Autor Zpráva
Prochy
Profil
Dobré poledne,
snažil jsem se vytvořit nové téma, ale při kliku na tlačítko "Vytvořit nové téma" buďto došlo k dočasnému výpadku djpw, případně výpadku internetu na mé straně. Tak či tak se mi nepodařilo vytvořit nové téma, po dlouhé době to vyhodilo hlášku s problémem JSON, či něčem takovém. Když jsem se snažil vytvořit téma znovu, tak mi to vyhodí hlášku, že se jedná o duplicitní téma, i když ho nemůžu nikde najít. Není to někde chybně uvíznuté v paměti?

Jednalo se o tento dotaz:
Kagegorie: Jak něco udělat?
Dotaz: Je možné nějak obejít reCAPTCHA od Googlu?
Text:
Dobré poledne,

otázka už je položena přímo v dotazu. Taky na ni pravděpodobně znám odpověď, ale i tak se zkouším zeptat. Je možné nějak obejít captchu od googlu?

Mám tento odkaz: is.fotbal.cz/zapasy/zapis-o-utkani-report.aspx?zapas=5660bbfc-895b-4a15-9c3e-83ae9013e418&zapis=1&noprint=1&btnprint=1&.htm

A potřeboval bych se dostat za reCAPTCHU pomocí php skriptu, ale ten mi samozřejmě skončí právě na captche a k potřebným datum se nedostanu. Manuální nahrávání dat není zrovna moc příjemné. Dělám to nyní ručně, že vytáhnu zdrojový kód, nahraji do mých stránek, který to rozparsuje a uloží do database. Počítám, že tady jsem asi nahraný a nic s tím pravděpodobně nesvedu dál. Potřeboval bych stáhnout za týden max. 4 takovéto informační stránky. S tvůrci tohoto databázového systému se nemá smysl bavit, bohužel.

Děkuji za odpověď
juriad
Profil
Hm, jedná se o téma (dostupné z tvého profilu) Je možné nějak obejít reCAPTCHA od Googlu?, v kategorii se však nezobrazuje.
Přesun do jiné kategorie nepomůže.
Kajman
Profil
Pomohlo tam přidat příspěvek a smazat ho. (Tím se u vlákna zaktualizuje identifikátor posledního příspěvku.)
Prochy
Profil
Zajímavé, děkuji.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0