Autor Zpráva
Čeluk
Profil
Možná to sem nepatří, ale i přesto bych chtěl velice poděkovat uživatelům co radí na této poradně. Považuji tuto poradnu za nejlepší na internetu a myslím si že by stálo za to napsat VELKÉ DÍKY za pomoc kterou mi zdejší uživatelé poskytli. Naučil jsem se díky jim spoustu nových věcí a jsem za to rád. I když už nebudu potřebovat moc poradit (už weby tolik nedělám) myslím si že je poděkovat za dobré rady vhodné. Speciální díky patří uživatelům jako je Jakre, Str4wberry, Kajman , Leo00, tomix, Keeehi, juriad, bestik_63, Dan Charousek, Keeehi, Fisir, leorond, Sitole, a další, ale nemůžu si vzpomenout na všechny (těm co jsem si nevzpomněl na jména se omlouvám). Opravdu Vám patří velké díky a poradna může být za Vás ráda, jste velkým přínosem pro ni. Mějte se fajn a ať se Vám daří. Čeluk


Na závěr se ještě zeptám v poradně na jednu otázku ohledně vyhledávačů :-)
Fisir
Profil
Reaguji na Čeluka:
Děkuji :-)
Sitole
Profil
Čeluk:
Divím se, že si na mojí maličkost někdo vzpomenul, protože tu moc nepřispívám a když tak to není ani první natož nejlepší reakce. Přesto moc děkuji. (-:

Já to mám nějak podobně. Bez této diskuse bych nejpíše jako víc lidí nic neuměl, ale dokonce se choval doslova a do písmene jako spratek. Zdejší administrátoři tu vychovali své první dítě. Nyní již puberťáka. Ještě jednou moc děkuji a těším se i do budoucna.
jakre
Profil
Také bych chtěl v rámci tohoto tématu poděkovat všem, kteří mi pomohli, nebo se o to alespoň snažili :-)

Čeluk:
Děkuji pekně.
Čeluk
Profil
jakre:
Já poděkoval těm co znám podle jména co jsem od nich získal radu. Je mi jasný že je zde spousta dalších uživatelů kteří také radí dobře, ale neměl jsem se čest s nima potkat tudíž je nejmenuji protože neznám jména (snad se nikdo neurazí) . Ale poděkoval bych celkově za poradnu všem, opravdu jste machři a kolikrát jsem "čuměl" jak se ať už v PHP, Mysql, html, Javascruptu vyznáte.. Opravdu všechna čest a ještě jednou děkuji. Jste profíci.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0