« 1 2 »
Autor Zpráva
Str4wberry
Profil
Už je pomalu čas domluvit další setkání diskutérů (podzim ’15, jaro ’15, ’14, ’13, ’12, ’11, ’10, ’09).

Navrhuji sraz uskutečnit v květnu v Praze u Anděla.

Pro zjednodušení bych volil mezi termíny pátků a sobot 20., 21. a 27., 28. 5. 2016.

Napište, prosím, kdy vám to vyhovuje.
Chamurappi
Profil
Vyhovují mi oba pátky i obě soboty.
Pro pořádek doporučuji dekrementovat čísla dnů, aby opravdu pasovaly na pátky a soboty :-)
RastyAmateur
Profil
Já snad začnu věřit na osud! Před týdnem jsem si vzpomněl, jak tu kdysi bylo pozvání na sraz s wordpressem a že by bylo fajn něco uspořádat. A hle - je to tu!

Sice nevím, jestli budu mít čas a jestli můj názor vůbec někoho zajímá, ale upřednostňuji ten první týden, nejlépe sobotu (tj. 21. 5.)...

Jak to na těchto srazech vůbec chodí? Je nějaký plán, nebo se prostě sejde pár lidí někde v hospodě?
Jan Tvrdík
Profil
RastyAmateur:
Je nějaký plán, nebo se prostě sejde pár lidí někde v hospodě?
Druhá možnost je správně.
Radek9
Profil
Tento rok by mi to snad konečně mohlo vyjít. Více by mi vyhovoval ten druhý víkend.
juriad
Profil
Tohoto srazu se bohužel nebudu moct zúčastnit, do Prahy to mám opět příliš daleko.
Kubo2
Profil
Žiaľ ani mňa ešte nespoznáte, podobne ako juriad to mám do Prahy viac než ďaleko. Budúci to rok to dúfam už stihnem :-)
radekt
Profil
Za mně je optimální 6. 5., 7. 5., 27. 5., 28. 5.
Keeehi
Profil
Nechci ovlivňovat výběr data, protože teď vůbec nevím. Pokud se mi to bude hodit tak určitě rád dorazím. Až se nějaké vybere a buše se to blížit tak dám vědět.
Kajman
Profil
Jaro mi nevyjde, snad podzim.
Joker
Profil
Str4wberry:
Já z uvedených zatím snad všechny, tradičně preferuji pátek před sobotou.
Str4wberry
Profil
Sraz se blíží. Pokud se chcete zúčastnit a ovlivnit termín, vyjádřete se, prosím.

Na výběr jsou pátky a soboty 20., 21. a 27., 28. května 2016.
radekt
Profil
Mně nejvíce vyhovuje 27. 5.
JaySee
Profil
27.5. vyhovuje
Chamurappi
Profil
Zítřek ani pozítří už asi moc nevyhovují, takže bych to také viděl na 27. května. Nemělo by se už rozhodnout konkrétní místo a další podrobnosti?
Str4wberry
Profil
OK, sraz se uskuteční v pátek 27. května 2016 v Praze od 19.00. Místo nejspíš zase restaurace Tradice u Anděla.

Zatím eviduji 7 přihlášených: Str4wberry, Chamurappi, Radek9, Joker, JaySee, radekt, Keeehi

Jestli ještě někdo chcete přijít, dejte vědět.
Keeehi
Profil
Přijdu.
radekt
Profil
Budu tam. Nešlo by to dřív, tak od 17:00? Minule toho bylo k povídání tolik, že jsem prošvihl metro a musel čekat na noční autobus.
Joker
Profil
Co se týká dřívějšího času, 17.00 určitě nestíhám, ale kolem 18. hodiny to vidím reálně.
Str4wberry
Profil
Jestli se ještě plánujete někdo zúčastnit. Dejte prosím vědět do pondělí 23. 5., ať mohu zajistit reservaci.
Chamurappi
Profil
Klidně můžu dorazit na místo už v 17:00.

Jan Tvrdík nic? RastyAmateur nic?
Yuhůovi jsem psal včera (vlastně bylo už dneska).
radekt
Profil
Chamurappi:
Budu rád, když to začne dříve, takže já také v 17:00. Platí tedy opět Tradice jako minule?
RastyAmateur
Profil
Chamurappi:
Bohužel, tentokrát ne. Kdyby to bylo minulý týden, tak není problém... Ale děkuji za optání a připomenutí :-)
juriad
Profil
Nakonec se můžu krátce zastavit, čas mám od 17:00 do přibližně 18:20. Asi mě není třeba počítat do rezervace, neboť zmizím dříve než se všichni sejdete.
Str4wberry
Profil
Zkusím taky přijít v těch 5, pokud to vyjde.
Str4wberry
Profil
Tak reservaci jsem dal pro 8 lidí od 17.00 v Tradici. Na jméno Jahoda. Budeme úplně vzadu dole v salónku.
Radek9
Profil
Skvěle. Budu tam.
Yuhů
Profil
Nakonec budu mít v pátek čas, tak se stavím. Akorát si v průběhu někam odběhnu a pak se zase vrátím.
Chamurappi
Profil
Kdybyste mě chtěli rozeznat i neverbálně, budu ten s vlkem.
Tomáš123
Profil
Nenapísali by ste sem, prosím, tradičné zhrnutie priebehu zrazu a preberané témy?
« 1 2 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0