bez šance sraz v Brně.“
Bohužiaľ aj to je v mojom prípade dosť ďaleko.
Predpokladám, že niečo podobné platí v tvojom prípade aj pre Bratislavu…
Fisir
Profil
Reaguji na Tomáše123:
Tak někoho, kdo jde na sraz v Praze donuť, ať tam přinese třeba tablet se Skypem :-).
radekt
Profil
Dobrý den,
rád přijdu také.
Radek Tůma
Kubo2
Profil
Tomáš123:
Predpokladám, že ak by sa zraz plánoval dopredu dlhšiu dobu (npr. 4 - 5 mesiacov), mohli by sa nazbierať priemerne rovnaké počty účastníkov z Českej aj zo Slovenskej republiky, čím by sa vytvoril ideálny pomer pre kompromis zrazu na Morave. (Niečo také som tu načrtol už v septembri.)
Tori
Profil
Kubo2:
Klidně pokračujte v existujícím vlákně Sraz diskuse 2013 na Moravě Když se něco domluví, dá se vlákno přejmenovat; když ne, mohou zůstat mrtvoly pohromadě.
Str4wberry
Profil
Reakce na radekta:
rád přijdu také.

OK. Takže to máme zatím 11 míst. Ještě někdo má zájem se zúčastnit?
Taurus
Profil
Nakonec se zase nebudu moci zúčastnit. Chci mít po delší době zase volný víkend bez cestování. Budu pozdravovat aspoň na dálku.
snazimse
Profil
Joker,
Chápu.Ne to jsem ani nechtěl,jakoby ladit,nějaký projekt.Spíše se pobavit na teoretické úrovni,protože máte hodně zkušeností.
Kdybych ještě bydlel v Praze,tak bezproblému,ale jelikož momentálně,bydlím pomerně daleko,na těch pár hodin.
Je to dost nereálné.Každopádně věřím,že by to bylo dobré.
Jo jak jste psaly ,kdyby byl třeba nějaký malý pobyt na více dní.
To by bylo výborné.Ale není to asi jednoduché zorganizovat.

Jan Tvrdík:
Věřím,ve vaše schopnosit,to bezpochyby.Jste schopný i ochotný.Díky
Yuhů
Profil
Opět jako vždy: kdo chce zůstat déle na srazu, může u mě přespat. Letos mám trochu větší byt designovaný na couchsurfing, už tu spali čtyři hosté najednou, takže pohoda. Případně se ke mně lze přesunout na afterparty.

Jinak kdybyste někdo chtěl dorazit jindy, určitě vás rád uvidím nebo i ubytuji. Např. to platí pro Petra ZZZ, kdyby měl někdy cestu do Prahy.
Petr ZZZ
Profil
Yuhů děkuji, a to tak že nápodobně. :)

Tuto sobotu mi to žel nevyjde, tak aspoň touto cestou přeji všem hezký sraz.
Joker
Profil
Jelikož to je za tři dny, chtělo by to dořešit takovou drobnost: Kde to vlastně bude? ;-)
Marschmallow
Profil
Joker:
chtělo by to dořešit takovou drobnost: Kde to vlastně bude?
Drobností bych to nenazýval :)
Tady je nabídka restaurací v lokalitě Praha - Anděl.
Tomáš123
Profil
Fisir:
Dobrý nápad, to s tým Skypom... :-)

Ako možno niektorí vedia, na Slovensko zavítala nová železničná spoločnosť, ktorou trasa Košice -> Praha stojí iba čosi okolo 9€. Aby som sa však do Prahy dostal museli by byť splnené aspoň niektoré z týchto podmienok:
• Rodičia by museli súhlasiť (tu si absolútne nie som istý);
• Bolo by pekné, ak by ma niekto počkal na pražskej stanici, keďže som v Prahe nikdy nebol;
• Asi by som tam musel prespať;

Najväčšiu položku tvorí súhlas rodičov, vyzdvihnutie na stanici je na druhom mieste (samostatne by som zraz asi nestihol), jedno nočný pobyt v Prahe pravdepodobne nebude podmienkou, iba sa kratšie zdržím kvôli odchodu posledného vlaku.

