Autor Zpráva
Sitole
Profil
Přeji všem krásné a programátorské Vánoce 2015 a šťastný nový rok 2016. ❆
Doufám, že se vám splní vše co si přejete a hlavně budete mít dost práce v oboru.

A co si vlastně takhle na Vánoce přejete? :-)

Tady na diskusi působím již od roku 2012 a za tu dobu se toho spoustu změnilo k lepšímu. Díky zdejším lidem jsem si toho hodně uvědomil nejen jak se chovat, ale jak vytvářet kvalitní stránky a jejich obsah. Také jsem se naučil, že je důležité, aby měl web ikonku. Děkuji lionel messi.

A aby to bylo opravdové Vánoční vlákno, přikládám i neodmyslitelnou fotku.

lionel messi --> Myšleno ze srandy. :-)
lionel messi
Profil
Pripájam sa k prianiu.

Sitole:
A co si vlastně takhle na Vánoce přejete?

U mňa jednoznačne prevládajú nemateriálne veci — zdravie a pohodu želám nielen sebe, ale každému. A prial by som si, aby bolo na svete menej nenávisti.

Také jsem se naučil, že je důležité, aby měl web ikonku. Děkuji lionel messi.

Za málo. Konečne viem, že moja osvetová činnosť v kategórii Názor na stránku mala zmysel, keďže viedla k prevýchove aspoň jedného hriešnika. :-)
Jan Kozák
Profil
Krásné Vánoce všem!

A Sitolemu co nejmíň parse errorů.
RastyAmateur
Profil
Také přeji všem krásné Vánoce, mnoho štěstí, zdraví, splněných přání, prostě jen to nejlepší! Jsem si jist, že si to každý (alespoň z této diskuse) zaslouží...

Co bych si přál... Tak nebudu přepisovat to, co zde napsal lionel messi, nechci se opakovat. Já si přeji lampičku.

PS: Opravdu pěkný obrázek :-)
Tomáš123
Profil
Takisto prajem všetkým pekné a pokojné sviatky. :-)
Bubák
Profil
img.djpw.cz/ned.jpeg
Chamurappi
Profil
Jako vždy vám popřeji k Vánocům a do nového roku klid a nadhled.

a hlavně budete mít dost práce v oboru
Já bych upřednostnil spíš opak :-) … respektive méně práce pro ostatní, více pro sebe.

A co si vlastně takhle na Vánoce přejete?
Rychlejší napouštění nádržky na záchodě.

Víte, že pokud sem na Štědrý den postnete, uvidíte zlaté prasátko?
A pokud ne, tak také…
Alphard
Profil
Tradičně nezůstanu pozadu. Doufám, že dnešní večer pro vás byl večerem splněných přání a přeji šťastné prožití i zbývajících dnů vánočních.
A pro (hypotetický) případ, že se tady za týden neobjeví nové vlákno PF 2016, i hodně úspěchů v novém roce.
Sitole
Profil
Alphard:
Klidně ti mohu odpomoci a požádata hodného moderátora, aby to přejmenoval a rovnou si můžeme popřát. :-)
Tak ještě jednou všem přeji všechno nejlepší a aby si následující nový rok pořádně užili!

Já jsem nakonec dostal vše co jsem si přál. Hlavně domácí pohodu, dobré jídlo, splachovací záchod [#7] a také pár věcí na airsoft.
Kubo2
Profil
Tento rok len stručne, prajem všetkým vianočnú pohodu, šťastné a veselé Vianoce! A tiež ten tohtoročný chýbajúci sneh...

sitole:
On je ten indický záchod predsa v čomsi lepší. Splachuješ prostým nabratím vody z vedra položeného vedľa teba do menšieho vedierka a jeho rozliatím všade okolo seba. :-)
Joker
Profil
Skoro jsem to nestihl, ale pěkné zbývající dvě hodiny Vánoc, zbytek roku a příští rok i ode mě.
Doufám, že jste spokojení s dárky a ve zdraví jste přežili všechno to jídlo :-)

Kubo2:
A tiež ten tohtoročný chýbajúci sneh
Mně upřímně řečeno těch 10+ °C vyhovuje víc, než když je mráz a sníh a led.
Fisir
Profil
Už třetím rokem vám všem přeji hezkého Silvestra a spoustu štěstí v novém roce. Taky to vypadá, že se možná stanou tradicí nefunkční skripty v prvních příspěvcích přacích vláken.



Reaguji na Kuba2:
On je ten indický záchod predsa v čomsi lepší. Splachuješ prostým nabratím vody z vedra položeného vedľa teba do menšieho vedierka a jeho rozliatím všade okolo seba.
Tak to fakt nevidím, v čem přesně je ta Indie lepší.
Sitole
Profil
Fisir:
Dobrá tedy, pro Fisir jsem skript malinko oškubal, aby jsem měl jistotu, že to poběží i po silvestru. :)

<?php
# Mé vánoční a novoroční přání pro všechny jakpsátwebaře. :-)
echo "Merry christmas!";
?>
Kubo2
Profil
Prajem všetkým kolegom z Diskusie JPW šťastný Nový rok!
(ono je tu totiž už asi hodinu po polnoci :-)

Malá vsuvka:

vidai... perratu: 2015 - pirantatu - 2016
Čo v podstate v Tamile znamená „Rok 2015 je za nami, narodil sa (začal) rok 2016“ :-)
Tomáš123
Profil
Šťastný Nový aj nový rok všetkým.
Chamurappi
Profil
Letos nikdo nesoutěžil o první novoroční příspěvek? :-)
Rok 2016 je docela pěkně kulatý… binárně 11111100000. Poslední takto kulatý (vlastně ještě kulatější) byl rok 1984.
Sitole
Profil
Tak, sice jsem všem popřál, ale doporučuji změnit heslo od mysql, aby jste ráno po opici nezhrozili co jste to vlastně udělali.
Také se připravte na padajcí letadla díky přidané sekundě, ale hlavně si nový rok užijte.
RastyAmateur
Profil
Tak také přeji mnoho štěstí a úspěchů v letošním roce :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0