Autor Zpráva
PiranhaGreg
Profil
Zdravím,

promazávám o sobě na internetu nějaké info, které už je zastaralé, nebo moc osobní a tak. Narazil jsem zde na svůj příspěvek, který spadá do této kategorie. Mohl bych poprosit o smazání?

Děkuji,
Matěj
juriad
Profil
PiranhaGreg:
Zauvažuj nad tím, zda to opravdu chceš. Je to důkaz, že se tvorbě webu věnuješ už alespoň 2 roky. Pokud tě někdo bude prověřovat, je podle mě lepší, když ten inzerát najde.

Ohledně osobních údajů, já za sebe nemám nic proti jejich odmazání (odkaz na web a e-mail ale zachovat).
PiranhaGreg
Profil
juriad:
Ále, tvorbu webu sice ještě semtam dělám, ale už ne na živnostňák. Na podporu IE8 a FF4 dávno kašlu a minimální cena by už byla aspoň 20x vyšší. I věta V případě potřeby zvládnu i responzivní design optimalizovaný pro mobilní zařízení. je dost zavádějící. Dnes už je responzivní design samozřejmost...

Že si o mě nikdo nezjistí, že jsem dělal 2 roky zpět webovky mě netrápí. Programuji už asi 7 let a co chvíli mě chodí nabídky s nástupním platem 50k+. Tak se nějak nebojím, že bych se na trhu ztratil.
Alphard
Profil
Ohledně osobních údajů, já za sebe nemám nic proti jejich odmazání (odkaz na web a e-mail ale zachovat).
Vidím to stejně.
Chamurappi
Profil
Já také.
PiranhaGreg
Profil
Tak když to jinak nejde, tak aspoň teda ty osobní údaje no. Jestli jsem si správně přečetl pravidla, 3 hlasy by měli stačit.

Ale jak jsem psal, přijde mi celej ten topik už zbytečnej....
juriad
Profil
PiranhaGreg:
Inzerát jsem upravil a doplnil poznámku, že již není aktuální.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0