Keď som zistil, že výlet je reálny, potešil som sa a napísal vám, avšak pokojne sa to môže skončiť na prvom bode. Ďakujem.
Marschmallow
Profil
Tomáš123:
Rodičia by museli súhlasiť (tu si absolútne nie som istý);
Pakliže jsi dospělý, nevidím v tom problém. Pokud jsi dítě, tak nad tím ani neuvažuj (že by Tě rodiče samotného pustili do Prahy)...
radekt
Profil
Ahoj všichni, už je známa konkrétní restaurace, kde se sraz uskuteční?
Str4wberry
Profil

Sraz se uskuteční v restauraci Tradice (mapa)


Radlická 806/18
150 00 Praha, Smíchov


Dříve se to tam jmenovalo U Drahokoupilů a byli jsme tam v roce ’11 a ’10.



Datum a čas: sobota 8. listopadu, 19.00.

Reservace je na jméno „Jahoda“.
Tomáš123
Profil
Marschmallow:
Mal si pravdu... Za pokus to však stálo. Nadšením som stratil zdravé uvažovanie nad vecou. :-/
Joker
Profil
Marschmallow:
Pakliže jsi dospělý, nevidím v tom problém. Pokud jsi dítě, tak nad tím ani neuvažuj (že by Tě rodiče samotného pustili do Prahy)...
Tak jsou i tací (= a) tací, kde rodiče neřeší a b) tací, kteří o tom rodiče informují až telefonátem z vlaku :-) ), ale není to zrovna známka dobrých vztahů v rodině.

Dělat tele-sraz jsme snad ještě nezkoušeli :-)
Juandev
Profil
Letos ňák brzo:-)
Amunak
Profil
Omlouvám se, já nakonec nedorazím, není mi dobře. Tak snad za rok, bavte se ;)
mimochodec
Profil
Taky se omlouvám. A děkuju Yuhůovi za nabídku přespání. Musím ráno někam jet a nestihl bych se vrátit domů. Bavte se dobře.
Joker
Profil
mimochodec:
V té době už byla větší část srazu za námi ;-)

Spousta zajímavých témat, jako obvykle.
Tradičně padla myšlenka, že by se srazy měly dělat častěji :-)
mimochodec
Profil
Joker:
Váhal jsem, jestli má smysl psát, že nepřijedu. K úvaze o častějších srazech zkuste přidat i úvahu o výjezdních zasedáních směrem k Brnu a jiným Dálným Východům :) Účast by to určitě ovlivnilo, myslím že i směrem nahoru.
Taurus
Profil
Už se to tu probíralo mockrát. Padne návrh východu/Brna, několik lidí řekne, že je pro (s intenzitou dva za půl roku), a tím to hasne. Navíc velká většina nejaktivnějších je z Prahy a nemají motiv pro Brno, což chápu. Jak už jsem psal, klidně rád něco zarezervuju a třeba založím nějakou tabulku účastníků, ale nechci vypadat aktivněji jak účastníci, protože tuhle nevděčnou práci jsem dělal milionkrát. Vlákno pro Moravu tu navíc je...
Chamurappi
Profil
Bylo to fajn, rád jsem se s vámi viděl.
Akorát příště by to chtělo bez hlučných lidí za zády a nějak lépe uspořádat stoly :-)

Oprášili jsme starší nápad na další vývoj JPW… tentokrát už na to nezapomenu.


Reaguji na Taura:
Navíc velká většina nejaktivnějších je z Prahy a nemají motiv pro Brno, což chápu.
Pokud se nějak zorganizuje naše hromadná přeprava do Brna, myslím, že se klidně dokážeme sejít i v Brně. Ale to tady a teď asi nemá smysl řešit. Za půl roku zkusíme zorganizovat další sraz a tomu by mohl předcházet průzkum (s tabulkou), kolik lidí by bylo ochotno kam cestovat.
radekt
Profil
Ahoj, rád jsem vás konečně poznal, sraz se mi líbil. Z hlediska hluku bych doporučoval příští sraz udělat v létě někde na zahrádce.
Kajman
Profil
Letos mi přišlo, že to strašně rychle uteklo. Ale jsem rád za poznání nových tváří a setkání se starými.
« 1 2 3

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0